RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 kwietnia 2012 (pierwszy post)


Już za niecałą godzinę rozegra się kolejne El Clásico

Pięć kolejek przed końcem rozgrywek "Królewscy" prowadzą w tabeli i mają o cztery punkty więcej niż najwięksi i już jedyni rywale w walce o tytuł FC Barcelona.

Choć łączny bilans tych potyczek jest niemal idealnie równy - po 86 zwycięstw, 46 remisów, bramki: 365-354 na korzyść "Królewskich" - to ostatnie lata należą do Barcelony, która Gran Derbi nie przegrała w 90 minutach gry od maja 2008 roku.

W pierwszym spotkaniu w Madrycie, Barcelona wygrała 1:3

Starcie klubowych gigantów to jednocześnie pojedynek o koronę króla strzelców Primera Division.
Lionel Messi (Barcelona) i Cristiano Ronaldo (Real) zdobyli do tej pory po 41 goli.

W El Clasico skuteczniejszy jest jednak zazwyczaj Argentyńczyk, który uzyskał do tej pory 14 bramek, a Portugalczyk - pięć.

z ciekawostek - zapowiada sie mega oprawa na stadionie z 90.tyś kartonów czy czegoś tam :P



Zapraszam do dyskusji , wspólnego przezywania całych Gran Derbi i oczywiście kulturalnej wymiany zdań, ocen i komentarzy boiskowych wydarzeń na Camp Nou



Wszelkie "napinki" karane będą banem
nie ważne czy w tym temacie czy innym

...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  21 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: no spoko ja mam w HD na C+ ale dzisiaj wrzucę Phoenix-Denver w HD z League Pass na 32 cale

No ja chyba sobie zamówię C+ na rok za 30 zł miesiecznię bo mam już dość takich transmisji.
Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja chyba sobie zamówię C+ na rok za 30 zł miesiecznię bo mam już dość takich transmisji.

ja płacę jedynie 68pln miesięcznie a mam mocny pakiet :ziober2:
takie mecze oglądać na biedaczkowym streamie w necie? :nie:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja chyba sobie zamówię C+

chyba się opłaca , bo z tego co słyszałem LE i LM ma być na cyfrze a nie na N i Cyfrowym Polsacie :woot:
zresztą C+ i N mają się połączyć
...Ignorance is bliss...
kuba92762
kuba92762
  21 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: ja płacę jedynie 68pln miesięcznie a mam mocny pakiet takie mecze oglądać na biedaczkowym streamie w necie?

no niestety jeszcze tak.Zanim wybrałem się na studia i w domu miałem C+ to żadnego meczu w nocy nie przegapiłem transmitowanego:D
Dopiero zauwazyłem, że PHX gra o 23.30, to trzeba sie powoli zbierać:D
Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no niestety jeszcze tak.Zanim wybrałem się na studia i w domu miałem C+ to żadnego meczu w nocy nie przegapiłem transmitowanego:D Dopiero zauwazyłem, że PHX gra o 23.30, to trzeba sie powoli zbierać:D

ale na C+ tylko 3 w tygodniu na żywo dają i to w czasie regularnego sezonu to najczęściej Miami :ziew: a na league pass możesz sobie obejrzeć każdy mecz i to w HD 3000kb/s (!) i to retransmisje , dlatego korzystając z tego że jest za darmo do poniedziałku lecę a potem za 100pln wykupuję całe PO bo warto :tak:
kuba92762
kuba92762
  21 kwietnia 2012
RexMundi
RexMundi: chyba się opłaca , bo z tego co słyszałem LE i LM ma być na cyfrze a nie na N i Cyfrowym Polsacie zresztą C+ i N mają się połączyć

No to chyba zainwestuję znowu w C+.
Zbieram już się na mecz.
Dobrej nocki Panowie:bye:
Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No to chyba zainwestuję znowu w C+. Zbieram już się na mecz. Dobrej nocki Panowie

ale to dopiero za godzinę :ziober2:
walka o PO w Phoenix , pozdro!
blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

Co to jest to League Pass?

kuba92762
kuba92762
  21 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: ale to dopiero za godzinę

Wykąpać się trzeba, coś obalić jeszcze na ciepło:P

Chudy
Chudy: walka o PO w Phoenix , pozdro!

No Pheonix wygrywa=1 mecz straty do Denver, Gortat dzisiaj 22 pkt:D
Narson jeszcze raz:)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  21 kwietnia 2012
Chudy
Chudy: ale na C+ tylko 3 w tygodniu na żywo

w styczniu było fajnie ;p dali 30 spotkań

Chudy
Chudy: i to w czasie regularnego sezonu to najczęściej Miami

niby władze NBA im narzucają spotkania jakie mogą puścić
:zonk:
bo już pisałem do nich czemu kuva nie dają Suns

chociaz szczerze wątpie że NBA nie daje do Polski szansu zobaczyć mecz jedynego rodaka
...Ignorance is bliss...
Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to jest to League Pass?

dostęp do nba.tv
http://www.nba.tv/nbatv/
do poniedziałku masz darmowe
Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wykąpać się trzeba, coś obalić jeszcze na ciepło:P

a no chyba,że tak :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: No Pheonix wygrywa=1 mecz straty do Denver, Gortat dzisiaj 22 pkt:D Narson jeszcze raz:)

no Phoenix musi wygrać bo Utah na dupie siedzi , będzie dobry mecz wrzucę sobie w HD na LP :ziober2:

RexMundi
RexMundi: niby władze NBA im narzucają spotkania jakie mogą puścić bo już pisałem do nich czemu kuva nie dają Suns chociaz szczerze wątpie że NBA nie daje do Polski szansu zobaczyć mecz jedynego rodaka

gówno prawda , sami wybierają ramówkę , dzisiaj o 2:00 Bulls-Mavericks :w00t:
blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

A trzeba się na tym darmowym logować?

Chudy
Chudy
  21 kwietnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A trzeba się na tym darmowym logować?

tak musisz mieć konto na nba.com a potem "wykupić" darmowe subscription na te 3 dni
blablablabla12
blablablabla12
  21 kwietnia 2012

Jak to zrobić? W sensie wykupić? Pierwszeo tym słyszę.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.