CzlowiekOswiecony
CzlowiekOswiecony
  17 maja 2017 (pierwszy post)

Witaj!

Mam na imię Kamil(24l.) i miło mi Cię poznać. Pochodzę ze stolicy.
Jestem człowiekiem, który jest znudzony samotnością...
Mamy 21 wiek i po ostatniej wizycie w jednym z polskich klubów pomyślałem, że może się okazać,
że szukanie drugiej połówki w internecie nie jest najgłupszym pomysłem.

Jakim jestem człowiekiem; Myślę, że jestem człowiekiem niedoskonałym, stale rozwijającym się.
Z wolną wolą oraz własnym rozumem, ograniczonym lecz w pełni świadomym.
Rozwija mnie świadomość, a nie karmi iluzja. Żyję w świecie, w którym kreuję rzeczywistość.

Żyję wedle pewnych reguł;
1. Nie wymagam od drugiej osoby, więcej niż sam mógłbym jej ofiarować.
2. Szanuję Cię, jeżeli ty szanujesz mnie.
3. Samo podjęcie walki jest mi obojętne, jednakże walka, którą zdołam przewidzieć i doprowadzić do jej uniknięcia, jest walką wygraną.
4. Zawsze moja pierwsza myśl jest myślą najlepszą, bo jest myślą przemyślaną.
5. Kreuję swoje ciało tak, aby ograniczać jego ruchy jedynie do "bodziec - reakcja". w trybie "automat" dopasowując je do możliwie najlepszej pozycji w możliwie najkrótszym czasie, (w związku z czym większość czasu w ciągu mojego dnia zajmują mi różnego rodzaju treningi rozwijające moje ciało oraz umysł ).
6 .Kończę dzień* dopiero, gdy wszystko co miałem do wykonania zostało wykonane. (*dzień może trwać więcej, niż 24h)
7. Zawsze docieram do celu nie ważne co lub kto się pojawi na mojej drodze, jeżeli nie zdołam tego zniszczyć- ominę to.
8. Gdy już docieram do celu robię krok dalej podążając ku kolejnemu.
9. Ból jest chwilowy, a chwała wieczna.
10. Zachowaj spokój bez względu na okoliczności.
11. Kieruje się instynktem żyjąc w zgodzie i harmonii z naturą.
12. Więcej słuchaj, niż mów po to masz dwoje uszu, a jeden język.
13. Nie wychylaj się przed "szereg".
14. Nie zataczaj kół- wyjdź poza koło.(Oby do przodu)
15. Ludzie w kosmos latają, więc jaki to ja miałem problem?!
16. Kontroluj swoje emocje i ruchy. Nie działaj impulsywnie.
17. Zdrowie jest priorytetem. Ciało narzędziem do wykonywania i ochrony myśli, które się w nim gromadzą, a także miejscem gdzie mieszka dusza.
18. Pieniądze dają możliwości, ale są tylko środkiem płatniczym pomagającym się rozwijać.
19. Rób to co lubisz i chcesz..

...oczywiście ta lista jest dłuższa, ale nie chcę jej tu całej wypisywać. (ma ona za zadanie przybliżyć wyobrażenie o moim charakterze i sposobie myślenia)
Ciężko jest lekko żyć, ale ja lubię ciężary, to one sprawiają, że z biegiem czasu stają się lżejsze, a ja silniejszy:)
Nie chodzę drogami na skróty. Lubię podróżować i sporo podróżuję. Moimi pasjami jest m.in. muzyka(niemal każdy gatunek) i filozofia. Oczywiście nie oczekuję byś miała 2% bodyfatu, ale jeżeli jesteś osobą z nadwagą, która nie uprawia żadnych sportów to przykro mi, ale się nie dogadamy.Szukam kobiety z długimi włosami, co najmniej 170 cm wzrostu z pięknym uśmiechem i magicznymi oczami. Chcesz mnie więcej poznać to pisz, może to właśnie siebie szukamy:> spróbować zawsze można:)

CzlowiekOswiecony
CzlowiekOswiecony
  18 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

@panthera
A skąd wiesz o czym mówię?:) Jak już to napisałem*. Gdybyśmy się rodzili w Sparcie to większość, już po chwili zostałaby zrzucona ze skały, ale się nie rodzimy więc... trzeba żyć tak jak jest, a jest tak, że głupota jest powszechna, głupi człowiek dąży do autodestrukcji, zamiast ulegać rozwojowi. Wystarczy się na chwilę zatrzymać i rozejrzeć dookoła , pomyśleć dokąd biegnie "stado" i jakie ślady zostawia za sobą.

Panthera
Panthera
  18 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczy się na chwilę zatrzymać i rozejrzeć dookoła , pomyśleć dokąd biegnie "stado" i jakie ślady zostawia za sobą.


dlaczego zostalaby zrzucona ze skaly? Zrzucali dzieci chore, slabe, a u niemowlecia nie widac IQ

i tak teraz modna jest glupota, ale ja za nia nie podarzam. No chyba ze z ciekawosci, jak fotograf z national geografic wild za stadem gnu :)
CzlowiekOswiecony
CzlowiekOswiecony
  18 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

W dzisiejszych czasach ludzie sami wymyślają sobie nowe choroby i słabości... jest piękna pogoda więc idę na trening walczyć ze swoimi miłego dnia:>

Panthera
Panthera
  18 maja 2017

Ja ide na spacer korzystac ze slonca :)
wzajemnie :)

marc88
marc88
  24 maja 2017

Mam ten sam wzrost a dla mnie dziewczyna może mieć maksymalnie 170cm, więcej nie. Widać różne są gusta.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: W sumie tytul odstrasza ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry tytuł "Szukam samicy". Raczej to nie na dział z randkami ludzkimi. :(


Co się czepiacie tytułu? Oczekiwania są wobec samca alfa to i samica musi się znaleźć!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CzlowiekOswiecony
CzlowiekOswiecony
  30 maja 2017

Temat nadal aktualny.
https://www.youtube.com/watch?v=9fKUnUW_MdY

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.