Gray1996
Gray1996
  16 listopada 2019 (pierwszy post)

Mam 177 cm wzrostu i nie umiem przez to znaleźć dziewczyny.Czy ktoś był lub ma podobny przypadek?

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  16 listopada 2019

Kobiety bardziej cenią grubość portfela niż gabaryty opcjonalnego samca , także takie detale jak wzrost są dla nich sporo mniej istotne .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

bri
bri
  17 listopada 2019

Wątpie żeby to wzrost był problemem. Facet +170 raczej z tym nie ma problemu. Może to Twoja postawa do kobiet powinna sie zmienić

Aganiok22
Posty: 2970 (po ~53 znaków)
Reputacja: 50 | BluzgometrTM: 29
Aganiok22
  20 listopada 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: takie detale jak wzrost


Chyba po raz pierwszy się z Tobą zgadzam. Masz absolutna rację. Detale typu wzrost, kolor włosów czy oczu są zupełnie nieistotne. To indywidualna sprawa każdego z nas. Mamy swoje priorytety, swoje typy urody i na tym bazujemy. Nic nadzwyczajnego nie odkryłeś.

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Kobiety bardziej cenią grubość portfela niż gabaryty opcjonalnego samca


No ale tu, to "pojechałeś" jak zwykle. Be kobiety, zachłanne, materialistki. Ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Mizoginizm można leczyć. Trzeba tylko chcieć. Nie zamykaj się tak na kobiecy świat. On naprawdę potrafi być fajny. d83dde03

Żyje się tylko raz, ale jeśli zrobisz to dobrze ten raz wystarczy.

Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  20 listopada 2019
Aganiok22
Aganiok22: Chyba po raz pierwszy się z Tobą zgadzam.


Nie startuje do wyborów , więc na poparciu mnie nie zależy .
Aganiok22
Aganiok22: Masz absolutna rację. Detale typu wzrost, kolor włosów czy oczu są zupełnie nieistotne.

Oczywiście , bo są to cechy podrzędne , ale wiadomo fajnie mieć je w pełnym pakiecie swojego wykreowanego ideału .
Aganiok22
Aganiok22: Mamy swoje priorytety, swoje typy urody i na tym bazujemy. Nic nadzwyczajnego nie odkryłeś.

Oczywista kwestia , ale wiadomo czyiś wygląd zewnętrzny nie zawsze idzie w parze z bogactwami dóbr świata doczesnego , więc nawet najprzystojniejszy model z 10 pakiem na brzuchu zawsze przegra z samcem , który w tle zdjęcia ukażę bogatą posiadłość i markowy samochód , gdyż za urodę mężczyzny kobieta nie kupi sobie kosmetyków .
Aganiok22
Aganiok22: Be kobiety, zachłanne, materialistki.

To tylko jedne z wielu cech pań wynikających z ich instynktu hipergamii .
Aganiok22
Aganiok22: Mizoginizm można leczyć

Diagnoza błędna , gdyż nienawiść nie zawsze wynika z lęku , ale wiadomo psychologia to ciężka zawód , ponieważ trzeba zdrowemu wmówić jakąś chorobę , żeby na nim zarobić , a wiadomo wystarczy się zamienić krzesłem z opiniodawcą i umieścić go w swojej grze , bo każdemu jakieś zaburzenie można wymyślić , niemniej jednak trzeba podziwiać pisarzy który otwarcie i bez niedomówień piszą o tym na co ludzie patrzą i jak postępują , a nie na co powinni patrzeć i jak postępować powinni . Szczerości się nie leczy droga pani .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  20 listopada 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Diagnoza błędna , gdyż nienawiść nie zawsze wynika z lęku , ale wiadomo psychologia to ciężka zawód , ponieważ trzeba zdrowemu wmówić jakąś chorobę , żeby na nim zarobić , a wiadomo wystarczy się zamienić krzesłem z opiniodawcą i umieścić go w swojej grze , bo każdemu jakieś zaburzenie można wymyślić , niemniej jednak trzeba podziwiać pisarzy który otwarcie i bez niedomówień piszą o tym na co ludzie patrzą i jak postępują , a nie na co powinni patrzeć i jak postępować powinni . Szczerości się nie leczy droga pani .


znasz może alkoholika, który przyznałby się do tego, że jest chory? a hazardzistę? niestety diagnoza pani aganiok wydaje się być słuszna. ta nienawiść do kobiet jest chorobliwa. jeśli nie jesteś w stanie przyjąć tej wiadomości od kobiety, to może mnie posłuchasz ?
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  21 listopada 2019

XxXxP4R4NORMALxXxX Ty na prawdę masz problem z kobietami, nie wiem czym Ci zawiniły, nie wiem co Ci zrobiły, ale może seksuolog by to naprawił?

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam 177 cm wzrostu i nie umiem przez to znaleźć dziewczyny.Czy ktoś był lub ma podobny przypadek?


Wiesz kobiety kierują się też sprawami wizualnymi, 177 cm to taki przeciętniak niski. Taka ja nawet bym szpilki nie mogła założyć bo byłabym wyższa od Ciebie. Może po prostu trzeba patrzeć na niższe kobiety?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Gray1996
Gray1996
  21 listopada 2019
anfet4minka
anfet4minka: XxXxP4R4NORMALxXxX Ty na prawdę masz problem z kobietami, nie wiem czym Ci zawiniły, nie wiem co Ci zrobiły, ale może seksuolog by to naprawił? Gray1996: Mam 177 cm wzrostu i nie umiem przez to znaleźć dziewczyny.Czy ktoś był lub ma podobny przypadek? Wiesz kobiety kierują się też sprawami wizualnymi, 177 cm to taki przeciętniak niski. Taka ja nawet bym szpilki nie mogła założyć bo byłabym wyższa od Ciebie. Może po prostu trzeba patrzeć na niższe kobiety?

Te niższe nie też patrzą się na mój niski wzrost i woła minimum 180cm.Seksuolog w niczym nie pomoże.
Gray1996
Gray1996
  21 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wątpie żeby to wzrost był problemem. Facet +170 raczej z tym nie ma problemu. Może to Twoja postawa do kobiet powinna sie zmienić

To jest problem.Bo poniżej 180 cm jest to już niski wzrost.
Gray1996
Gray1996
  21 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: anfet4minka: XxXxP4R4NORMALxXxX Ty na prawdę masz problem z kobietami, nie wiem czym Ci zawiniły, nie wiem co Ci zrobiły, ale może seksuolog by to naprawił? Gray1996: Mam 177 cm wzrostu i nie umiem przez to znaleźć dziewczyny.Czy ktoś był lub ma podobny przypadek? Wiesz kobiety kierują się też sprawami wizualnymi, 177 cm to taki przeciętniak niski. Taka ja nawet bym szpilki nie mogła założyć bo byłabym wyższa od Ciebie. Może po prostu trzeba patrzeć na niższe kobiety? Te niższe nie też patrzą się na mój niski wzrost i woła minimum 180cm.Seksuolog w niczym nie pomoże.

Raczej patrza na mój niski wzrost niestety.Kazda kobieta skreśla z powodu niskiego wzrostu poniżej 180 .
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  21 listopada 2019
leon28
leon28: znasz może alkoholika, który przyznałby się do tego, że jest chory? a hazardzistę ?


Nie , ale za to znam alkoholika , który popadł w nałóg przez kobietę i hazardzistę , jaki przez zachłanną żonę , jakiej to było ciągle mało pieniędzy narobił sobie długu w zakładach bukmacherskich , gdyż chciał dla niej dorobić się majątku .
leon28
leon28: ta nienawiść do kobiet jest chorobliwa

Myślę , iż jest jak najbardziej uzasadniona .
leon28
leon28: jeśli nie jesteś w stanie przyjąć tej wiadomości od kobiety, to może mnie posłuchasz ?

Nie wiem kim pan jest abym miał pana zdanie uwzględnić ponad dzieła literackie i historyczne jakie jasno pokazują naturę kobiet od samego początku istnienia świata i są tworem słynnych osobistości w jego dziejach , a także mam własną autopsje i świadectwa ludzi pokrzywdzonych przez stronę damską . Powtórzę jeszcze raz właściwe jest podążanie za prawdą rzeczywistą zdarzeń niż za jej wyobrażeniem . Panie boją się facetów świadomych i bez nałogów , gdyż wiedzą że takiego nie wykorzystają , a może nawet się to źle skończyć dla nich samych .

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  21 listopada 2019
XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Nie , ale za to znam alkoholika , który popadł w nałóg przez kobietę i hazardzistę , jaki przez zachłanną żonę , jakiej to było ciągle mało pieniędzy narobił sobie długu w zakładach bukmacherskich , gdyż chciał dla niej dorobić się majątku .

no proszę Cię, wierzysz w to?

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Myślę , iż jest jak najbardziej uzasadniona .

ok, jeśli tak uważasz. mimo wszystko współczuję.

XxXxP4R4NORMALxXxX
XxXxP4R4NORMALxXxX: Panie boją się facetów świadomych i bez nałogów , gdyż wiedzą że takiego nie wykorzystają , a może nawet się to źle skończyć dla nich samych .

no w dzisiejszych czasach to raczej panowie boją się pań.
selgros1987
selgros1987
  22 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam 177 cm wzrostu i nie umiem przez to znaleźć dziewczyny.Czy ktoś był lub ma podobny przypadek?

Niestety.. Muszę cię martwić, że mają wymagania minimum 190+ cm wzrostu.
Gray1996
Gray1996
  25 listopada 2019

Wiem,że kobiety wolą wysokich jak najbardziej a nie karakanów poniżej 180 cm.

selgros1987
selgros1987
  25 listopada 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem,że kobiety wolą wysokich jak najbardziej a nie karakanów poniżej 180 cm.

Około 25 - 34 cm wysokość wzrostu one chcą pochwalić się koleżeńskim i kolegów aby im zazdrościć. Nie które nie zasługują na miłość i szczęście - z własnej winy.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.