SebastianOfficiall
SebastianOfficiall
  18 grudnia 2019 (pierwszy post)

Co waszym zdaniem powinno mieć znaczenie przy podejmowaniu nowej znajomości? Wygląd czy może coś innego? 👸🤴
Na co najczęściej patrzycie? 😎

Rysio594
Rysio594
  21 grudnia 2019

moim zdaniem tutaj ma znaczenie wygląd kasa auto jestem tu juz prawie pół roku zadnej mnie znalazłem o sorki była jedna kvxsandrabea by.łem debilem bo uwiezyłem w to ze jest normalną dziewczyną przeciez sama mi mówiła ze zle o niej mysle .z regóły nie potrafie zagadac do dziewczyny jestem wstrydliwy i mało mówny ale do niej to coś naprawde poczółem i na spontanie wziełem 1000zł zaliczki zeby ją gdzies zabrac jak to sie mówi na randke do jakiejs restauracji do kina cz coś pobyć z nią generalmie gdyby nie napisała wtedy do mnie mogło by mnie juz nie być i za to jej dziekuje .wracając do tematu pojechałem do niej autobusem na spontanie okazało sie ze akurat w ten piątek co jechałem do niej a wiedziała bo pisalismy .była na nocce u kolezanki prosiłem ja błagałem 6 godzin przesiedziałem na pks w szczecinie a ją to nic nie ruszyło ostatni autobus mi uciekł prosiłem ją chociaz o przenocowanie nawet przy drzwiach wejsciowych na podłodze mówiłem jej ze moge spac byle by mnie przenocowała a ona nic zero jakiego kolwiek współczucia do domu miałem 40km całą noc szłem zeby do gryfina dojść w gryfinie miałem autobus do chaty wiesz chciałem wskoczyc do od nawet nie próbować wypłynąc załamałem sie wiesz co zrobiła wzóciła zdj na fotke z piątku jak lezy w połowie rozebrana z jakimś typem w tym czasie kiedy mi mówioła ze u kolezanki jestwtedy to sie załamałem poszłem w hemie przez jakiś czas nie pisalismy potem zaczelismy pisać pisałem jej ze mi zalezy na niej ze chcem, z nią byc to ona z nowu tym razem próbowała komus rozbic rodzine bo to był mężąty gosciu z checią chciałbym teraz z nim w4 oczy stanąc i połamać wszystkie kosci bo tak sie nie robi .znowu przestalismy piusać ona w zywe oczy m nie wyśmiała ze nie mam auta śmiała sie ze 40 km szłem przez nią na pieszo ..potem znowu zaczeliśmy napisała mi 2 wiadomosci 1 hej a druga Za niedługo bede w szczecinie i tyle bo zablokowali ja moderatorzy nawet nie wiem dla czego już tydzien jej szukam i znaleść nie mmoge jestem zły ....TAKZE CHŁOPIE MÓSISZ MIEĆ KASE DOBRE AUTO ORAZ BYĆ TOP MODEL ŻEBY DZIEWCZYNE TU ZNALEŻĆ:((((

Dragon842
Dragon842
  21 grudnia 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Co waszym zdaniem powinno mieć znaczenie przy podejmowaniu nowej znajomości? Wygląd czy może coś innego? 👸🤴 Na co najczęściej patrzycie? 😎

Tysiące razy było zadawane to pytanie, uroda nie ma znaczenia ale liczy się pierwsze wrażenie i właśnie wygląd bo przecież każdy człowiek powinien być zadbany i czysty.
Avatar u偶ytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znak贸w)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  21 grudnia 2019

W przypadku jednostek damskich dominuje materializm i konsumpcjonizm , tak więc główny parametr jaki jest dla nich istotny to grubość portfela , a wygląd stanowi tylko miły dodatek do pakietu istoty wobec której samice mają zamiar udawać tkz. "miłość" .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znak贸w)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  22 grudnia 2019

wygląd ma znaczenie tak jak wszystko inne

kendzior23
Posty: 61 (po ~92 znak贸w)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 19
kendzior23
  27 grudnia 2019

dla kobiet liczy się kasa fura i by chodziły po galeriach całymi dniami i lasnować się tylko

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znak贸w)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  29 grudnia 2019
kendzior23
kendzior23: dla kobiet liczy się kasa fura i by chodziły po galeriach całymi dniami i lasnować się tylko

XDDDD
No i trzeba wyglądać przynajmniej jak ja, wtedy dymania jest po kokarde
Dragon842
Dragon842
  29 grudnia 2019
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Co waszym zdaniem powinno mieć znaczenie przy podejmowaniu nowej znajomości? Wygląd czy może coś innego? 👸🤴 Na co najczęściej patrzycie? 😎

Niestety wygląd ma główne znaczenie choć bardziej powinno mieć znaczenie czy człowiek jest zadbany bo uroda i tak przemija. Gdy siedzę na fotce to patrzę na kilka czynników. Wiek ponieważ nie interesują mnie dzieci ani kobiety w wieku mojej mamy, sposób wypowiadania się w czasie rozmowy i niestety zdjęcia ponieważ nie interesują mnie kobiety które jedynie ciałem potrafią przyciągnąć zainteresowanie. Oczywiście ważne by kobieta była zadbana uśmiechnięta ale nie musi mieć urody modelki.
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znak贸w)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  1 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: XDDDD No i trzeba wyglądać przynajmniej jak ja, wtedy dymania jest po kokarde


Człowieku z jakiej choinki Ty się urwałeś? Mam nadzieję, że masz takie poczucie humoru, bo jak to Twój pogląd, to gratuluję partnerek.

Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: BananowySernik: Co waszym zdaniem powinno mieć znaczenie przy podejmowaniu nowej znajomości? Wygląd czy może coś innego? 👸🤴 Na co najczęściej patrzycie? 😎 Niestety wygląd ma główne znaczenie choć bardziej powinno mieć znaczenie czy człowiek jest zadbany bo uroda i tak przemija. Gdy siedzę na fotce to patrzę na kilka czynników. Wiek ponieważ nie interesują mnie dzieci ani kobiety w wieku mojej mamy, sposób wypowiadania się w czasie rozmowy i niestety zdjęcia ponieważ nie interesują mnie kobiety które jedynie ciałem potrafią przyciągnąć zainteresowanie. Oczywiście ważne by kobieta była zadbana uśmiechnięta ale nie musi mieć urody modelki.


Byłabym hipokrytką, gdybym powiedziała, że wygląd nie jest zupełnie istotny. Ale dużo ważniejsze jest dla mnie to w jaki sposób ktoś rozpoczyna rozmowę. Nieśmiertelny zwrot "co tam" działa na mnie jak płachta na byka. Że nie wspomnę o propozycji "spędzenia" wspólnego czasu na "słuchaniu płyt". Wersja przytoczona nadaje się do cytowania. To co czasami dostaje jest niecenzuralne. Dziwne jest to, że ogromna większość panów nie zada sobie trudu żeby przeczytać opis profilu. Albo sprawdzić wiek kobiety. Bo tak naprawdę w rozmowie wiek nie ma tak istotnego znaczenia, ale jeśli młody człowiek proponuje spotkanie w celu dla niego oczywistym, to powinien się zastanowić czy aby na pewno kategoria wiekowa w której "startuje" ma sens. Dla mnie człowiek którego poznaję, z którym rozmawiam powinien być partnerem do ciekawej wymiany zdań. Mieć poczucie humoru, bo w codziennym życiu tak wiele jest szarości, że przyjemnością powinno być obcowanie z drugim człowiekiem, a nie smutnym obowiązkiem. Więc reasumując, wygląd ma znaczenie, bo jednak wszyscy jesteśmy wzrokowcami, ale nawet najpiękniejsza kobieta i najbardziej zadbany facet jeśli nie ma nic ciekawego do powiedzenia, nie będzie obiektem zainteresowania. No chyba, że chcemy zrobić na złość koleżankom i pojawić się z takim "czarusiem" na imprezie d83dde1c wzbudzając zazdrość. Wtedy owszem, powierzchowność jest istotna.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Dragon842
Dragon842
  1 stycznia 2020
Aganiok22
Aganiok22: ZLOMlARZ: XDDDD No i trzeba wyglądać przynajmniej jak ja, wtedy dymania jest po kokarde Człowieku z jakiej choinki Ty się urwałeś? Mam nadzieję, że masz takie poczucie humoru, bo jak to Twój pogląd, to gratuluję partnerek.Dragon842: BananowySernik: Co waszym zdaniem powinno mieć znaczenie przy podejmowaniu nowej znajomości? Wygląd czy może coś innego? 👸🤴 Na co najczęściej patrzycie? 😎 Niestety wygląd ma główne znaczenie choć bardziej powinno mieć znaczenie czy człowiek jest zadbany bo uroda i tak przemija. Gdy siedzę na fotce to patrzę na kilka czynników. Wiek ponieważ nie interesują mnie dzieci ani kobiety w wieku mojej mamy, sposób wypowiadania się w czasie rozmowy i niestety zdjęcia ponieważ nie interesują mnie kobiety które jedynie ciałem potrafią przyciągnąć zainteresowanie. Oczywiście ważne by kobieta była zadbana uśmiechnięta ale nie musi mieć urody modelki. Byłabym hipokrytką, gdybym powiedziała, że wygląd nie jest zupełnie istotny. Ale dużo ważniejsze jest dla mnie to w jaki sposób ktoś rozpoczyna rozmowę. Nieśmiertelny zwrot "co tam" działa na mnie jak płachta na byka. Że nie wspomnę o propozycji "spędzenia" wspólnego czasu na "słuchaniu płyt". Wersja przytoczona nadaje się do cytowania. To co czasami dostaje jest niecenzuralne. Dziwne jest to, że ogromna większość panów nie zada sobie trudu żeby przeczytać opis profilu. Albo sprawdzić wiek kobiety. Bo tak naprawdę w rozmowie wiek nie ma tak istotnego znaczenia, ale jeśli młody człowiek proponuje spotkanie w celu dla niego oczywistym, to powinien się zastanowić czy aby na pewno kategoria wiekowa w której "startuje" ma sens. Dla mnie człowiek którego poznaję, z którym rozmawiam powinien być partnerem do ciekawej wymiany zdań. Mieć poczucie humoru, bo w codziennym życiu tak wiele jest szarości, że przyjemnością powinno być obcowanie z drugim człowiekiem, a nie smutnym obowiązkiem. Więc reasumując, wygląd ma znaczenie, bo jednak wszyscy jesteśmy wzrokowcami, ale nawet najpiękniejsza kobieta i najbardziej zadbany facet jeśli nie ma nic ciekawego do powiedzenia, nie będzie obiektem zainteresowania. No chyba, że chcemy zrobić na złość koleżankom i pojawić się z takim "czarusiem" na imprezie wzbudzając zazdrość. Wtedy owszem, powierzchowność jest istotna.

Jeśli nie podoba się post to omiń pozdrawiam
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znak贸w)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  1 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Jeśli nie podoba się post to omiń pozdrawiam


A skąd taki pomysł? Wyraziłam swoje zdanie, a nie negowałam post. I wydaje mi się że dosyć wnikliwie i zupełnie szczerze. Więc nie rozumiem dlaczego tak uważasz. Pozdrawiam

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Dragon842
Dragon842
  1 stycznia 2020
Aganiok22
Aganiok22: Dragon842: Jeśli nie podoba się post to omiń pozdrawiam A skąd taki pomysł? Wyraziłam swoje zdanie, a nie negowałam post. I wydaje mi się że dosyć wnikliwie i zupełnie szczerze. Więc nie rozumiem dlaczego tak uważasz. Pozdrawiam

Wiesz jacy bywają ludzie
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znak贸w)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  1 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Wiesz jacy bywają ludzie


No właśnie nie, uczę się tego każdego dnia i paradoksalnie im jestem starsza, tym mniej ich rozumiem. Ale to temat rzeka i nie warto go poruszać.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znak贸w)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  1 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: Wiesz jacy bywają ludzie

to prawda chociażby w tym temacie po wypowiadających się widać to doskonale
Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znak贸w)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  1 stycznia 2020
Konto usuni臋te
Konto usuni臋te: to prawda chociażby w tym temacie po wypowiadających się widać to doskonale


Pewnie z racji tego, że jestem kobietą, nie bardzo widzę to co widoczne jest dla Ciebie. Wyjaśnij mi proszę co w takim razie tu doskonale widać po wypowiadających. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Dyskusja na ten temat zosta艂a zako艅czona lub te偶 od 30 dni nikt nie bra艂 udzia艂u w dyskusji w tym w膮tku.