Niebanalnaona
Niebanalnaona
  19 marca 2018 (pierwszy post)

Tak się mówi , że jak facet jest po 30 i singiel to albo gej albo coś z nim nie tak..:-)) i szanowni Panowie- wciąż mnie utwierdzacie w tym przekonaniu.Bardzo cięzko tu o kogoś inteligentnego , na poziomie..wiekszosc to napalone zboki , którzy myślą, ze zaimponują kobiecie fotką f...a, przewaga Waszych tekstow zaczyna sie od : " co tam" , " spotykasz sie", "lubisz sex". Zdecydowana większosc nie umie sklecić zdania używając poprawnej pisowni..Połowa z Was jest tu po to, żeby jarać się wysępionymi fotkami..jednym słowem : żenada..

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  19 marca 2018

no co zrobic, internet niestety daje zludne poczucie anonimowosci.
wiekszosc z takich osob w zyciu pewnie samemu nie zagadala z kobieta inna niz sprzedawczyni w markecie. stad moze takie nieudolne konskie zaloty. dlatego tez, wiekszosc takich rzeczy trzeba brac na smiech.

btw. gwoli scislosci, to dziewczyny tez nie pozostaja w tyle i to co wyprawiaja na priv czasami az mnie zawstydza

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  19 marca 2018

Z dziewczyna tu nie mam kontaktu wiec nie wiem ;-)

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Z dziewczyna tu nie mam kontaktu wiec nie wiem ;-)


tak myslalem, wiec pozwolilem sobie uzupelnic twoja wypowiedz
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Połowa z Was jest tu po to, żeby jarać się wysępionymi fotkami..jednym słowem

Jesteśmy na fotce jak nazwa wskazuje gdzie wypada mieć fotkę. To nie żadna łaska je wstawić. I można się zająć drugą połową skoro już takimi statystykami się posługujesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z dziewczyna tu nie mam kontaktu wiec nie wiem ;-)

Jak to nie masz kontaktu! A Ty to kto?

Czy wypada kobiecie mieć bluzgometr 22, klnąć jak szewcy i mieć reputację gorszą niż ilość postów na forum.

Polecam też coś napisać o sobie, ba nawet nie trzeba pisać wystarczy wybrać cechy z gotowych. Tu nie koncert życzeń ale może wtedy znajdzie się ktoś spełniający oczekiwania i zapewni godne rozrywki.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  19 marca 2018

O mnie sie nie martw..nie narzekam na brak wiadomosci ze strony facetow. Chyba pomyliles tematy..

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018

Jestem we właściwym temacie. Wszystko stało się jasne, w sztucznie rozdmuchanej nagonce na facetów.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Mruczyslaw
Mruczyslaw
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak się mówi , że jak facet jest po 30 i singiel to albo gej albo coś z nim nie tak..:-))
A jak jest z Tobą? Też coś nie tak, że sama?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: A jak jest z Tobą? Też coś nie tak, że sama?


Czekam aż napisze, że z nią jest wszystko w porządku.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  19 marca 2018

O to sie nie martwcie

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  19 marca 2018

Tu nie chodzi o to ze z kims jest cos w porzadku czy nie. Sa ludzie rozni, ale z dosw.wiem, ze na osobe normalna naprawde tu ciezko.. No, nie wmawiajcie mi ze to standard ze w piwrwszej wiadomosci do kobiety facet wysyla fote facka. Albo tekst "lubisz sex". Jesli "facet" tylko tyle jest w stanie zaoferowac to jak kobiety maja go potraktowac powaznie ??

CuteNinja
CuteNinja
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo cięzko tu o kogoś inteligentnego , na poziomie

Kurczę, ja mam zupełnie inne doświadczenia. Owszem, zdarzają się i niezbyt rozgarnięci mężczyźni, i dewianci i jeszcze inne przykłady dysfunkcji, ale to nie jest tak, że jest ich większość. Nie jestem w stanie wskazać procentowo jak to wygląda, ale zdecydowanie większość moich rozmówców to fajni, normalni faceci. I nie wiem, czy mam po prostu szczęście, czy przyciągam inny target.
Konto usunięte
Konto usunięte: bluzgometr 22

Aferki się zdarzają. Przecież 22 to tyle co nic, ot, jedna bardziej emocjonalna rozmowa :ninja:
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  19 marca 2018

CuteNinja- mysle ze masz po prostu wiecej szczescia
Ja tez pisze z facetami ktorzy narzrkaja ze tu to same blachary , dajki za kase i puste , głupie lale chcace kase za sexi fotki..wiec...hmmm.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018

Lepiej zwalić winę na łut szczęścia niż przyznać przed sobą samym że coś ma się nie tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: Aferki się zdarzają. Przecież 22 to tyle co nic, ot, jedna bardziej emocjonalna rozmowa

Nie wiem jak to możliwe. Nigdy nie byłem tak żywo zaaferowany rozmową z rynsztokiem, żeby tyle nabić.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  19 marca 2018

SzczeryJakZłoto...ale jakże niedimyślny..jak to możliwe, że jeszcze sie nie zorientowales, że ignoruję Twoje wpisy ..??? Ale pisz, pisz..trzeba cos robić w życiu :-))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.