Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Szukam faceta w teorii bo w praktyce chyba będzie ciężko. Wymagań nie mam za wiele tak aby nie spaść z papucia na laćka. Jako matka i osoba pracująca która ma stabilny grunt pod nogami, szukam mężczyzny w którym będę mogła znaleść partnera. Nie chce faceta utrzymywać w żaden sposób bo to jest pasożytnictwo. Moje wymagania chyba nie są zbyt wielkie, dobre wygodne auto, zarobki na poziomie minimum 14 tys, i uszanowanie i wspieranie mnie w moich pasjach. Do tego minim 180 cm wzrostu,brunet i dobrze zbudowany, żebym to nie wyglądało jak Flip i Flap. Ciekawe ilu facet by spełniło minimalne wymogi jakie stawiam. Tak tak panowie zaraz będzie że materialistka - no nie bo kto by chciał z mieszkania przenieść się do kartonu?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

F0X
F0X
  4 sierpnia 2019

Urząd Skarbowy już obserwuje odpowiadających na anons d83dde03

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  4 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: zarobki na poziomie minimum 14 tys

ja moich nie zdradzam bo zaraz stado materialistek się zleci d83dde02d83dde02 d83dde1c
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 sierpnia 2019

Mogę ocenić jak większość tu? Normalnie mam wrażenie że pracujesz w kołchozie na strefie 😆 iLove 😂 wybacz musiałam tak jak 97% tu 😌

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 sierpnia 2019

Hmm w ogóle dlaczego same miodki piszą. Nie ma tu normalnych facetów którzy nie boją się że kobieta pracuje? I że ma kasę? Eh same wszczekańce w necie a tak to gołodupce 🤣

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 sierpnia 2019

I dupa wiedziałam że tu nie znajdę faceta spełniającego minimum wymagań :/ ta rozpacz

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Damian241
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 sierpnia 2019

Nie bój się na takiego leszcza żadna nie poleci. A poza tym prostacką osobą możesz nazwać siebie bo ja innych nie obrażam, a ty mnie i owszem. Chciałam ci jeszcze napisać że kodeks karny tu też obwiązuje i art 216 więc uważaj na słowa syneczku

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

F0X
F0X
  4 sierpnia 2019
Damian241
Damian241: Tyle tylko, że mało który bogaty facet pragnie być z taką arogancką i prostacką kobietą
Zgaduje że nie wyłapałaś sarkazmu i ironii topicu oraz nie przypadkowo użytego słowa "hipotetyczne." Mam rażenie że @anfet4minka stworzyła temat by zobaczyć reakcje najniższej męskiej grupy społecznej i złapałeś się.
anfet4minka
anfet4minka: bo kto by chciał z mieszkania przenieść się do kartonu?
argument jak najbardziej zasady i popieram.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 sierpnia 2019

Lisek widzę że wyłapałeś w punkt o co chodziło w tym poście. 🙃 kolega widocznie chciał wygwiazdorzyć no i kurde wyszła klapa i nawet brokat mu nie pomógł. Jedyna szkoda że żaden facet na mą miarę się nie odezwał ;(

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  4 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Nie chce faceta utrzymywać w żaden sposób bo to jest pasożytnictwo

Dzieci też się do tego zaliczają ? :D
anfet4minka
anfet4minka: dobre wygodne auto

Seicento!!!!
anfet4minka
anfet4minka: zarobki na poziomie minimum 1,4 tys

Pikuś XD
anfet4minka
anfet4minka: w moich pasjach

gotowanie pranie prasowanie trzepanie dywanów ? :D
Ja bym tego pasją nie nazwał XD

anfet4minka
anfet4minka: Do tego minim 180 cm wzrostu,brunet i dobrze zbudowany, żebym to nie wyglądało jak Flip i Flap

Mówisz szukasz rycerza XD

anfet4minka
anfet4minka: Ciekawe ilu facet by spełniło minimalne wymogi jakie stawiam

To nie wymogi tylko jakieś herezje XD
anfet4minka
anfet4minka: do kartonu?

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 sierpnia 2019

Gradek przecinek Ci się pomyl. Mówimy o zarobkach minimum 14 tys zł brutto miesięcznie 😆 sejczento to jak tico 😆 tam nie wejdzie nawet fotelik mojego syna. Dziecię swoje mogę utrzymywać. W końcu rozłożyłam nogi bo chciałam. I czemu mówisz że herezje. Kurde ja w kosmosie nie żyje no.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  4 sierpnia 2019

14tysięcy to przynajmniej tą jedynke na początku wykasuj pkus twoja wypłata i 500+ I da się wyżyć XD . Prędzej w lotka wygeasz jak znajdziesz chłopa tyle zarabiającego.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: 14tysięcy to przynajmniej tą jedynke na początku wykasuj pkus twoja wypłata i 500+ I da się wyżyć XD . Prędzej w lotka wygeasz jak znajdziesz chłopa tyle zarabiającego.


W lotka nie wygrałam ale kasa mi się musi zgadzać :) za mniej nie ma szans xD a 4 to wybacz nawet ja więcej przyniosę, od faceta nie wymagam cudów 3x więcej niż kobieta i przypomnę 500+ jest dziecka nie rodziców, mój swoje ma na koncie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

F0X
F0X
  5 sierpnia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Prędzej w lotka wygeasz jak znajdziesz chłopa tyle zarabiającego.
Oj @GRADEK83, @GRADEK83 co ty tej naszej Amfe4mince za herezje prawisz, ja rozumiem że takie 14 tysi jest nieosiągalne dla mnie czy dla Ciebie ale jest gro ludzi dla których to NO PROBLEM.

np. byle jaki prawnik który ma uprawnienia do tego by bronić i reprezentować cię w sądzie, taki od najprostszych spraw bierze ok. 3000 zł a ma takich w miesiącu 50 - 80 wiele z nich prawdopodobnie za dużo większe pieniądze, z resztą podobnie się temat ma w innych pokrewnych zawodach związanych z prawem np. komornicy. A ci od stycznia tego roku mają dochodową bajkę.
No ale nie zamykajmy się na prawie, są też lekarze, mowa o tych którzy udzielają swoje usługi prywatnie, albo informatycy senior developerzy kodu pracujący w dobrych corpo IT. Dla tych ludzi te czternaście tysi. to śmiech.
Aaaaaa i bym zapomniał, pracuję dla banku spółdzielczego, prezes mojego banku zarabia +\- 60 000 PLNów miesięcznie a takich prezesów w polsce jest ok. 50-ciu

Tak więc nie trzeba być BOOOGOLEM by zarabiać dużo więcej niż najniższa krajowa ale przez Ciebie temat o "hipotetycznych szukaniu faceta" zamienił się na omawianiu dochodowych stanowisk pracy, w sumie to @anfet4minka potraktuj mój post jako "hipotetyczny poradnik gdzie szukać faceta" bo wiesz, prawdopodobnie ludzie z tego pułapu finansowego raczej nie zaglądają na fotkę com i większość jest pewnie ZAJĘTA d83dde03 Ale hipotetycznie kobietko próbuj. Wszak willa z basenem jest lepsza od kartonu, tak mi się wydaje d83dde02 nie wiem, nie znam się
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.