Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  4 sierpnia 2019 (pierwszy post)

Szukam faceta w teorii bo w praktyce chyba będzie ciężko. Wymagań nie mam za wiele tak aby nie spaść z papucia na laćka. Jako matka i osoba pracująca która ma stabilny grunt pod nogami, szukam mężczyzny w którym będę mogła znaleść partnera. Nie chce faceta utrzymywać w żaden sposób bo to jest pasożytnictwo. Moje wymagania chyba nie są zbyt wielkie, dobre wygodne auto, zarobki na poziomie minimum 14 tys, i uszanowanie i wspieranie mnie w moich pasjach. Do tego minim 180 cm wzrostu,brunet i dobrze zbudowany, żebym to nie wyglądało jak Flip i Flap. Ciekawe ilu facet by spełniło minimalne wymogi jakie stawiam. Tak tak panowie zaraz będzie że materialistka - no nie bo kto by chciał z mieszkania przenieść się do kartonu?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  7 sierpnia 2019

Wiesz amfo zwana kiedyś władkiem...
Na faceta ≥14k to słabo się prezentujesz.
Tacy wolą rącze łanie od roszczeniowych prosiaczków

F0X
F0X
  8 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Na faceta ≥14k to słabo się prezentujesz.


Jak dla mnie @anfet4minka jest bardzo piękną kobietką której niczego nie brakuje, ale co ja się znam, zarabiam tylko ok. 5000 netto :(
Ale stary nie przesadzaj, spójrz na kobiety naszych prezydentów w tym tą od Bronka i innych ministrów :) Przy nich Anfetaminka wygląda jak miss świata :)
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  8 sierpnia 2019

wolę być brzydka i nie mieć problemów że ktoś mi zarzuca karierę przez łóżko.

silentiumunivers A co do Ciebie, no cóż nie moja wina że Ci w życiu nie wyszło i że masz pracę jaką masz. Każdy jest kowalem swojego losu.

Lisku nie ważne ile się zarabia, ważne jest co ma się w głowie. A kasa jest rzeczą nabytą raz jest raz nie ma.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  11 sierpnia 2019

Pracę zawsze można zmienić to raczej brak zdecydowania gdy tkwi sie w pracy ktorej się nie lubi. Albo z innych względów chcialoby sie zmienić.

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  11 sierpnia 2019

Co do pracy to albo się kocha to co się robi, i wówczas trudno godziny się na to ile zarabiamy, albo pracujemy dla kasy czyli często zmieniamy na lepsze warunki. Albo rybki albo akwarium

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Pursan
Pursan
  11 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Moje wymagania chyba nie są zbyt wielkie, dobre wygodne auto, zarobki na poziomie minimum 14 tys, i uszanowanie i wspieranie mnie w moich pasjach.

14 tysi powiadasz. xd
Jak posiadam kasę na nową Teslę to nie poszukuję Vw Passata 1.9 tdi z 2000 roku. :wtf:
:crylol:
Ale dowcip doceniam...
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  12 sierpnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: 14 tysi powiadasz. xd


Chyba nie zbyt wysokie wymagania

quote=Pursan]ak posiadam kasę na nową Teslę to nie poszukuję Vw Passata 1.9 tdi z 2000 roku.
W Polsce nie ma dróg na taki samochód xD trzeba być realistą suv wystarczy no poza dacią daster xD bo to to jest koszmareks, a wieśwagenny są jakie są takie sobie.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Pursan
Pursan
  12 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Chyba nie zbyt wysokie wymagania

Zejdź na ziemię. Jesteś strasznie roszczeniowa, gdy się ma takie wymagania samemu trzeba coś od siebie dać i wyglądać....

Reperujesz tu tylko swoje kompleksy, nic poza tym.
To wygląda, jakby w domu kiedyś była bieda a jak osiągnęłaś jakiś pułap, to zaczęłaś się z tym przesadnie obnosić. Cieszę się, że udało Ci się złapać za dobre spodnie. Mało to komu i tak imponuje. Ale dalej się chwal, jak Ci lżej.

anfet4minka
anfet4minka: W Polsce nie ma dróg na taki samochód xD trzeba być realistą suv wystarczy no poza dacią daster xD bo to to jest koszmareks, a wieśwagenny są jakie są takie sobie.

To było tylko takie porównanie.
Może lepsze będzie do aukcji w Janowie Podlaskim? Jak idę po najlepszego araba, to nie wychodzę z niego z wałachem...
Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  12 sierpnia 2019

Ja roszczeniowa? Chłopie gdzie? Poznałam męża jak zarabiał ciut więcej od mnie, ciut w rozumieniu 400 zł więcej. I ty mówisz że uchwyciłem się dobrych gaci 😂 no tak sama go do urzędu doprowadziłam siłą😆 jakbym była roszczeniowa to bym nie zrobiła podziału majątku tylko dalej na nim wisiała. Kompleksy a niby jakie ja mam kompleksy? Wyglada. Hmm poważnie to sż takie istotne? Dla kogo? Dla Ciebie? Bo dla mnie średnio

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

AdBr
AdBr
  13 sierpnia 2019

Hehe... Fajny topic do ciosania kołków na głowie :) A jaki tak naprawdę w nim sens? No tak, "Hipotetyczny" amfet4minka trochę sobie nerwy pasujesz tym tematem ;)

ZimnyGlaz
ZimnyGlaz
  14 sierpnia 2019

Dobre 😂 proponuje zejść na ziemie. Facet który tyle zarabia tyle ile napisałaś to nie bedzie chciał kobiety o Twoim wyglądzie tylko jakas Ladna niunie. To ze masz dziecko to nie problem ale na Boga kobieto zrób coś ze swoim wyglądem. Zmiana fryzury dieta i dopiero wymagaj bo póki co to z Twoim wyglądem to jedynie mozesz znaleźć małpę Janusza 🤣😂😀

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  14 sierpnia 2019
ZimnyGlaz
ZimnyGlaz: chciał kobiety o Twoim wyglądzie tylko jakas Ladna niunie.


Mówisz pusta młoda lala, super. Tu bym polemizowała.
ZimnyGlaz
ZimnyGlaz: kobieto zrób coś ze swoim wyglądem.


Masz jakiś problem z moim wyglądem?
ZimnyGlaz
ZimnyGlaz: Zmiana fryzury dieta


Na diecie jestem od lat i mam ją dożywotnio inaczej powitam cukrzyće ;-) zmiana fryzury no i co proponujesz? Dłuższe włosy? To ciekawe komu włosy rosną szybciej niż te 2 cm na miesiąc ;-)
ZimnyGlaz
ZimnyGlaz: mozesz znaleźć małpę Janusza

A czy ja szukam?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

ZimnyGlaz
ZimnyGlaz
  14 sierpnia 2019

Młoda i Ladna nie musi byc koniecznie pusta bo jest dużo bardzo ładnych i mądrych kobiet. Jezeli mowisz zeby facet tyle zarabiał to wyglada tak jak bys leciała na kase jak dużo pustych lasek wiec sie zastanow czy czasem nie jestes taka sama tylko ze brzydsza. Dieta diecie nierówna. Coś słaba ta dieta jezeli jestes nadal okrągła. A co do wizerunku to nie jestem fryzjerem zeby Ci doradzić niestety ale nie wyglada to dobrze . Mowisz ze facet to taki czy taki powinien byc tylko ten Facet z Twojego opisu nawet by nie spojrzał na Ciebie. Zmiany zaczyna sie od samego siebie .
Nie mówię ze ja jestem jakis piękny itp ale nie wypisuje takich głupot na forum ze mam takie czy takie wymagania

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 174
anfet4minka
  14 sierpnia 2019

Widzisz drogie dziecko :) różnica między nami jest taka, że ja nikogo nie muszę szukać, a postu nie zrozumiałeś. Ci.
Jeżeli dla Ciebie wypisane wymagania są absurdalne to mi przykro, tak wiem żyje w zupełnie obcej dla Ciebie bajce, a zarobki 14-20 tyś są całkowicie normalne w pewnej branży a nawet kilku, widocznie wybrałeś zawód taki jak ja czyli kiepsko płatny, także życzę Ci abyś dość szybko zrozumiał że można uczciwie zarobić tylko trzeba mieć odpowiedni fach w ręce. I wykształcenia do tego nie trzeba.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Pursan
Pursan
  14 sierpnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Ja roszczeniowa? Chłopie gdzie?

Tak to jest jak kabona zastępuje cały świat. Jak widać wypiera nawet inteligencję.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.