SebastianOfficiall
SebastianOfficiall
  18 grudnia 2019 (pierwszy post)

Co waszym zdaniem powinno mieć znaczenie przy podejmowaniu nowej znajomości? Wygląd czy może coś innego? 👸🤴
Na co najczęściej patrzycie? 😎

kendzior23
Posty: 61 (po ~92 znak贸w)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 19
kendzior23
  2 stycznia 2020

kobiety wogóle nie patrzą na wygląd ich interesuje charakter i osobowość tylko o tych kobietach co pisze mają facetów mężów i dzieci i można z nimi popisać pożartować bez focha i bloka a te które szukają faceta to są feministki nie czułe i sa bez serca kasa i wygląd się liczy dla nich

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znak贸w)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  18 stycznia 2020

Wygląd jest jak matura, a studia jak fajny partner. Gdy ją masz, możesz startować na studia wyższe. Oczywiście matura nie gwarantuje dostania się na nie oraz dalszego powodzenia na nich (do tego potrzeba wielu innych umiejętności) ale daje taką szansę. Gdy matury nie masz, o studiach możesz jedynie pomarzyć...

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znak贸w)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  18 stycznia 2020

Zasada ta jest generalna i na pewno znajdą się wyjątki. Tym niemniej tyczy się ona zarówno mężczyzn, jak i również kobiet!!!

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znak贸w)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  18 stycznia 2020
kendzior23
kendzior23: kobiety wogóle nie patrzą na wygląd ich interesuje charakter i osobowość tylko o tych kobietach co pisze mają facetów mężów i dzieci i można z nimi popisać pożartować bez focha i bloka a te które szukają faceta to są feministki nie czułe i sa bez serca kasa i wygląd się liczy dla nich

Bzdura totalna! Moim skromnym zdaniem ... 🙂 Na wygląd nie patrzą oraz skupiają się na charakterze, wtedy gdy chcą mieć w tobie TYLKO przyjaciela. A przyjaźń z kobietą, to wyrok śmierci dla seksu z nią.
kendzior23
Posty: 61 (po ~92 znak贸w)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 19
kendzior23
  19 stycznia 2020
Konrad192lll
Konrad192lll: kendzior23: kobiety wogóle nie patrzą na wygląd ich interesuje charakter i osobowość tylko o tych kobietach co pisze mają facetów mężów i dzieci i można z nimi popisać pożartować bez focha i bloka a te które szukają faceta to są feministki nie czułe i sa bez serca kasa i wygląd się liczy dla nich Bzdura totalna! Moim skromnym zdaniem ... 🙂 Na wygląd nie patrzą oraz skupiają się na charakterze, wtedy gdy chcą mieć w tobie TYLKO przyjaciela. A przyjaźń z kobietą, to wyrok śmierci dla seksu z nią.
gdybym szukał przyjaciółki tobym poszukał wśród zakonic dobrze gotują ciasta dobre pięką i pozartować mozna zinimi
Avatar u偶ytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znak贸w)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  19 stycznia 2020

Jokerem w rękawie tu są pieniądze , które będą zwalniać z określonych standardów , jakie za odpowiednią gotówkę mogą zostać podrasowane bądź po prostu za nią zrekompensowane .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znak贸w)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  19 stycznia 2020
kendzior23
kendzior23: feniksssss: kendzior23: kobiety wogóle nie patrzą na wygląd ich interesuje charakter i osobowość tylko o tych kobietach co pisze mają facetów mężów i dzieci i można z nimi popisać pożartować bez focha i bloka a te które szukają faceta to są feministki nie czułe i sa bez serca kasa i wygląd się liczy dla nich Bzdura totalna! Moim skromnym zdaniem ... 🙂 Na wygląd nie patrzą oraz skupiają się na charakterze, wtedy gdy chcą mieć w tobie TYLKO przyjaciela. A przyjaźń z kobietą, to wyrok śmierci dla seksu z nią. gdybym szukał przyjaciółki tobym poszukał wśród zakonic dobrze gotują ciasta dobre pięką i pozartować mozna zinimi

Bez wyglądu (i kilku innych rzeczy) szukać możesz fajnej partnerki, a znajdować same przyjaciółki
Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znak贸w)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  19 stycznia 2020
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Jokerem w rękawie tu są pieniądze , które będą zwalniać z określonych standardów , jakie za odpowiednią gotówkę mogą zostać podrasowane bądź po prostu za nią zrekompensowane .

To prawda. Pieniądze są ważne. Im więcej ich masz, tym mniej musisz dbać o siebie, bo za kasę niektóre panie zrobią wiele... Jeśli jednak szukasz kobiet również zadbanych i atrakcyjnych, ale mniej łasych na pieniądze, kasa i tak jest potrzebna, choć już nie w jakiejś wielkiej ilości. By dobrze wyglądać, musisz za nią kupować karnet na siłownię, zdrowo i dobrze się odżywiać co tanie w mieście nie jest, mieć trochę fajnych ciuchów, jakiś nie rozpadający się samochód, własny kąt by móc ją gdzieś zaprosić oraz czas i fundusze na rozwijanie samego siebie, bo przecież seks nie trwa całą dobę. W pozostałym czasie o czymś trzeba z nią rozmawiać i coś ciekawego razem robić ...
kendzior23
Posty: 61 (po ~92 znak贸w)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 19
kendzior23
  19 stycznia 2020
Konrad192lll
Konrad192lll: kendzior23: feniksssss: kendzior23: kobiety wogóle nie patrzą na wygląd ich interesuje charakter i osobowość tylko o tych kobietach co pisze mają facetów mężów i dzieci i można z nimi popisać pożartować bez focha i bloka a te które szukają faceta to są feministki nie czułe i sa bez serca kasa i wygląd się liczy dla nich Bzdura totalna! Moim skromnym zdaniem ... 🙂 Na wygląd nie patrzą oraz skupiają się na charakterze, wtedy gdy chcą mieć w tobie TYLKO przyjaciela. A przyjaźń z kobietą, to wyrok śmierci dla seksu z nią. gdybym szukał przyjaciółki tobym poszukał wśród zakonic dobrze gotują ciasta dobre pięką i pozartować mozna zinimi Bez wyglądu (i kilku innych rzeczy) szukać możesz fajnej partnerki, a znajdować same przyjaciółki
przyjaciółki to ja mam ale onemają już rodziny
Sarox
Sarox
  19 stycznia 2020

Oczywiście, że najważniejszy jest wygląd dla nich kobiet. Chciałem zrobić testy, założyłem fałszywe konto + opis + fake zdjęcia na tym portalu. Wielu kobiet liczy się tylko wygląd + kasa, a nie charakter. Najczęściej wybierają najprzystojniejszy na całym świecie niż brzydszy. Wiadomo musi sobie wybrać jak najładniejszego i przystojnego.

Wymagania:
- przystojny musi mieć "białe zęby, ładny nos, ładne oczy, ładne włosy, NAJ wysportowany, NAJ umięśniony 6-paki, zadbany mężczyzna, drogie ubranie np. Nike, Adidas.
- Wzrost minimalny: 190 cm

- Duże zarobki powyżej niż 2600 złotych
- Własne mieszkanie (NIE zamieszkiwanie u rodziny, bo przeszkadzają)
- musi posiadać prawo jazdy i samochód

Takie czasy... facet dzisiaj musi umieć:
- gotować
- prasować
- odkurzać
- zajmować się dziećmi
- znać się na modzie = modnie się ubierać (i nie chodzi mi o garnitur
- dobrze zarabiać nie fizycznie

Więc co babie pozostaje.

Najprzystojniejszy aktor - klikały kilka razy na "TAK"
Najbrzydszy aktor - klikały kilka razy na "NIE"

Codziennie samobójstwo popełnia w Polsce 15 osób, 12 z nich to mężczyźni. To przez baby! Tylko pieniądze i pieniądze!
Niestety, ale żyjemy w smutnych czasach. Kobiety szukają księcia z bajki, mającego majątek, dobrą pozycję, a na końcu nikogo nie mogą znaleźć i zostają same. Tfu ale serio kobiety mają zryta banie. Szczyt głupoty nie zna granic.

Jeśli któraś kobieta powie ci wprost " Nie wygląd się liczy, nie liczy się kasa i majątek" to jest fałszywe.

Dragon842
Dragon842
  19 stycznia 2020

Niestety dla większości ludzi ma znaczenie wygląd,oczywiście na pokaz będą mówić że jest inaczej a prawda jest oczywista.

Konrad192lll
Posty: 144 (po ~91 znak贸w)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 70
Konrad192lll
  20 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Niestety dla większości ludzi ma znaczenie wygląd,oczywiście na pokaz będą mówić że jest inaczej a prawda jest oczywista.

Powiem (napiszę) więcej. Dla osób średnio atrakcyjnych lub nawet tych nieatrakcyjnych, wygląd potencjalnego partnera też ma duże znaczenie. One same, pomimo swoich braków chciałyby być z osobami atrakcyjnymi. Taka moja życiową obserwacja. Ps. Prawdą jest, że wyjątki się zdarzają. Nieliczne wyjątki.
Dragon842
Dragon842
  20 stycznia 2020
Konrad192lll
Konrad192lll: Dragon842: Niestety dla większości ludzi ma znaczenie wygląd,oczywiście na pokaz będą mówić że jest inaczej a prawda jest oczywista. Powiem (napiszę) więcej. Dla osób średnio atrakcyjnych lub nawet tych nieatrakcyjnych, wygląd potencjalnego partnera też ma duże znaczenie. One same, pomimo swoich braków chciałyby być z osobami atrakcyjnymi. Taka moja życiową obserwacja. Ps. Prawdą jest, że wyjątki się zdarzają. Nieliczne wyjątki.

Nie potrzebuje kobiety która bedzie miała urodę modelki bo wystarczy że kobieta jest czysta i zadbana. Ale najbardziej lubię u kobiet uśmiech.
Avatar u偶ytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znak贸w)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  20 stycznia 2020
Sarox
Sarox: Takie czasy... facet dzisiaj musi umieć:


Oczywiście Kobiety wolą pełnić tylko funkcje ozdoby i nałożnicy w związku .

Sarox
Sarox: Codziennie samobójstwo popełnia w Polsce 15 osób, 12 z nich to mężczyźni. To przez baby!


Naturalnie statystyka ta nie jest przypadkowa , podobnie jak wskaźnik natężenie zgonów w którym niestety dominują mężczyźni .

Kobietą nie chcę się pracować i wolą całą odpowiedzialność za utrzymanie gospodarstwa domowego zrzucić na naiwnego samca jaki to będzie sobie dla księżniczki żyły w nadgodzinach wypruwał , jak słyszą pojęcie "praca fizyczna" to omijają szerokim łukiem , więc myślę , że pora zacząć nareszcie wypychać panie z sektora administracyjnego w którym udają że coś robią .

Sarox
Sarox: a na końcu nikogo nie mogą znaleźć i zostają same


Dokładnie i teraz jest tu pełno takich 30+ co udają , że jeszcze wiernej i oddanej miłości nie znalazły ...

Sarox
Sarox: Jeśli któraś kobieta powie ci wprost " Nie wygląd się liczy, nie liczy się kasa i majątek" to jest fałszywe.


Oczywiście manipulacja wynikająca z ich instynktu hipergamii , nie wyjdą z inicjatywą do mężczyzny , jak najpierw nie oblukają stanu majątkowego "samochodu, domu itp."

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znak贸w)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  22 stycznia 2020
Konrad192lll
Konrad192lll: Powiem (napiszę) więcej. Dla osób średnio atrakcyjnych lub nawet tych nieatrakcyjnych, wygląd potencjalnego partnera też ma duże znaczenie. One same, pomimo swoich braków chciałyby być z osobami atrakcyjnymi. Taka moja życiową obserwacja. Ps. Prawdą jest, że wyjątki się zdarzają. Nieliczne wyjątki.


Feniksssss ( mam nadzieję, że liczba "s" jest właściwa) jakże mnie cieszą Twoje dwa ostatnie zdania. Więc jest jednak nadzieja.... Otóż ja z całą odpowiedzialnością, chcę powiedzieć, że do owych wyjątków się zaliczam. d83dde03d83dde03d83dde03

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.