Sylwiajulita
Posty: 40 (po ~77 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 30
Sylwiajulita
  9 lipca 2019 (pierwszy post)

Powiedźcie czy jest możliwe spotkanie kogoś tutaj na spotkanie,spacer rozmowę a nie odrazu seks.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  9 lipca 2019

Ja tu poznałam osoby, z którymi klikam BEZ PODTEKSTÓW blisko 2 lata, wiec uwazam, ze mozna tu trafić na wartościowe osoby i przenieść taką znajomośc w real.

Sylwiajulita
Posty: 40 (po ~77 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 30
Sylwiajulita
  10 lipca 2019

Mam taką nadzieję

Deeimien
Deeimien
  11 lipca 2019

Oby

AdBr
AdBr
  13 lipca 2019

Można,ale sparzyć też się mozna. Czasami to nawet zniechęca do tego portalu, ale warto być wytrwałym... Pozdrawiam.

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

W tym wieku to juz blisko do etapu, kiedy bedziesz szukać kogoś, kto daje radę dobrze przebolcować zamiast tylko gadać...

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: W tym wieku to juz blisko do etapu, kiedy bedziesz szukać kogoś, kto daje radę dobrze przebolcować zamiast tylko gadać...

Nie przesadzasz...??
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

Bo ja wiem.
Czy coś co napisałem stanowczo mija się z prawdą?

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ja wiem. Czy coś co napisałem stanowczo mija się z prawdą?

Bo nie wiem, co tu ma wiek do rzeczy
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

Oj w przypadku konkursu na towarzysza niedoli w pewnym momencie zaczyna mieć.
Powiedzmy, ze co zrobisz jak miska olejowa mokra, a lewarek nie działa bo przerdzewiał.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj w przypadku konkursu na towarzysza niedoli w pewnym momencie zaczyna mieć. Powiedzmy, ze co zrobisz jak miska olejowa mokra, a lewarek nie działa bo przerdzewiał.

No juz naprawde nie przesadzaj, bo nie wiek swiadczy o dojrzalosci itd.Uwazasz, ze kobieta w pewnym wieku tylko bolca potrzebuje i do niczego innego sie nie nadaje ?
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja tu piszę o bardziej przyziemnych sprawach.
Ona leży, jemu leży, ona rechocze.

Raczej o tym, że w pewnym wieku ten bolec staje się towarem cokolwiek deficytowym.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tu piszę o bardziej przyziemnych sprawach. Ona leży, jemu leży, ona rechocze. Raczej o tym, że w pewnym wieku ten bolec staje się towarem cokolwiek deficytowym.

To współczuje toku myślenia..
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

Miałem nie wychodzić przed szereg więc
Dupa i cycki
A co do toku myślenia, ja przynajmniej zdaję sobie sprawe z wpływu lat na możliwości bolcowania :P

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem nie wychodzić przed szereg więc Dupa i cycki A co do toku myślenia, ja przynajmniej zdaję sobie sprawe z wpływu lat na możliwości bolcowania :P

Ja tez sobie zdaję i na tej podstawie współczuje, ze w Twoim przypadko tak to musi wyglądac..
I ze dla Ciebie tylko bolcowanie ma sens w zyciu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.