okruszek317
Posty: 1 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
okruszek317
  17 maja 2020 (pierwszy post)

Czemu mężczyznom pszeszkadza to ,że kobieta ma dziecko?

mnóstwo osób obraża w wiadomościach, łamie regulamin,składapropozycje wiadomo jakie i nie zostaje zablokowana,przezmoderatora na fotce, czemu?!

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  17 maja 2020

Bo nie każdy chce brać za obce dziecko odpowiedzialność

PanKret
Posty: 49 (po ~181 znaków)
Reputacja: -20 | BluzgometrTM: 24
PanKret
  17 maja 2020

Nie każdy chce od 1 tygodnia relacji grać rolę tatusia i dodatkowo rywalizować z biologicznym ojcem dziecka. No i dodajmy do tego fakt, że gówniak tani w utrzymaniu nie jest, a często samotne matki nie są niezależne finansowo. Zbyt duży bagaż emocjonalny i finansowy.

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  17 maja 2020

Dochodzi jeszcze kwestia wychowania dziecka. Pozniej moze byc tak, ze przybrany tatus, jest tatusiem, kiedy trzeba zapłacic za mieszkanie, wyzywienie, edukację itp, a przestaje nim byc, kiedy chce decydowac o wychowaniu dzieciaka no, bo przeciez nie jest biologicznym ojcem.. Kobiety potrafią cos takiego wypominac po wielu latach związku. Sam osobiscie nie raz nad tym myslałem i jednak nie zaryzykowałbym takiej relacji mimo ze niektóre samotne mamy mogą byc wspaniałymi kobietami, dzieci takze bywają urocze :) Kiedys miałem sytuację, ide przez miasto, zatłoczoną ulicą. Mijam dziadka z wnuczką i wnusia nagle krzyczy TATA! pokazując na mnie palcem 😆 usmiechnąłem się i poszedłem dalej. Nie wiem co pomyslał jej dziadek 😆

SkreconyLolek420
Posty: 1 (po ~216 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 70
SkreconyLolek420
  18 maja 2020

Nawiazując do wypowiedzi Bartka powyżej moim zdaniem to ciezko jest wkładać starania w wychowanie dziecka gdy dziecko powie podczas stwarzanego problemu iz ,, nie jestes moim ojcem wiec co ty masz do powiedzenia"

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  18 maja 2020
SkreconyLolek420
SkreconyLolek420: Nawiazując do wypowiedzi Bartka powyżej moim zdaniem to ciezko jest wkładać starania w wychowanie dziecka gdy dziecko powie podczas stwarzanego problemu iz ,, nie jestes moim ojcem wiec co ty masz do powiedzenia"

Dokładnie o to mi chodzi. Bardzo mozliwe, ze wczesniej taki argument padnie z ust matki: "nie wtrącaj się, nie jestes jego ojcem", a dziecko szybko to podchwyci i uzyje dokładnie tych samych słow. Duze znaczenie ma jeszcze to, w jakim wieku jest dziecko, w momencie kiedy jego matka zdecyduje się na nowy związek.
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  19 maja 2020
okruszek317
okruszek317: Czemu mężczyznom pszeszkadza to ,że kobieta ma dziecko?

A czy czasem nie działa to też w drugą stronę?
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  19 maja 2020
okruszek317
okruszek317: Czemu mężczyznom pszeszkadza to ,że kobieta ma dziecko?

Bo każdy facet chciałby wychowywać SWOJE dziecko, a nie cudze. Patrzeć, jak dorasta i czuć się dumnym, mówiąc "moje geny!" czego o cudzym dziecku nigdy nie powie ;)
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  19 maja 2020
okruszek317
okruszek317: Czemu mężczyznom pszeszkadza to ,że kobieta ma dziecko?


Podswiadomosc! Kazdy facet sie rodzi jako aerozol plemnikowy i chce zaplodnic jak najwiecej kobiet swoimi genami ,rywali zwalcza :) A dziecko to maly potencjalny rywal :) i to jeszcze nie jego geny! Masakra!
MichaelTrucker
MichaelTrucker
  21 maja 2020

Nie przeszkadza mężczyznom tylko chłopcom którzy szukają ruchania ;)

Dragon842
Dragon842
  23 maja 2020
okruszek317
okruszek317: Czemu mężczyznom pszeszkadza to ,że kobieta ma dziecko?
Nie każdemu, dzieci są dopełnieniem rodziny
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  24 maja 2020
okruszek317
okruszek317: Czemu mężczyznom pszeszkadza to ,że kobieta ma dziecko?


To nie dziecko przeszkadza ! LOL ale to ze jestes taka zaradna i samodzielna! Twoje cechy! Gdy mamuska ma dziecko, to wychodza z niej meskie cechy ,a wiec zaradnosc, zorganizowanie,energia i wytrwalosc itd .Jelsi spotykasz na swej drodze faceta "mieczaka" to on od razu wieje od takiej kobiety bo sam poszukuje "mamuski" dla siebie a nie "drugiego faceta" :) .Silny facet doceni taka kobiete , ale gdzie dzis sa ci silni faceci? Mamuski w zarodku kastrua takich synkow :) LOL
Kocurrro
Kocurrro
  24 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przeszkadza mężczyznom tylko chłopcom którzy szukają ruchania ;)

Prawda.
KelThuzad
wpis jest ukryty
KelThuzad
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.