RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 kwietnia 2012 (pierwszy post)


Już za niecałą godzinę rozegra się kolejne El Clásico

Pięć kolejek przed końcem rozgrywek "Królewscy" prowadzą w tabeli i mają o cztery punkty więcej niż najwięksi i już jedyni rywale w walce o tytuł FC Barcelona.

Choć łączny bilans tych potyczek jest niemal idealnie równy - po 86 zwycięstw, 46 remisów, bramki: 365-354 na korzyść "Królewskich" - to ostatnie lata należą do Barcelony, która Gran Derbi nie przegrała w 90 minutach gry od maja 2008 roku.

W pierwszym spotkaniu w Madrycie, Barcelona wygrała 1:3

Starcie klubowych gigantów to jednocześnie pojedynek o koronę króla strzelców Primera Division.
Lionel Messi (Barcelona) i Cristiano Ronaldo (Real) zdobyli do tej pory po 41 goli.

W El Clasico skuteczniejszy jest jednak zazwyczaj Argentyńczyk, który uzyskał do tej pory 14 bramek, a Portugalczyk - pięć.

z ciekawostek - zapowiada sie mega oprawa na stadionie z 90.tyś kartonów czy czegoś tam :P



Zapraszam do dyskusji , wspólnego przezywania całych Gran Derbi i oczywiście kulturalnej wymiany zdań, ocen i komentarzy boiskowych wydarzeń na Camp Nou



Wszelkie "napinki" karane będą banem
nie ważne czy w tym temacie czy innym

...Ignorance is bliss...
blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

działa, wszystko bylo dobrze, trzeba bylo sie znowu zalogowac chyba.dzieki wielkie

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012

nie ma problemu , miłego oglądania

blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

a przed chwila byla jakos hd a teraz jakos gorsza sie zrobila, to sie automatycznie ustawi czy cos mam zrobic? czy to zupelnie normalne?:)

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012

w prawym dolnym rogu masz jakość , od 400 do 3000kbps

blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

dzieki bardzo, jakos sie udalo, wzajemnie milego ogladania:)

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012

nie ma problemu , miłego

blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

mimo wszystko skacze ta jakosc ciagle, raz piekna raz tragiczna, ale daje rade ogolem

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012

ja daje zawsze na 3000 kbps i jest cacy , HD mocne :ziober2:

kuba92762
kuba92762
  21 kwietnia 2012

też na 3000 oglądam i wersja piękna:mrgreen:

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012

no ba , w końcu league pass

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012

Gortat na razie niszczy and-one

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012

tak w ogóle to przydałby się temat nba :and:

kuba92762
kuba92762
  21 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: no ba , w końcu league pass

Jak wygram w tydzień 100 to wykupię PO chociaż też pewnie będzie trzeba mi wyjaśnić co i jak bo zalogowany jestem od dawna na com ale nic tam nigdy nie płaciłem.
W tym meczu to overy będą:D
kuba92762
kuba92762
  22 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: tak w ogóle to przydałby się temat nba

No zgadzam się bo teraz największe zainteresowanie chyba właśnie NBA na tym forum, kiedyś siatkówka była podwieszona, NBA też mogłaby:D

Chudy
Chudy: Gortat na razie niszczy and-one

22 pkt co najmniej zdobędzie, tak jak mówiłem.Gortat,żeby jak najmniej fauli miał i jak najdłużej grał bo Lopez niepewny.
Chudy
Chudy
  22 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No zgadzam się bo teraz największe zainteresowanie chyba właśnie NBA na tym forum, kiedyś siatkówka była podwieszona, NBA też mogłaby:D

no bo tak się rozbijać po tematach to do dupy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.