Petarda877
Petarda877
  10 lipca 2019 (pierwszy post)

Czy tacy w ogóle jeszcze sa czy wyginęli jak dinozaury?
Ja mam taką duszę więc może to ty ?

Gogoholik
Gogoholik
  19 lipca 2019

W tym momencie przypomniał mi się profesor anatomi pytając czy penis to kość czy mięsień. Jedna ze studentek krzyczy kość druga mięsień. Na to profesor mówi. Tak to mięsień a pani się tylko wydawało że kość

Petarda877
Petarda877
  19 lipca 2019

Mialo byc bez zdjec poniewaz to konto fikcyjne

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: W tym momencie przypomniał mi się profesor anatomi pytając czy penis to kość czy mięsień. Jedna ze studentek krzyczy kość druga mięsień. Na to profesor mówi. Tak to mięsień a pani się tylko wydawało że kość

Nie wysilaj sie przekonywac mnie na siłę, ze mi sie cos wydaje, bo to się mija z celem. Ma MNIE odpowiadac , a nie komus innemu. Tyle w temacie
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Mialo byc bez zdjec poniewaz to konto fikcyjne

A to diametralnie zmienia postać rzeczy
Gogoholik
Gogoholik
  19 lipca 2019

Z głupiej rozmowy o ideałach prawie mnie pogryzłaś. 😂

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Z głupiej rozmowy o ideałach prawie mnie pogryzłaś. 😂

Bo głupotę trzeba tępić..
F0X
wpis jest ukryty
Gogoholik
Gogoholik
  19 lipca 2019

Rozmowa polega na wymianie poglądów. Czy się zgadzamy z tym czy nie wyciągamy wnioski na końcu. Monolog to nie rozmowa

Gogoholik
Gogoholik
  19 lipca 2019

Jeżeli masze poglądy na istnienie ideału się różnią to nie jest powód do tego żeby pisać że jestem głupi. Tylko to świadczy o kulturze osobistej. Gratuluję

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli masze poglądy na istnienie ideału się różnią to nie jest powód do tego żeby pisać że jestem głupi. Tylko to świadczy o kulturze osobistej. Gratuluję

Nie napisalam ze jestes głupi. Czytaj ze zrozumieniem 😜. Głupim jak najbardziej dla mnie jest wmawianie komus, ze Ty wiesz lepiej jaki jest mój mąż ( nieidealny).
Gogoholik
Gogoholik
  19 lipca 2019

Może mnie źle zrozumiałaś. A o twoim związku nic nie pisałem. Twierdzę tylko że nie ma i nigdy nie było idealnych facetów. W związku chodzi tylko o dopasowanie. Duchowe jak i fizyczne

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Może mnie źle zrozumiałaś. A o twoim związku nic nie pisałem. Twierdzę tylko że nie ma i nigdy nie było idealnych facetów. W związku chodzi tylko o dopasowanie. Duchowe jak i fizyczne

A ja Ci tlumacze, ze dla MNIE JEST IDEAŁEM i nie wiem po co na siłę chcesz mi wmawiac swoje racje.
F0X
F0X
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Może mnie źle zrozumiałaś. A o twoim związku nic nie pisałem. Twierdzę tylko że nie ma i nigdy nie było idealnych facetów. W związku chodzi tylko o dopasowanie. Duchowe jak i fizyczne

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja Ci tlumacze, ze dla MNIE JEST IDEAŁEM i nie wiem po co na siłę chcesz mi wmawiac swoje racje.


Koniec
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.