SebastianOfficiall
SebastianOfficiall
  18 grudnia 2019 (pierwszy post)

Co waszym zdaniem powinno mieć znaczenie przy podejmowaniu nowej znajomości? Wygląd czy może coś innego? 👸🤴
Na co najczęściej patrzycie? 😎

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znak贸w)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  22 stycznia 2020
Aganiok22
Aganiok22: feniksssss: Powiem (napiszę) więcej. Dla osób średnio atrakcyjnych lub nawet tych nieatrakcyjnych, wygląd potencjalnego partnera też ma duże znaczenie. One same, pomimo swoich braków chciałyby być z osobami atrakcyjnymi. Taka moja życiową obserwacja. Ps. Prawdą jest, że wyjątki się zdarzają. Nieliczne wyjątki. Feniksssss ( mam nadzieję, że liczba "s" jest właściwa) jakże mnie cieszą Twoje dwa ostatnie zdania. Więc jest jednak nadzieja.... Otóż ja z całą odpowiedzialnością, chcę powiedzieć, że do owych wyjątków się zaliczam.


Sam się w tych "s" nieraz gubię. Nicki z ich mniejszą ilością musiały być już najwyraźniej pozajmowane ;)
Z całą odpowiedzialnością mogę Ci powiedzieć, że nawet Ty na wygląd pewną uwagę zwracasz ;) Zgadzam się jednak z tym, że nie aż tak wielką, jak coponiektóre inne bywające tu Panie.
Nadzieję zawsze warto mieć. Samą nadzieją fajnego (w tym także atrakcyjnego fizycznie) partnera się jednak nie zdobędzie. Tu trzeba działać i to na wielu frontach.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znak贸w)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  22 stycznia 2020
Konrad192lll
Konrad192lll: Z całą odpowiedzialnością mogę Ci powiedzieć, że nawet Ty na wygląd pewną uwagę zwracasz ;) Zgadzam się jednak z tym, że nie aż tak wielką, jak coponiektóre inne bywające tu Panie


No proszę Cię, nie rozczarowuj mnie. Już myślałam, że tworzymy zgrany team....a tu taki sztylet w plecy d83dde03d83dde1c

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

kendzior23
Posty: 61 (po ~92 znak贸w)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 19
kendzior23
  1 lutego 2020

kobiety no wcale nie patrzą na wygląd faceta no skąd

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.