Gray1996
Gray1996
  16 listopada 2019 (pierwszy post)

Mam 177 cm wzrostu i nie umiem przez to znaleźć dziewczyny.Czy ktoś był lub ma podobny przypadek?

Gray1996
Gray1996
  1 grudnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Gray1996: Wiem,że kobiety wolą wysokich jak najbardziej a nie karakanów poniżej 180 cm. Około 25 - 34 cm wysokość wzrostu one chcą pochwalić się koleżeńskim i kolegów aby im zazdrościć. Nie które nie zasługują na miłość i szczęście - z własnej winy.


Pogodziłem się już z tym ,że nie znajdę dziewczyny.Nie będę się męczył i ciągle spełniał wymagań czyiś jakich w ogóle nie spełnię co jest właśnie niemozliwe.
Gray1996
Gray1996
  4 grudnia 2019

Miłość nie jest przeznaczona kurduplom poniżej 180

selgros1987
selgros1987
  5 grudnia 2019

I tak Ukrainki są lepsze od Polek. Dla mnie optymalny wzrost to 175cm. Niektóre kobiety mają wymagania. Grube księżniczki, a wymagania z kosmosu. Ale same nie prezentują się dobrze nie mówiąc o charakterze. Mężczyźni szukają porządnych dziewczyn. Zresztą p0lki są zepsute. Zwykłe kłody w łóżku, z fochami i samymi wymaganiami. Rada dla mężczyzn. Jak się spotkasz z delikwentką, zwróć uwagę jaki ma stosunek do pieniędzy, twojego statusu, a co do wyglądu to proponuję randkę na basenie. A jak jakaś ci powie typu "Ale jesteś niski", "Masz kompleksy", "Masz problem hehe", to olać p0lek. P0lek to ku... Jak będzie potrzebowała pomocy od ciebie, to nie pomagaj i olać ją niech same sobie poradzą.

Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  5 grudnia 2019

[quote=19499780;selgros1987]
I tak Ukrainki są lepsze od Polek.
Człowieku Polki są najpiękniejsze

CezaryPL
Posty: 3 (po ~65 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
CezaryPL
  6 grudnia 2019

Część jestem z hamburga i chętnie poznam jakąś fajną kobiete z miłą chęcią zapraszam i prosze się nie wstydzić :D

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  6 grudnia 2019
CezaryPL
CezaryPL: Część jestem z hamburga i chętnie poznam jakąś fajną kobiete z miłą chęcią zapraszam i prosze się nie wstydzić :D leon28


zajebisty związek z tematem. gratuluję pomysłowości. napisz coś jeszcze, mądrego to i warto poczytać.
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  6 grudnia 2019

Kobiety czerpią siłę głównie z atencji zarówno w życiu wirtualnym jak i rzeczywistym próbują się otoczyć uwagą jaknajwiększej ilości samców w celu osiągnięcia korzyści materialnych , gdzie docelowo skupiają się na samcach Alfa , który zapewni księżniczce stabilizację finansową albo awans zawodowy , więc wystarczy nauczyć się kobiety ignorować i zakończyć epokę gentelmenów i nosicieli dla pasożytów , którym nic się w życiu nie chcę robić i szukają tylko naiwnego jelenia którego kosztem będą mogły funkcjonować oszczędzając się kosztem drugiego istnienia i pozostawić je sobie same , niech sobie radzą na swoich stanowiskach pracy i w życiu osobistym , a wtedy się okaże kto tu jest bardziej zaradny , a kto jest zdesperowany i słabszy :)

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.