RudeImagination20
RudeImagination20
  6 grudnia 2019 (pierwszy post)
Hej dziewczyny/;)Pytanie skierowanie jest głównie w waszą strone. NAjlepiej wymieńcie cechy i uzasadnijcie podajac przyklady z życia.Liczę na kreatywne i szczere odpowiedzi. Macie pole do popisu i wykazania sie. Buziaki <3
RudeImagination20
RudeImagination20
  20 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego same kobiety? To już facet nie może wypowiedzieć się? Przecież tu nie ma żadnej wielkiej zagadki, to nie wyższa matematyka, odpowiedź jest oczywista. Pewność siebie. Już niejednokrotnie przekonałem się. Pewność siebie potrafi naprawdę zrobić różnicę. Nie mylić z przesadną pewnością siebie połączoną z chamstwem. Poczucie humoru. Również ma ogromne znaczenie. Spraw, żeby kobieta zaczęła się śmiać (byle nie z ciebie), a plusujesz w bardzo dużym stopniu. Empatia. Pokaż jej, że nie mówisz cały czas o sobie. Pytaj, zainteresuj się nią, jej życiem, problemami, a powoli możesz wybierać miejsce na wasze spotkanie. Ogólnie rozumiana zaradność. Jeśli potrafisz sobie dać radę w życiu, problemy codzienności to nie dla ciebie Kilimandżaro, dodatkowo - przy okazji pomożesz jej przypadkiem z czymś, z czym ma problem, kolejny duży plus.To odnośnie tych "normalnych". Na "nienormalnych" nie znam się, nie wchodziłem w relacje i nie zamierzam, nawet nie chce mi się wymyślać.

Dziekuje za rzetelna wypowiedz 👏 podpisuje sie pod tym co napisales xd dodalbym tez ze kultura i zachowanie dzentelmenskie w cenie jest rowniez 🏆
RudeImagination20
RudeImagination20
  4 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego same kobiety? To już facet nie może wypowiedzieć się? Przecież tu nie ma żadnej wielkiej zagadki, to nie wyższa matematyka, odpowiedź jest oczywista. Pewność siebie. Już niejednokrotnie przekonałem się. Pewność siebie potrafi naprawdę zrobić różnicę. Nie mylić z przesadną pewnością siebie połączoną z chamstwem. Poczucie humoru. Również ma ogromne znaczenie. Spraw, żeby kobieta zaczęła się śmiać (byle nie z ciebie), a plusujesz w bardzo dużym stopniu. Empatia. Pokaż jej, że nie mówisz cały czas o sobie. Pytaj, zainteresuj się nią, jej życiem, problemami, a powoli możesz wybierać miejsce na wasze spotkanie. Ogólnie rozumiana zaradność. Jeśli potrafisz sobie dać radę w życiu, problemy codzienności to nie dla ciebie Kilimandżaro, dodatkowo - przy okazji pomożesz jej przypadkiem z czymś, z czym ma problem, kolejny duży plus.To odnośnie tych "normalnych". Na "nienormalnych" nie znam się, nie wchodziłem w relacje i nie zamierzam, nawet nie chce mi się wymyślać.

Dzieki ale czekam na wypowiedzi kobiet:P
Savingus
Savingus
  5 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Pewność siebie. Już niejednokrotnie przekonałem się. Pewność siebie potrafi naprawdę zrobić różnicę. Nie mylić z przesadną pewnością siebie połączoną z chamstwem. Poczucie humoru. Również ma ogromne znaczenie. Spraw, żeby kobieta zaczęła się śmiać (byle nie z ciebie), a plusujesz w bardzo dużym stopniu. Empatia. Pokaż jej, że nie mówisz cały czas o sobie. Pytaj, zainteresuj się nią, jej życiem, problemami, a powoli możesz wybierać miejsce na wasze spotkanie. Ogólnie rozumiana zaradność. Jeśli potrafisz sobie dać radę w życiu, problemy codzienności to nie dla ciebie Kilimandżaro, dodatkowo - przy okazji pomożesz jej przypadkiem z czymś, z czym ma problem, kolejny duży plus.

Plusik. Szkoda, że usunąłeś konto.
zunri
zunri
  6 stycznia 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam filmik Olfaktorii o cechach idealnego faceta, fajnie ujęła tak pół żartem pół serio.

Ja bym nawet w minimalnym stopniu nie brał tego na poważnie..
RudeImagination20
RudeImagination20
  2 lutego 2020

Jakies cechy dziewczyny jeszcze???

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  2 lutego 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej dziewczyny

d83ddc4b
Konto usunięte
Konto usunięte: NAjlepiej wymieńcie cechy i uzasadnijcie podajac przyklady z życia.

zaradność życiowa - umiejętność obsłużenia siebie czyli ugotować coś do jedzenia nikt nie wymaga master chefa , prania prasowania czy sprzątaniu , pomoc kobiecie piszę tu o typowym otwieraniu ogórków ,
dystans do siebie - facet sztywny jak kij odszczotki nie jest aktualnie mile widziany ,
szacunek - rodzicom kobiecie dziecku czy znajomym,
umiejetne rozporządzanie pieniedzmi
Przede wszystkim szczery i prawdomówny - kłamców nie zdzierżę.
Kulturalny - na wszystko jest czasi miejsce ale kulture i powage również.
pracowitość a nie lezenie tylko z piwkiem na kanapie.
RudeImagination20
RudeImagination20
  3 lutego 2020
wziac
wziac: RudeImagination20: Hej dziewczyny RudeImagination20: NAjlepiej wymieńcie cechy i uzasadnijcie podajac przyklady z życia. zaradność życiowa - umiejętność obsłużenia siebie czyli ugotować coś do jedzenia nikt nie wymaga master chefa , prania prasowania czy sprzątaniu , pomoc kobiecie piszę tu o typowym otwieraniu ogórków , dystans do siebie - facet sztywny jak kij odszczotki nie jest aktualnie mile widziany , szacunek - rodzicom kobiecie dziecku czy znajomym, umiejetne rozporządzanie pieniedzmi Przede wszystkim szczery i prawdomówny - kłamców nie zdzierżę. Kulturalny - na wszystko jest czasi miejsce ale kulture i powage również. pracowitość a nie lezenie tylko z piwkiem na kanapie.

Dxiekuje to rzetelna odpowiedz a mnie ciekawivjeszcxe jedna rzecz..
RudeImagination20
RudeImagination20
  3 lutego 2020

Jak rozmawiam z kobietami to mowia , ze facet musi "miec to cos" .. Czym tak naprawde to cos jest? 😁

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  3 lutego 2020

Dla mnie w świecie równowagi , jeżeli ktokolwiek stawia komuś jakieś kryteria to pierw powinien baczyć czy aby sam spełnia oczekiwane postulaty , bo nie można oczekiwać od kogoś więcej niż od siebie , ponieważ to już próba znalezienia energetycznie podporządkowanego jelenia .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

RudeImagination20
RudeImagination20
  7 lutego 2020
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Dla mnie w świecie równowagi , jeżeli ktokolwiek stawia komuś jakieś kryteria to pierw powinien baczyć czy aby sam spełnia oczekiwane postulaty , bo nie można oczekiwać od kogoś więcej niż od siebie , ponieważ to już próba znalezienia energetycznie podporządkowanego jelenia .


Madrze powiedziane ;P
Ale wymienionych cech nie widze ;D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.