Niebanalnaona
Niebanalnaona
  19 marca 2018 (pierwszy post)

Tak się mówi , że jak facet jest po 30 i singiel to albo gej albo coś z nim nie tak..:-)) i szanowni Panowie- wciąż mnie utwierdzacie w tym przekonaniu.Bardzo cięzko tu o kogoś inteligentnego , na poziomie..wiekszosc to napalone zboki , którzy myślą, ze zaimponują kobiecie fotką f...a, przewaga Waszych tekstow zaczyna sie od : " co tam" , " spotykasz sie", "lubisz sex". Zdecydowana większosc nie umie sklecić zdania używając poprawnej pisowni..Połowa z Was jest tu po to, żeby jarać się wysępionymi fotkami..jednym słowem : żenada..

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to możliwe, że jeszcze sie nie zorientowales, że ignoruję Twoje wpisy

No nie wiedziałem że ignorowanie polega na śledzeniu każdego mojego wpisu i natychmiastowe odpisywanie.

Ja się już dawno poznałem na tej userce, jeszcze gdy miała starą nazwę. Zdania nie zmienię.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika XxXxP4R4NORMALxXxXXxXxP4R4NORMALxXxX
Posty: 129 (po ~701 znaków)
Reputacja: -28 | BluzgometrTM: 0
XxXxP4R4NORMALxXxX
  20 marca 2018

A więc dopiero po 30 Kobiety zaczynają szukać inteligentnych facetów , no tak wtedy kończy się okres bycia studentem i kiedyś trzeba się wyprowadzić od rodziców i ustatkować...niemniej jednak wydaje mnie się , iż niektórym tu już sodówka do głowy uderza , ponieważ uważacie poprawną pisownie i zdolność składania rozbudowanych zdań już za inteligencje , a mądrość to z pewnością coś więcej , tak więc rozumny facet na poziomie nie będzie chciał tu nawiązywać kontaktów z nie wiadomo iloma Kobietami o zawyżonym ego , które nie jest cechą obfitości umysłu ...

Każdy anioł jest częściowo prostytutką .

Z mocy prawa rozdzielność majątkowa przeciwko hipergamii kobiet .

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  20 marca 2018

A skąd założenie że kobiety po 30 ??. I wierz , lub nie : nie każda tutaj jest po to, żeby kogoś szukac

Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  20 marca 2018

Nie każda,ale:

Konto usunięte
Konto usunięte: Połowa z Was


Konto usunięte
Konto usunięte: wiekszosc


Konto usunięte
Konto usunięte: Zdecydowana większosc
mbs
mbs
  21 marca 2018
Ostatnio edytowany: za 29 marca 7922
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak się mówi , że jak facet jest po 30 i singiel to albo gej albo coś z nim nie tak..:-))


a kobieta tak jak Ty przed 40 czegoś tu jednak szuka to co z nią nie tak ????

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdecydowana większosc nie umie sklecić zdania używając poprawnej pisowni.


spójrz na to jak sama popisałaś się pisownią i interpunkcją ....

też można powiedzieć żenada ;)

powodzenia
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  21 marca 2018

Nie wiem, "co z nią nie tak" bo jak już powyżej napisałam- nie każda tutaj jest w konkretnym celu, żeby kogoś szukać.

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  21 marca 2018

P.s.w Twoim zstatnim zdaniu też brakuje zn.interpunkcyjnych :-)))

mbs
mbs
  21 marca 2018

tak - ale ja nie jestem aż takim gramatycznym nazistą i nie wymagam aż takiej perfekcji ;) Ty natomiast tak ...

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  21 marca 2018

No bez przesady..nie wymagam aż takiej perfekcji, ale gdy ktoś pisz n."Ci" lub imię z małel litery...? Albo nie myli wykrzyknik z pytajnikiem i wychodzą cuda.

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  21 marca 2018

Kurcze- literówki, ale wyśw.w tel.mi szwankuje...w kazdym razie wiadomo o co biega :-))

cobalt94
Posty: 23 (po ~131 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 0
cobalt94
  21 marca 2018

Nie ma się co kłócić o to jak kto pisze, bo to niczego nie zmieni. Każdy pisze tak jak lubi, tak jak potrafi. Ja osobiście uważam, że powinno się szlifować język ojczysty, bo i ortografia jak i znaki interpunkcje to ważne części zdania. Jeśli ktoś ma faktycznie problemy z ortografią, to można stosować programy czy przeglądarki, które poprawią błędy automatycznie :) Osobiście uważam, że błędy ortograficzne zrobi czasem każdy, ale nagminne robienie baboli i usprawiedliwianie się, że "szybko pisałem, nie miałem czasu lub piszę na telefonie" to żenada, a często takie babole robią także kobiety :)

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  21 marca 2018

Mas rację, ale tu max.10 % pisze zwrot grzecznościowy z małej litery i uważają że dla nich to nie ma znaczenia i nie zamierzają tego bynajmniej zmieniać.. Dostałam nawet odzew w stylu : "az taka dama z ciebie, że poczułaś się urażnoną?". Nie o to chodzi.Po prostu uwazam, że zwracając się do kogos z szacunkiem świadczy o nas samych..

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  21 marca 2018

A jak ktoś się przechwala jaki to inteligentny i jakie skończył studia a pisząc do kogoś zaczyna konwersację słowami "część spotykasz sie na sex.( tu chyba ma byc pytajnik..?) moge ci zaplacic" no to wybaczcie Panowie...

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  21 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mas rację, ale tu max.10 % pisze zwrot grzecznościowy z dużej litery i uważają że dla nich to nie ma znaczenia i nie zamierzają tego bynajmniej zmieniać.. Dostałam nawet odzew w stylu : "az taka dama z ciebie, że poczułaś się urażnoną?". Nie o to chodzi.Po prostu uwazam, że zwracając się do kogos z szacunkiem świadczy o nas samych..
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  22 marca 2018

równie dobrze można napisać że większość dziewczyn "plastikowych księżniczek" szuka boya dla siebie z niewypalonych związków utwierdzonych grzechem

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.