okruszek317
Posty: 1 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
okruszek317
  17 maja 2020 (pierwszy post)

Czemu mężczyznom pszeszkadza to ,że kobieta ma dziecko?

mnóstwo osób obraża w wiadomościach, łamie regulamin,składapropozycje wiadomo jakie i nie zostaje zablokowana,przezmoderatora na fotce, czemu?!

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  26 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej wychowywac i placic na swoje dziecko aniezeli na cudze. W doroslosci tego dziecka potem problemy sa z tego...A matka bedzie bronila zawsze swojego dziecka ...

Pod warunkiem ze chce sie z matka stworzyc trwaly zwiazek :) Bywa tak gdy facet odnajduje w niej lub wydaje mu sie ze znalazl" druga poówke " :) Z pewnoscia jest to duze wyzwanie dla faceta.LOL
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  26 maja 2020

Gdy dwoje pragnie naraz... to dopiero ambaras! To komentarz do dyskusji :)

RudeImagination20
RudeImagination20
  26 maja 2020
falowod
falowod: RudeImagination20: Lepiej wychowywac i placic na swoje dziecko aniezeli na cudze. W doroslosci tego dziecka potem problemy sa z tego...A matka bedzie bronila zawsze swojego dziecka ... Pod warunkiem ze chce sie z matka stworzyc trwaly zwiazek :) Bywa tak gdy facet odnajduje w niej lub wydaje mu sie ze znalazl" druga poówke " :) Z pewnoscia jest to duze wyzwanie dla faceta.LOL
Z tego co obserwuje wiekszosc facetow nie chce i to jest dopiero problem...
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  26 maja 2020
BartekI987
BartekI987: RudeImagination20: Lepiej wychowywac i placic na swoje dziecko aniezeli na cudze. Dokładnie. Nie wiem co jest w tym niezrozumiałego dla innych uzytkowników. Jak ktoś lubi łożyc na cudze dzieci jego sprawa ale nie widzę powodu aby tych, którzy nie tego chcą - mieszac z błotem.

Wrzuce swoja opinie .
Zwykle facetowi bardzo zalezy na matce gdy decyduje sie na to aby wychowywac nie swoje dziecko.Ja mialem takiego ojczyma i bardzo sobie go chwale.Byl swietnym facetem i wiele mu zawdzieczam.Przyznam ze byl okres ze moje emocje bardziej grawitowaly do niego, niz ku mojej biologicznej matce :) To zabawne , i nieprawdopodobne , ale tak bylo.Jako dojrzaly czlowiek wiem ze lepiej nie moglem trafic:) Aby to zrozumiec potrzebowalem troche czasy i rozmyslan,teraz wiem ze wygralem los na loterii.
Niestety bywa tez tak ze ojczym nie potrafi nawiazac kontaktu z dzieckiem i zaczyna sie powoli oddalac, rowniez od matki na ktora spada ciezar bycia "liderem" w zyciu dziecka.Taki facet pozniej ma problem bo bedzie poszukiwal silnych , przewodzacych kobiet ,a to nie jest w charakterze kobiety , bo one zawsze poszukuja silnego faceta aby mialy poczucie bezpieczenstwa i jak wyczuja mieczaka to uciekaja lub nie szanuja go i tworza z nim toksyczny zwiazek w ktorym tworza mu pieklo na ziemi :) bo ich natura bedzie wciaz go testowacna ile moga sobie pozwolic w liderowaniu.
Naszym nieszczesciem jako ludzi jest to ze wciaz grawitujemy do siebie z uwagi na zakodowany w nas poped plciowy.Natura jest w tym wzgledzie bardzo egoistyczna,Chce aby krzyzowaly geny jednostki o jak najleszym genotypie , laczy wiec biologicznie nas w pary, zupelnie nie troszczac sie o spasowanie cech osobowsci i dlatego skoro mamy juz te swiadomosc pora zaczac korzystac z wiedzy jaka zdobylismy w tej materii a nie zdawac sie na:kolega mi powiedzil! :)
Sa poradnie psychologiczne , rodzinne...jest net, a w nim YTB , trzeba szukac wiedzy i pomagac sobie w zyciu ile sie da.:)
Faktem jest ze w rodzinie ,gdzie rodzice sa biologiczni, panuje ten sam zapach cial .Wszyscy wydzielaja ten sam zapach i po nim sie rozpoznaja i nawiazuja niewidzialna wiez wspolnoty.Natomiast ojczym zawsze bedzie "obcym" wlasnie poprzez zapach jego ciala :) co moze byc dla niektorych bariera nie do pokonania i chocby ojczym ze skory wychodzil to dzieciak mu sie bedzie stawial i stwarzal problemy :) wlasnie dlatego ze bedzie czul"obcego".
Mamy wiele ze zwierzat w sobie .Powonienie jest czyms takim .Jestesmy tylko w 5 % rozni np od szympansa wiec biologia jest w naszym zyciu bardzo wazna i nawet sobie nie zdajemy sprawy jak wazna :)
RudeImagination20
RudeImagination20
  27 maja 2020
falowod
falowod: BartekI987: RudeImagination20: Lepiej wychowywac i placic na swoje dziecko aniezeli na cudze. Dokładnie. Nie wiem co jest w tym niezrozumiałego dla innych uzytkowników. Jak ktoś lubi łożyc na cudze dzieci jego sprawa ale nie widzę powodu aby tych, którzy nie tego chcą - mieszac z błotem. Wrzuce swoja opinie . Zwykle facetowi bardzo zalezy na matce gdy decyduje sie na to aby wychowywac nie swoje dziecko.Ja mialem takiego ojczyma i bardzo sobie go chwale.Byl swietnym facetem i wiele mu zawdzieczam.Przyznam ze byl okres ze moje emocje bardziej grawitowaly do niego, niz ku mojej biologicznej matce :) To zabawne , i nieprawdopodobne , ale tak bylo.Jako dojrzaly czlowiek wiem ze lepiej nie moglem trafic:) Aby to zrozumiec potrzebowalem troche czasy i rozmyslan,teraz wiem ze wygralem los na loterii. Niestety bywa tez tak ze ojczym nie potrafi nawiazac kontaktu z dzieckiem i zaczyna sie powoli oddalac, rowniez od matki na ktora spada ciezar bycia "liderem" w zyciu dziecka.Taki facet pozniej ma problem bo bedzie poszukiwal silnych , przewodzacych kobiet ,a to nie jest w charakterze kobiety , bo one zawsze poszukuja silnego faceta aby mialy poczucie bezpieczenstwa i jak wyczuja mieczaka to uciekaja lub nie szanuja go i tworza z nim toksyczny zwiazek w ktorym tworza mu pieklo na ziemi :) bo ich natura bedzie wciaz go testowacna ile moga sobie pozwolic w liderowaniu. Naszym nieszczesciem jako ludzi jest to ze wciaz grawitujemy do siebie z uwagi na zakodowany w nas poped plciowy.Natura jest w tym wzgledzie bardzo egoistyczna,Chce aby krzyzowaly geny jednostki o jak najleszym genotypie , laczy wiec biologicznie nas w pary, zupelnie nie troszczac sie o spasowanie cech osobowsci i dlatego skoro mamy juz te swiadomosc pora zaczac korzystac z wiedzy jaka zdobylismy w tej materii a nie zdawac sie na:kolega mi powiedzil! :) Sa poradnie psychologiczne , rodzinne...jest net, a w nim YTB , trzeba szukac wiedzy i pomagac sobie w zyciu ile sie da.:) Faktem jest ze w rodzinie ,gdzie rodzice sa biologiczni, panuje ten sam zapach cial .Wszyscy wydzielaja ten sam zapach i po nim sie rozpoznaja i nawiazuja niewidzialna wiez wspolnoty.Natomiast ojczym zawsze bedzie "obcym" wlasnie poprzez zapach jego ciala :) co moze byc dla niektorych bariera nie do pokonania i chocby ojczym ze skory wychodzil to dzieciak mu sie bedzie stawial i stwarzal problemy :) wlasnie dlatego ze bedzie czul"obcego". Mamy wiele ze zwierzat w sobie .Powonienie jest czyms takim .Jestesmy tylko w 5 % rozni np od szympansa wiec biologia jest w naszym zyciu bardzo wazna i nawet sobie nie zdajemy sprawy jak wazna :)
Oj daleko ten temat zabrnął💪😱
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  28 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Lew przejmując stado po zwalczaniu poprzednika pierwsze co robi to zagryza młode poprzednika i bierze się za pokrywanie samic. .......Sporo kobiet ma syndrom lwicy mając dziecko z jednym po zajściu ponownie z innym już nie potrzebuje partnera i żyje sama sponsorowana x 2

Zbyt chyba generalizujesz.Na pewno mozna spotkac takie indywidualne przypadki ale czlowiek jest zwierzeciem stadnym i nawet w takiej jak opisujesz kobiecie odzywa sie niekiedy tesknota za facetem na ktorym by sie mogla wesprzec, tak psychicznie jak i finansowo.:) Jesli jest zaradna to pozostaje jej tylko tesknota za psychicznym wsparciem a za tym idzie zawsze fizycznosc.
Kobieca seksualnosc jest 2-torowa.Faceci tego nie dostrzegaja.Kobieta aby otworzyla cip/ke musi najpier sie rozluznic psychicznie , potem wyobrazic sobie siebie z toba w srodku i musi to wyobrazenie byc na tyle przyjemne aby nawilzyla jej sie pochwa.Wtedy pozwala ci podniesc sobie poziom podniecenia poprzez pieszczoty. One tego potrzebuja nawet bardziej niz faceci ale bariera jest faza nr 1.Dlatego dla nich tak wazne jest atmosfera spotkania i padajace slowa.
Faceci ktorzy potrafia pobudzic kobieca wyobraznie sa rzadkoscia ale maja zawsze proste zadanie bo ona go niejako prowadzi do swojej cip/ki.Byle tylko nie robil jakichs karygodnych bykow to wyladuje w niej:)
Jesli kobieta decyduje sie na to aby znalezc 2 frajerow ktorzy beda lozyc na dzieci to znaczy ze musi w jakis inny spsob zaspokajac swe potrzeby towarzysko-erotyczne.Zwykle ma jakiegos tepego osilka ktory ja wali ale na tyle skutecznie ze jej jest dobrze z nim,Ojcowie widac nie potrafili jej zaspokoic skoro ich odstrzelila.
Ojcowie jej dzieci okazuja sie zwykle fujarami do kwadratu, nie potrafiacymi nawiazac tej erotycznej nici jaka laczy ich fizycznosc z fizycznoscia ich kobiet ,poprzez jej mozg:).
Natutra jest brutalna i nie znosi prozni.Jak sie samiec nie sprawdza, to laduje na smietniku :) bo kobieta ma zawsze jakiegos adoratara(!) One dbaja o to bardzo:) .Sa tacy amatorzy..obrozy! Zawsze! Ona wiec tylko sobie wybiera najleszego! Tych slabych odpala :)
Odpowiem wiec na twoja teze tak :zasluzyli sobie ci ojcowie byc frajerami! Ona tylko zachowuje sie zgodnie z natura :) Trudno ja potepiac skoro to ona jest inkubatorem ich dzieci, a wiec ponosi najwyzsze koszty biologiczne.Kiedys liczba smierci po porodzie dotykala 50% kobiet.Warto tym pamietac wiec one nauczyly sie wybierac i przebierac(!) w meskim rodzie :) Tylko najlepsi zostaja na ringu :) i to z nimi taka kobieta z pewnoscia pojdzie:)
LEJNAMUR
LEJNAMUR
  29 maja 2020
falowod
falowod: Zwykle ma jakiegos tepego osilka ktory ja wali ale na tyle skutecznie ze jej jest dobrze z nim,Ojcowie widac nie potrafili jej zaspokoic skoro ich odstrzelila.

Coś w tym jest..
falowod
falowod: Ona wiec tylko sobie wybiera najleszego!

To raczej życie weryfikuje czy akurat wybór był trafny ale fakt selekcja jest.
falowod
falowod: to z nimi taka kobieta z pewnoscia pojdzie:)

Ale czy zostanie to już inna bajka...dziś spełniasz wymogi jutro może przyjść lepszy model i cię wymieni i nawet nie będziesz wiedział kiedy :D
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  29 maja 2020

Ale czy zostanie to już inna bajka...dziś spełniasz wymogi jutro może przyjść lepszy model i cię wymieni i nawet nie będziesz wiedział kiedy :D

Otoz to! Prawda bardzo bolesna i trudna do pojecia dla 99% facetow jest taka ze "uwodzenie " kobiety nigdy sie nie konczy LOL nawet jak ja bzyka 10x na dzien , a moze dopiero zaczyna tak naprawde ?:) Gdy ona zauwaza ze zainteresowanie faceta opada to zaczyna sie starac aby mu nie opadlo :) az do pewnego momentu oczywiscie ! i dochodzi do stanu gdy tak juz sobie u niej "nachlapie" ze ona nie chce juz z nim miec nic wspolnego i zostawia go
Wiec gdy kobieta zostawia faceta oznacza to ,ze musial niezle ja "wkoorwic" i moze on tylko sobie samemu pogratulowac, ze zostal sam ze swoja grucha :) Taka jest brutalna prawda o ewolucji w naszym zyciu :) .Pozdrawiam

LEJNAMUR
LEJNAMUR
  30 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
falowod
falowod: Wiec gdy kobieta zostawia faceta oznacza to ,ze musial niezle ja "wkoorwic"

Spadek zainteresowania robi swoje a najmocniejszy bodziec to nowy PEN na horyzoncie to może być chwila zapomnienia mała kłótnia o nic i już nadarza się okazja na skok w bok a potem kop w krok i Arrivederci Roma.
falowod
falowod: Taka jest brutalna prawda o ewolucji w naszym zyciu :)

Samo życie... Jeden ma szczęście trafi za pierwszym razem inny nie doceni i musi szukać dalej i zawsze będzie mu jakoś mało będzie wracał wspomnieniami do tego co było i co stracił... czy tam straciła :D
KelThuzad
wpis jest ukryty
KelThuzad
wpis jest ukryty
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  30 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

[quote=LEJNAMUR]
falowod: Wiec gdy kobieta zostawia faceta oznacza to ,ze musial niezle ja "wkoorwic"
Spadek zainteresowania robi swoje a najmocniejszy bodziec to nowy PEN na horyzoncie to może być chwila zapomnienia mała kłótnia o nic i już nadarza się okazja na skok w bok a potem kop w krok i Arrivederci Roma.]

Prawda jest taka, ze kobieta wolno wchodzi w związek emocjonalny z facetem i wolno z niego wychodzi .To święta zasada przeciętnej kobiety no ! chyba ze koorwa :) od urodzenia:) Normalna kobieta zwykle po ok 100 dniach znajomości ,co fachowcy już zmierzyli i opisali :) ma z nim już tzw wiez emocjonalna,czyli zaczyna go jakos lokowac i brac pod uwage w swoim zyciu jako swojego mezczyzne. Jesli on jest w stosunku do niej OK czyli nie ma za duzo slabych punktow to wybaczy mu stosunkowo latwo jakies bledy, wpadki na zasadzie " zdarza sie! Nie ma idealow", tu sa dosc tolerancyjne, ale sa sytuacje, gdy facet krok po kroku swoim zachowaniem , stosunkiem do niej,a szczegolnie samozadowoleniem (!) powoduje ze jej emocje do niego wychladzaja sie az doprowadzi on je do takiego stanu ze ona nie chce juz go znac ! i wtedy go rzuca.Dla niego jest to "nagle" bo nie spodziewa sie tego.Zwykle jednak ona wysyla mu dosc dlugo wczesniej jasne sygnaly co sie swieci :) Jesli kumaty i zalezy mu na niej to w kazdej chwili jest w stanie podniesc temperature jej uczuc do ponownego poziomu.Wystarczy ze spowoduje ze ona sie otworzy i wyleje mu lzy zalu w rekaw:) Jednak faceci tego nie dostrzegaja, sa slepi ! i potem maja twarde ladowanie ,bo ona ich zostawia! Tu jednak ciekawa rzecz.Kobieta gdy podejmie decyzje o porzuceniu faceta zawsze wczesniej szuka "zamiennika" bo one bardzo zle znosza bycie singlem Pogarsza to im samoocene :) .Szuka wiec "przyjaciela " lub nawet kilku wciaz bedac w starym zwiazku.To juz powinien byc dzwonek alarmowy dla jej faceta co sie swieci.My faceci tego nie dostrzegamy! zadufani w swoja "meskosc" i atrakcyjnosc,a tymczasem, za jakis czas mamy twarde ladowanie i rozpacz.Ona mnie rzucila ! podczas gdy sygnaly byly, i trwalo to dosc dlugo! Ale my bylismy slepi i glusi ! i nie reagowalismy nalezycie. LOL
Oczywiscie sa indywidualne przypadki gdzie facet lokuje swe emocje niewlasciwie ale po to ma oczy i swoj niby logiczny mozg aby analizowal zachowanie dziewczyny i ocenial czy warto w to w chodzic i na jakich zasadach.Nic go od myslenia nie zwalnia :) LOL

oczarujmnie93
oczarujmnie93
  31 maja 2020

Nie zaakceptowałbym Kobiety z dzieckiem. Dlaczego ? Dlatego że nie mam zamiaru wychowywać obcych dzieci i ich utrzymywać. Jak już to tylko Kobietę z którą jestem w związku,a a dziecko niech utrzymuje własna matka.

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  5 czerwca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zaakceptowałbym Kobiety z dzieckiem. Dlaczego ? Dlatego że nie mam zamiaru wychowywać obcych dzieci i ich utrzymywać. Jak już to tylko Kobietę z którą jestem w związku,a a dziecko niech utrzymuje własna matka.


"Serce nie sluga "mowi nasze polskie powiedzenie.:)
Ludzie tak maja, ze zawsze w podejmowaniu decyzji pierwotnie maja swoj udzial wylacznie emocje(!) , logika sluzy tylko do uzasadnienia decyzji :) Taka jest okrutna prawda:)
Poza tym mezczyzna w miare uplywu lat lagodnieje i nie jest juz taki kategoryczny w swoich decyzjach.Zycie , doswiadczenie , a poza tym biologiczne zmiany w mozgu ,powoduja ze podchodzi bardziej elastycznie do roznych wyzwan w zyciu :)
Wcale by mnie nie zdziwilo gdybys za kilka lat zmienil zdanie. Nie jest to zacheta czy na żądanie abys sobie wybieral na partnerke matke z dzieckiem ,ale tylko wskazanie ,ze wszystko jest relatywne i nie warto byc tak definitywnym :)
Kacztko
Posty: 27 (po ~85 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 16
Kacztko
  5 czerwca 2020

Mi nie przeszkadza to, że masz dziecko.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.