MarcinKuriata
MarcinKuriata
  12 kwietnia 2018 (pierwszy post)

To proste nalerzy ...
No właśnie chyba się noe da

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: reklama prostytutki ?

hmm jak to sie dzisiaj ladnie nazywa.
ku*&& zwykle.
Marcino25PL
Posty: 1 (po ~19 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Marcino25PL
  25 kwietnia 2018

Siemanko d83dde0f

blondiehung
blondiehung
  25 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: blondiehung: co za debil... ale za co mnie wyzywasz chłopcze ??? Ciekawe czy w realu był byś taki cwany i wyszczekany - myślę że rurki mogły by Ci przeszkodzić w szybkim biegublondiehung: mbs: blondiehung: szczególnie mósisz haha zanim kogoś wyzwiesz pokaż że masz IQ większe od kartofla i naucz się używać tej opcji cytowania bo kogo w końcu cytujesz ?? sam siebie i wyzywasz potem mnie ??? ... to nie trudne, pomyśl, nie boli - przecież ja cytowałem Ciebie ... ehhh reagujesz chamstwem agresją bo ktoś próbuję Ci wytłumaczyć, że czegoś nie rozumiesz - w ostateczności uciekasz do głośnego hahaha by dodać ,,mocy" swojemu ,argumentowi" cytując klasyka - wy nie wiecie, że nie wiecie

mam większe od was jak widać po tych komentarzach hahah ;)
mbs
mbs
  26 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: mam większe od was jak widać po tych komentarzach hahah ;)

ale co masz większe ???? IQ ???

a jak to zmierzyłeś ? Sędzia we własnej sprawie ?
blondiehung
blondiehung
  26 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: blondiehung: mam większe od was jak widać po tych komentarzach hahah ;) ale co masz większe ???? IQ ??? a jak to zmierzyłeś ? Sędzia we własnej sprawie ?

hahah co?
widze czytanie ze zrozumieniem też daleko w tyle ;)
mbs
mbs
  27 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: hahah co? widze czytanie ze zrozumieniem też daleko w tyle ;)


więc wytłumacz panie,, hahaha" co masz większe i o co ci chodziło geniuszu
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  27 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: więc wytłumacz panie,, hahaha" co masz większe i o co ci chodziło geniuszu


Jak byś się nie starał, to i tak ten cep nie będzie wstanie ustosunkować się do Twojego postu. On po pro jest tak tępy, że nie wie co to znaczy 'wejść z kimś w dialog', dlatego wszelkie próby nawiązania rozmowy spotykają się ze ścianą nie do pokonania. Dawno nie spotkałem tak tępego typa. Jego nawet obrazić się nie da, bo i tak nie czai tego co się do niego pisze

A co ma większe? ..minimalnie większe IQ od średnio rozgarniętego szympansa.
blondiehung
blondiehung
  28 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: mbs: więc wytłumacz panie,, hahaha" co masz większe i o co ci chodziło geniuszuJak byś się nie starał, to i tak ten cep nie będzie wstanie ustosunkować się do Twojego postu. On po pro jest tak tępy, że nie wie co to znaczy 'wejść z kimś w dialog', dlatego wszelkie próby nawiązania rozmowy spotykają się ze ścianą nie do pokonania. Dawno nie spotkałem tak tępego typa. Jego nawet obrazić się nie da, bo i tak nie czai tego co się do niego pisze A co ma większe? ..minimalnie większe IQ od średnio rozgarniętego szympansa.

czytanie ze zrozumieniem się kłania, podstawówka inaczej ;)
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  28 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: czytanie ze zrozumieniem się kłania, podstawówka inaczej ;)


Czytanie ze zrozumieniem twoich wypocin? Proszę cię..
japierdolefotkapl
japierdolefotkapl
  28 kwietnia 2018

show bob and vegana B-)

blondiehung
blondiehung
  28 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: blondiehung: czytanie ze zrozumieniem się kłania, podstawówka inaczej ;)Czytanie ze zrozumieniem twoich wypocin? Proszę cię..

zanim coś napiszesz pomyśl błagam ;)
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  28 kwietnia 2018

wszystko zależy czy 2 połowa chce "Cb" wysłuchać...ogólnie wszystko idzie w ere wzrokowców

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

mbs
mbs
  1 maja 2018

jesli podobasz sie kobiecie nie musisz sie za bardzo starac - powiesz nawet sprosny ale nie jakis mega chamski tekst ale z uśmiechem i jest ok - wtedy jesteś pewnym siebie zawadiackim gorącym kolesiem - ale jeśli jej się nie podobasz to jesteś wtedy napalonym zboczeńcem i popaprańcem.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli podobasz sie kobiecie nie musisz sie za bardzo starac - powiesz nawet sprosny ale nie jakis mega chamski tekst ale z uśmiechem i jest ok - wtedy jesteś pewnym siebie zawadiackim gorącym kolesiem - ale jeśli jej się nie podobasz to jesteś wtedy napalonym zboczeńcem i popaprańcem.

Podbijam to. Czasem po prostu wystarczy zagadać o byle co.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.