okruszek317
Posty: 1 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
okruszek317
  17 maja 2020 (pierwszy post)

Czemu mężczyznom pszeszkadza to ,że kobieta ma dziecko?

mnóstwo osób obraża w wiadomościach, łamie regulamin,składapropozycje wiadomo jakie i nie zostaje zablokowana,przezmoderatora na fotce, czemu?!

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  24 maja 2020

Ilu samców,tylu kłamcow! :)

KelThuzad
wpis jest ukryty
KelThuzad
KelThuzad
  24 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
falowod
falowod: Ilu samców,tylu kłamcow! :)


Dziadek powinieneś wisieć zamiast liści. Z Kremla przybyłeś to wiesz co to kłamstwo najlepiej. Swołocz i ich mądrości. :nie:
Lepiej zamiast tych mądrości ludziom w internecie opowiedz, jak to podczas wojny żołnierze czerwoni sławojki zobaczyli i jak to się stało, że one na ziemiach polskich poginęły. Czyżby na terenie ZSRR nie wiedzieli co to?
BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  24 maja 2020
falowod
falowod: To nie dziecko przeszkadza ! LOL ale to ze jestes taka zaradna i samodzielna! Twoje cechy! Gdy mamuska ma dziecko, to wychodza z niej meskie cechy ,a wiec zaradnosc, zorganizowanie,energia i wytrwalosc itd .

Falowod, w wielu kwestiach się z Tobą zgadzam, także w innych tematach na forum ale tu jednak nie mogę. Skąd to założenie ze samotna matka jest zaradna, samodzielna, zorganizowana? Samo urodzenie dziecka jeszcze nie oznacza z automatu, ze swieza mamusia ma te wszystkie cechy. Są takie "matki", które dziecka najchętniej by się pozbyły, bo im po prostu wadzi w imprezowym zyciu, dzieciak siedzi całymi dniami u babci albo dobrej cioci, a mamusia w tym czasie puszcza się z kolejnym. Nie wiem skąd to załozenie, ze urodzenie dziecka od razu oznacza takie zaangazowanie i zaradnośc ze strony matki. Urodziła - bo nie miała wyjścia. Ja bym tak nie idealizował samotnych matek, które czasem nawet nie mają pojęcia kto jest ojcem dziecka... Mam wrażenie, ze Twoj wpis, to było włozenie kija w mrowisko, żeby rozruszac dyskusję..
KelThuzad
wpis jest ukryty
LEJNAMUR
LEJNAMUR
  25 maja 2020

Lew przejmując stado po zwalczaniu poprzednika pierwsze co robi to zagryza młode poprzednika i bierze się za pokrywanie samic. U ludzi bywa czasem podobnie ale nie będę poruszał szczegółów. Sporo kobiet tu na fotce poznałem z dziećmi i niestety po mimo tego że były i są to mądre że tak nie ładnie napiszę matki po szkodzie to jednak facet nawet jak by się zdecydował na związek to i tak by był piątym kołem u woza...Sporo kobiet ma syndrom lwicy mając dziecko z jednym po zajściu ponownie z innym już nie potrzebuje partnera i żyje sama sponsorowana x 2

RudeImagination20
RudeImagination20
  25 maja 2020

Lepiej wychowywac i placic na swoje dziecko aniezeli na cudze. W doroslosci tego dziecka potem problemy sa z tego...A matka bedzie bronila zawsze swojego dziecka ...

LEJNAMUR
LEJNAMUR
  25 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: A matka bedzie bronila zawsze swojego dziecka ...

Bywały chore przypadki że dla nowego partnera matka truła swoje dziecko ale to już odosobnione przypadki choroby psychicznej.
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  25 maja 2020

Myślę, iż z tego samego powodu co kobietom przeszkadza ,że mężczyzna ma dziecko...life is brutal...:)

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  25 maja 2020
BartekI987
BartekI987: falowod: To nie dziecko przeszkadza ! LOL ale to ze jestes taka zaradna i samodzielna! Twoje cechy! Gdy mamuska ma dziecko, to wychodza z niej meskie cechy ,a wiec zaradnosc, zorganizowanie,energia i wytrwalosc itd . Falowod, w wielu kwestiach się z Tobą zgadzam, także w innych tematach na forum ale tu jednak nie mogę. Skąd to założenie ze samotna matka jest zaradna, samodzielna, zorganizowana? Samo urodzenie dziecka jeszcze nie oznacza z automatu, ze swieza mamusia ma te wszystkie cechy. Są takie "matki", które dziecka najchętniej by się pozbyły, bo im po prostu wadzi w imprezowym zyciu, dzieciak siedzi całymi dniami u babci albo dobrej cioci, a mamusia w tym czasie puszcza się z kolejnym. Nie wiem skąd to załozenie, ze urodzenie dziecka od razu oznacza takie zaangazowanie i zaradnośc ze strony matki. Urodziła - bo nie miała wyjścia. Ja bym tak nie idealizował samotnych matek, które czasem nawet nie mają pojęcia kto jest ojcem dziecka... Mam wrażenie, ze Twoj wpis, to było włozenie kija w mrowisko, żeby rozruszac dyskusję..
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  25 maja 2020

To biologia robi z niej nagle "pantere":).Znalem i obserwowalewm wiele dziewczyn ktore zaszly w ciaze i postanowily rodzic wbrew woli chlopaka ktory jak to w katolickim kraju powiedzil zeby usunela LOL bo...bla bla .W ciagu 9 miesiecy przepoczwarzaly sie wlasnie w bardzo zorganizowane, zaradne kobiety ktore zeby zaciskaly i swoje robily.Oczywiscie mozna tez spotkac i takie ktore nie troszcza sie o dziecko a tym bardziej o siebie , ale to nie moje srodowisko:) ,Wraz z rozpoczeciem sie inkubacji dziecka w jej lonie zachodza bardzo ciekawe zmiany w niej i jej psychice.Mozna powiedziec ze dojrzewa w ciagu tych paru miesiecy.Czytajac tu rozne posty mam wrazenie ze mowia jakby rozne twarze Polski., oddalone od siebie o lata swietlne.Ja nie generalizuje bo wiem ze sa tacy i tacy ludze niemniej jesli ktos wie o to krzywa Gaussa to warto zauwazyc ze o charaterze jakiejs grupy stanowi wlasnie 50 % tzw sredniej statystycznej, a nie jednostki.Tymczasem tu czytam tylko o jednostkowych doswiadczeniach i na ogol z wypowiedzi wynika ze autor nie za bardzo wie o co mu naparawde chodzi :) w relacja z kobietami LOL

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  25 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: falowod: Ilu samców,tylu kłamcow! :) Dziadek powinieneś wisieć zamiast liści. Z Kremla przybyłeś to wiesz co to kłamstwo najlepiej. Swołocz i ich mądrości. Lepiej zamiast tych mądrości ludziom w internecie opowiedz, jak to podczas wojny żołnierze czerwoni sławojki zobaczyli i jak to się stało, że one na ziemiach polskich poginęły. Czyżby na terenie ZSRR nie wiedzieli co to?
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  25 maja 2020
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

:) jednego waznego w zyciu dokonasz...skonasz! LOL
Szumi drętwa mowa jak muszla klozetowa LOL

BartekI987
Posty: 394 (po ~287 znaków)
Reputacja: -105 | BluzgometrTM: 39
BartekI987
  26 maja 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej wychowywac i placic na swoje dziecko aniezeli na cudze.

Dokładnie. Nie wiem co jest w tym niezrozumiałego dla innych uzytkowników.
Jak ktoś lubi łożyc na cudze dzieci jego sprawa ale nie widzę powodu aby tych, którzy nie tego chcą - mieszac z błotem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.