RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 kwietnia 2012 (pierwszy post)


Już za niecałą godzinę rozegra się kolejne El Clásico

Pięć kolejek przed końcem rozgrywek "Królewscy" prowadzą w tabeli i mają o cztery punkty więcej niż najwięksi i już jedyni rywale w walce o tytuł FC Barcelona.

Choć łączny bilans tych potyczek jest niemal idealnie równy - po 86 zwycięstw, 46 remisów, bramki: 365-354 na korzyść "Królewskich" - to ostatnie lata należą do Barcelony, która Gran Derbi nie przegrała w 90 minutach gry od maja 2008 roku.

W pierwszym spotkaniu w Madrycie, Barcelona wygrała 1:3

Starcie klubowych gigantów to jednocześnie pojedynek o koronę króla strzelców Primera Division.
Lionel Messi (Barcelona) i Cristiano Ronaldo (Real) zdobyli do tej pory po 41 goli.

W El Clasico skuteczniejszy jest jednak zazwyczaj Argentyńczyk, który uzyskał do tej pory 14 bramek, a Portugalczyk - pięć.

z ciekawostek - zapowiada sie mega oprawa na stadionie z 90.tyś kartonów czy czegoś tam :P



Zapraszam do dyskusji , wspólnego przezywania całych Gran Derbi i oczywiście kulturalnej wymiany zdań, ocen i komentarzy boiskowych wydarzeń na Camp Nou



Wszelkie "napinki" karane będą banem
nie ważne czy w tym temacie czy innym

...Ignorance is bliss...
blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: tak to też wypełnij nawet w przypadku darmowej subskrypcji trzeba

W tym Adress line 1 i adress line 2 co wpisać?Nie ucze sie angielskiego wiec niestety nie wiem.
To samo w przypadku phone bo tam jest napisane (ie: 44-123-12345678 or 44-12345678) wiec nie wiem
Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W tym Adress line 1 i adress line 2 co wpisać?Nie ucze sie angielskiego wiec niestety nie wiem. To samo w przypadku phone bo tam jest napisane (ie: 44-123-12345678 or 44-12345678) wiec nie wiem

w adress line 1 wpisz swój adres w adress line 2 nic nie musisz wpisać a w phone wpisz 48-123-xxxxxxxxx gdzie iksy to numer twojej komorki
blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

No chyba się udało chociaż niby zalogowalem sie i sie zaciela strona, ale raczej poszlo bo jest jakby moj stan konta tu.teraz wystarczy odpalic to okienko z PHX i samo wlaczy sie?

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba się udało chociaż niby zalogowalem sie i sie zaciela strona, ale raczej poszlo bo jest jakby moj stan konta tu.teraz wystarczy odpalic to okienko z PHX i samo wlaczy sie?

daj na FRI 20 i włącz jakiś mecz z wczoraj czy Ci pójdzie
blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

Nacisnalem na mecz, ale pojawilo sie boisko i po prostu twarze zawodnikow a nie mecz

blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

tylko na lewym rogu okienko z 2 minutowym filmikiem z meczu

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012

no ale to dzisiejsze mecz więc jeszcze ich nie ma na żywo tylko się pojawia 2 minutowa zapowiedź możesz dać z wczoraj mecze i w HD obejrzeć też i ogólnie z całego sezonu

blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

No wlasnie z wczoraj naciskam i tylko 2 minuty na lewym rogu jest, a tak nie wiem gdzie wlaczyc

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No wlasnie z wczoraj naciskam i tylko 2 minuty na lewym rogu jest, a tak nie wiem gdzie wlaczyc

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012

Pozostałe wypowiedzi Pepa z konferencji:
„Gratuluję Realowi zwycięstwa i mistrzostwa, które sobie dzisiaj zapewnili.”
„Biorąc pod uwagę, z jak wielką drużyną graliśmy, uważam że zagraliśmy dobry mecz. Zabrakło tylko wykończenia. Nieźle kontrolowaliśmy kontrataki Realu, nie pozwoliliśmy im stworzyć zbyt wielu okazji. Nie uważam że byliśmy słabsi od Realu, zaszkodziło nam, że ich drugi gol padł tak szybko po wyrównaniu. Nie mam drużynie nic do zarzucenia. Jesteśmy przybici, ale się podniesiemy, żeby stawić czoła Chelsea.”
„Tello zagrał świetnie, tak w ataku, jak i w obronie. W tej drużynie jest bardzo cieżko grać na skrzydle.”
„To, czy dzisiejszy mecz załamał drużynę okaże się we wtorek, ale myślę, że się pozbierają. W jaki sposób ja będę się podnosił po tej porażce? Pójdę odpocząć, coś zjeść, spędzę czas z rodziną, a jutro z moimi współpracownikami na spokojnie obejrzymy mecz i zaczniemy się przygotowywać do spotkania z Chelsea.”
„Określenie „zawiodła” nie pasuje ani do dzisiejszego meczu, ani do tego w Londynie”
„Jeśli awansujemy, wszystkie siły skupimy na czekających nas dwóch finałach. Jeśli nie awansujemy, pozbieramy się i wszystkie siły skierujemy na finał Pucharu Króla.”
„Nie wiem, jak Pique przyjął moją decyzję, nie rozmawiałem z nim. Moim zadaniem jest tak dobrać zawodników jak uważam, że będzie najlepiej dla drużyny. Gdybyśmy wygrali nikt by mnie o to nie pytał. ”
„Nie muszę rozmawiać z piłkarzami, w tej chwili nie ma słów, które byłyby pocieszeniem. Trzeba im pozwolić iść do domu i odpoczać. Real nas pokonał, ale w nowym sezonie Barça znów będzie walczyć o mistrzostwo.”

blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

No naciskam to a wlacza sie game stats, play by play i box score...ale jak wchodze na to free review to jeszcze step 4 confirmation nie jest spelniony, a niby juz zalogowany jestem

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak wchodze na to free review to jeszcze step 4 confirmation nie jest spelniony, a niby juz zalogowany jestem

no to sie przeloguj jeszcze raz daj na FRI 20 i daj watch game , przecież to proste :nielapie:
blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

Ciagle mi sie zatrzymuje na tym billing info, a nie moge przejsc do 4 kroku confirmation, a niby nic zle nie robie

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012

przeloguj sie jeszcze raz , wejdz w my account zobacz jakie masz subskrypcje , przeciez to banalnie proste jak mam to wytlumaczyc

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.