Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Szukam faceta w teorii bo w praktyce chyba będzie ciężko. Wymagań nie mam za wiele tak aby nie spaść z papucia na laćka. Jako matka i osoba pracująca która ma stabilny grunt pod nogami, szukam mężczyzny w którym będę mogła znaleść partnera. Nie chce faceta utrzymywać w żaden sposób bo to jest pasożytnictwo. Moje wymagania chyba nie są zbyt wielkie, dobre wygodne auto, zarobki na poziomie minimum 14 tys, i uszanowanie i wspieranie mnie w moich pasjach. Do tego minim 180 cm wzrostu,brunet i dobrze zbudowany, żebym to nie wyglądało jak Flip i Flap. Ciekawe ilu facet by spełniło minimalne wymogi jakie stawiam. Tak tak panowie zaraz będzie że materialistka - no nie bo kto by chciał z mieszkania przenieść się do kartonu?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 sierpnia 2019
F0X
F0X: @anfet4minka potraktuj mój post jako "hipotetyczny poradnik gdzie szukać faceta"


Lisku dziękuję Ci za uświadomienie kolegi :) o zawodach. Nie jest żadną tajemnicą że mam męża programistę pracującego w korpo, stąd z papucia na laciek, i kartonik. Zakres mojej edukacji to też prawo :P i tam nie szukam bo to szczury wyjadacze. xD

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  5 sierpnia 2019
F0X
F0X: Ciebie ale jest gro ludzi dla których to NO PROBLEM.

To ja to wiem dla tego jej sarkazm jest nad wyraz wygórowany nie mówię że nie możliwy ale na pewno wygórowany XD Tak czy inaczej ponoć kasa się nie liczy tylko wnętrze człowieka a może inni mają na myśli wnętrze portfela :woot: hmy
F0X
F0X: albo informatycy senior developerzy kodu pracujący w dobrych corpo IT

A już myślałem że chodzi o tych co pracują w państwowych urzędach typu urząd gminy XD
F0X
F0X: mój post jako "hipotetyczny poradnik gdzie szukać faceta"
Na pewno sobie to gdzieś zapisze XD
F0X
F0X: i większość jest pewnie ZAJĘTA

No jak jakas laska dorwie tak zarabiającego faceta to nie odda bez walki XD
F0X
F0X: willa z basenem jest lepsza od kartonu, tak mi się wydaje

To uczucie spaliła ci się willa ocalał tylko basen...to uczucie spalił ci się karton pod mostem ocalała rzeka XD
GRADEK83
GRADEK83
  5 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: za mniej nie ma szans xD

Ja i wszyscy z forum będziemy ci kibicować i silno trzymać kciuki abyś trafiła na jakiegoś fajnego nie koniecznie szejka XD
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja i wszyscy z forum będziemy ci kibicować i silno trzymać kciuki abyś trafiła na jakiegoś fajnego nie koniecznie szejka XD


Gradziu wszyscy wiemy, że znalezienie tu pana z moja pensją będzie graniczyło z cudem, większość rozbija się tu na koszt podatnika 20 letnim audi tudzież bemką (przyznaje 2 razy dałam serduszko bo mieli zdjęcie z moją miłością e36 20 paro letnią)
Nie musisz mi kibicować no chyba że w pilnowaniu mężą, chociaż jego zawsze da się znaleść - jest tam gdzie wifi sięga lub lte :P

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  5 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Gradziu wszyscy wiemy, że znalezienie tu pana z moja pensją będzie graniczyło z cudem

Grunt to nie tracić nadziei XD
anfet4minka
anfet4minka: (przyznaje 2 razy dałam serduszko bo mieli zdjęcie z moją miłością e36 20 paro letnią)

Nie znam się na autach nie kręcą mnie XD
anfet4minka
anfet4minka: Nie musisz mi kibicować no chyba że w pilnowaniu mężą, chociaż jego zawsze da się znaleść - jest tam gdzie wifi sięga lub lte :P

Hehe a wie że chcesz go wymienić na inny model ?:D hehehhe
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe a wie że chcesz go wymienić na inny model ?:D hehehhe


A gdzie ja napisałam że go chce wymienić? Myślę że on nie równa się z nikim tu :) on nawet fb nie ma

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  5 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: A gdzie ja napisałam że go chce wymienić? Myślę że on nie równa się z nikim tu :)

Czyli to PEŁNA HIPOTETYCZNA sytuacja nie mająca nic wspólnego z rzeczywistością XD W takim razie GIT majonez i frytki XD
anfet4minka
anfet4minka: on nawet fb nie ma

Tez nie mam widać masz MĄDREGO męża XD Szanuj go za to
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: e GIT majonez i frytki XD


Uwielbiam fryteczki z majonezem domowej roboty
Tu byś mi mógł dogodzić

Chyba nie sądziłeś że polecę na "pokaż szparkę", jestem dziwadłem dość sporym i ze sporymi wymaganiami aczkolwiek no bez przesady. Każdy w życiu ma swoje marzenia i dąży do celu. Dla jednych to przeżyć do ostatniego, d;la innych wakacje na bajorce, inni chcą być szczęśliwi, jeszcze inni zdrowi, jedni chcą mieć kasę inni władze. Trzeba było w odpowiednim czasie znaleźć swoje miejsce

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  5 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Trzeba było w odpowiednim czasie znaleźć swoje miejsce

Najgorzej mają ci co nie wiedzą czego chcą :/
anfet4minka
anfet4minka: Tu byś mi mógł dogodzić

No ja wolę z keczakiem XD
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja wolę z keczakiem XD


z keczupem też lubię np ruskie, placki ziemniaczane

Ale w ogóle co mi tu spamujesz. Tu chodzi o to że ja szukam faceta idealnego. I mam małe wymagania a żaden z obecnych tu samców eta ich nie spełnia ;/// to takie smutne

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

crit
crit
  5 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Szukam faceta

anfet4minka
anfet4minka: Jako matka i osoba pracująca która ma stabilny grunt pod nogami

anfet4minka
anfet4minka: Nie chce faceta utrzymywać w żaden sposób bo to jest pasożytnictwo
to po co ci chłop? d83dde02
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: to po co ci chłop?


No jak po co? Żeby mnie wspierał, pocieszał w trudnych chwilach, żeby mnie zadowalał intelektualnie, może lubisz sam ze sobą ciągle rozmawiać, ale czasem trzeba z kims innym :> I całkiem prozaicznie żebym mogła pić na imprezach i żebym miała się do kogo czasem przytulić.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

crit
crit
  5 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: żebym miała się do kogo czasem przytulić.
anfet4minka
anfet4minka: No jak po co? Żeby mnie wspierał, pocieszał w trudnych chwilach, żeby mnie zadowalał intelektualnie, może lubisz sam ze sobą ciągle rozmawiać, ale czasem trzeba z kims innym :> I całkiem prozaicznie żebym mogła pić na imprezach i żebym miała się do kogo czasem przytulić.
czy kwota którą podałaś, może wynosić tyle plnów lecz po przewalutowaniu? czy obce waluty są akceptowane? wiesz, moze jakis zagraniczniak bedzie chciał się zgłosić.
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  5 sierpnia 2019

może być 3,5 tyś euro mi to zwisa, ale mężczyzna ma mieć język ojczysty polski

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

GRADEK83
GRADEK83
  5 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: to takie smutne

Nie pakusiaj
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.