Petarda877
Petarda877
  10 lipca 2019 (pierwszy post)

Czy tacy w ogóle jeszcze sa czy wyginęli jak dinozaury?
Ja mam taką duszę więc może to ty ?

Gogoholik
Gogoholik
  18 lipca 2019

Moja dusza utknęła w tym surrealistycznym świecie. Mam nadzieję że nie na długo

Gogoholik
Gogoholik
  18 lipca 2019

W życiu piękne są tylko chwile. W świecie którym żyjemy brak objawów życzliwości. Proste słowa przepraszam, dziękuję itp. Czy to nie objaw romantyzmu. Czy nie lepiej zamiast patrzeć w gwiazdy codziennie nie usłyszeć jaj minął dzień? W codziennej gonitwie zapominamy że jesteśmy ludźmi. Mamy lepsze i gorsze chwile.

Petarda877
Petarda877
  19 lipca 2019

Po pierwsze nie gadam z facetami ze zdj . Po drugie mam swoją wartość i jeśli ktoś zadaje mi pytania co oferujesz brzmi jak nie powiem co.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze nie gadam z facetami ze zdj . Po drugie mam swoją wartość i jeśli ktoś zadaje mi pytania co oferujesz brzmi jak nie powiem co.

Czyli gadasz tylko z facetami bez zdj.?? Dziwne jest to, ze takie pytanie dziwnie Ci się kojarzy..dla mnie to calkiem normalne ze facet pyta co oferujesz. Gdybym ja szukała drugiej połowy, to na pyt.co oferuje w zamian, odpowiadałabym: ciekawe rozmowy na poziomie, ciekawie spędzony czas (tu bym wymieniła jak lubie go spędzac, np.podróże), szczerość, szacunek...no ale jesli Ty sugerujesz, że nic nie masz do zaoferowania od siebie, to może być ciężko..
F0X
F0X
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze nie gadam z facetami ze zdj


A co jak poznasz faceta z fajnym charakterem ale okaże się że totalnie nie akceptujesz jego fizyczności ?

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli ktoś zadaje mi pytania co oferujesz brzmi jak nie powiem co.


Nie myślałem nigdy że można zapytać kobiety co oferuje, bardziej wolałbym znać jej hmmm oczekiwania ?
Gogoholik
Gogoholik
  19 lipca 2019

Czyli reasumując. Faceci ze zdjęciem są mało atrakcyjni? 🤔
Jestem typem wzrokowca. Kobieta musi mieć to coś. Czasem to są oczy, czasem uśmiech. Nie zaczynam konwersacji jeżeli wiem że kobieta nie jest w moim typie.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli reasumując. Faceci ze zdjęciem są mało atrakcyjni? 🤔 Jestem typem wzrokowca. Kobieta musi mieć to coś. Czasem to są oczy, czasem uśmiech. Nie zaczynam konwersacji jeżeli wiem że kobieta nie jest w moim typie.

Koleżanka najwyrazniej lubi dreszczyk emocji wywołany niespodzianką 😜
Gogoholik
Gogoholik
  19 lipca 2019

Wygląda na to że raczej szuka księcia z bajki. Mogę zagwarantować że takich nie ma i nigdy nie było.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Wygląda na to że raczej szuka księcia z bajki. Mogę zagwarantować że takich nie ma i nigdy nie było.

Tu się nie zgodze- ja takiego mam😜
Gogoholik
Gogoholik
  19 lipca 2019

No to kłamesz. Nie gadam więcej. Chyba że pomimo jego wad jesteś na tyle wyrozumia) a że jesteście razem

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: No to kłamesz. Nie gadam więcej. Chyba że pomimo jego wad jesteś na tyle wyrozumia) a że jesteście razem

A dlaczego zakladasz, ze klamie?? Jestesmy razem 24 lata. Wady ma kazdy , bez wad czlowiek byłby nudny i nijaki
Gogoholik
Gogoholik
  19 lipca 2019

Zakładam że książe z bajki to idealny facet. Nie ma takich.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Zakładam że książe z bajki to idealny facet. Nie ma takich.

Ale ja nie napisalam, ze idealny. Ideałów nie ma, ma po prostu spelniac moje oczekiwania jako zyciowy partner.
Gogoholik
Gogoholik
  19 lipca 2019

Pisałem że nie ma i nigdy nie było a ty że masz😁😉

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  19 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisałem że nie ma i nigdy nie było a ty że masz😁😉

Bo dla MNIE (wraz ze swoimi drobnymi wadami) jest idealem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.