Sylwiajulita
Posty: 40 (po ~77 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 30
Sylwiajulita
  9 lipca 2019 (pierwszy post)

Powiedźcie czy jest możliwe spotkanie kogoś tutaj na spotkanie,spacer rozmowę a nie odrazu seks.

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

Oj zapewne Ty bedziesz się cieszyć udanym sexem aż po kres swych dni (:
A co dla mnie ma sens w życiu to juz proszę nie interpretuj po swojemu.
Zaczynasz chyba wszystko odbierać w kategorii jaką sama określiłaś "dupa i cycki"

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj zapewne Ty bedziesz się cieszyć udanym sexem aż po kres swych dni (: A co dla mnie ma sens w życiu to juz proszę nie interpretuj po swojemu. Zaczynasz chyba wszystko odbierać w kategorii jaką sama określiłaś "dupa i cycki"

O mnie sie nie martw. Mimo swojego wieku nadal nie musze narzekac na "bolcowanie" wiec nie wiem co tu chcesz udowodnic autorce postu...ze jest stara i ma sie modlic zeby ktokolwiek ja zechcial chociaz na chwile? Zastanow sie troche..
Skoro nie jestes zainteresiwany spotkaniem z nią, to po co nabijasz posta i dowalasz?
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

Primo: nic nie staram sie udowadniać
Secondo: średnio mnie zajmuje na co narzekać musisz, a na co nie.
Terzo: stwierdziłem biologiczny fakt i jaką dorobisz ku temu filozofię, takową będziesz mieć .
Quarto: nie martwię się o Ciebie
Quinto: dupa i cycki

Sylwiajulita
Posty: 40 (po ~77 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 30
Sylwiajulita
  13 lipca 2019

Chamstwo w czystej postaci

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019
Sylwiajulita
Sylwiajulita: Chamstwo w czystej postaci

Dlatego łatwiej kogos poznac w realu niz na portalu , gdzie ktos myśli ze jak jest anonimowy to moze wszystko.
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019

Jak widzisz , Ci co maja najwiecej do powiedzenia to nie mają nawet otwagi twarzy pokazać, co mówi samo przez się.

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

A wiec wrzucenie zdjęcia na fotkę to akt odwagi...
No to twierdzenie przebija nawet tego transola z tv co twierdził, że ubranie sukienki to najważniejsza rzecz, jaka facet może zrobić w życiu.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: A wiec wrzucenie zdjęcia na fotkę to akt odwagi... No to twierdzenie przebija nawet tego transola z tv co twierdził, że ubranie sukienki to najważniejsza rzecz, jaka facet może zrobić w życiu.

Nie do konca o to mi chodzi. Nikt nie jest idealny- jeden ładniejszy, drugi mniej. Taki sie urodzil i juz, co nie znaczy ze jest mniej wartosciowy i to, ze nie podoba sięTobie, to nie znaczy ze innym nie musi. Tylko podkresliłam, ze to słabe, zeby zarzucac brak urody ( w innym piscie) innym a samemu sie nie ujawnić. Oceniasz innych= pozwol tez oceniać siebie. Wtedy będzie sprawiedliwie.
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

Tylko że ja, droga forumowa koleżanko, nadwyraz cenię sobie swoją prywatność.
Sam się czasem dziwię jaki swiat jesy mały.
A niestety wyszukiwanie osobistych kont na portalach społecznościowych to obecnie popularna metoda biznesowa.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko że ja, droga forumowa koleżanko, nadwyraz cenię sobie swoją prywatność. Sam się czasem dziwię jaki swiat jesy mały. A niestety wyszukiwanie osobistych kont na portalach społecznościowych to obecnie popularna metoda biznesowa.

To , ze ktos ma konto i fotki na portalu spolecznosciowym, nie oznacza, ze nie cenię zupelnie swojej prywatnosc. Dla mnie rozmowa w necie z innymi ludzmi nie narusza mojej prywatnosci.
A do ukrycia nic nie mam, żeby miec opory przed pokazaniem fotek.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  13 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie rozmowa w necie z innymi ludzmi nie narusza mojej prywatnosci.

Mojej również.
HardStyled83ddd0a
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

Ale w moim odczuciu umieszczanie swojego wizerunku na ogólnodostępnej stronie już jest ingerencją w moją prywatność.
Oddzielam pracę od życia prywatnego na tyle dokładnie, ze nie życzę sobie aby osoby z którymi w jakikolwiek sposób współpracuję miały dostęp do nawet znikomej informacji o moim życiu prywatnym. Wrzucanie mojej fizis na stronę koliduje z takim podejściem, ponieważ zdjecie zawsze posiada jakiś kontekst.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale w moim odczuciu umieszczanie swojego wizerunku na ogólnodostępnej stronie już jest ingerencją w moją prywatność. Oddzielam pracę od życia prywatnego na tyle dokładnie, ze nie życzę sobie aby osoby z którymi w jakikolwiek sposób współpracuję miały dostęp do nawet znikomej informacji o moim życiu prywatnym. Wrzucanie mojej fizis na stronę koliduje z takim podejściem, ponieważ zdjecie zawsze posiada jakiś kontekst.

Moje zdj.nie posiadają konkretnego kontekstu. Wiele osób ma konta na roznych portalach, co nie znaczy, że odsłaniają swoją prywatnosc maksymalnie. I nie przeszkadza mi, ze ktos znajomy moze mnie tu spotkac, bo nic złego w tym nie widzę. Gdyby to byl sexportal lub matrymonialny to bym się zgodziła.
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 lipca 2019

A ja nie mam kont ze zdjęciami nigdzie i tak już raczej zostanie.

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  13 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja nie mam kont ze zdjęciami nigdzie i tak już raczej zostanie.

Szanuję 😊. Ale nadal obstaje przy swoim, ze zeby oceniac czyjes fotki, to wypadaloby tez sprawiedliwie mieć swoją.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.