CzlowiekOswiecony
CzlowiekOswiecony
  17 maja 2017 (pierwszy post)

Witaj!

Mam na imię Kamil(24l.) i miło mi Cię poznać. Pochodzę ze stolicy.
Jestem człowiekiem, który jest znudzony samotnością...
Mamy 21 wiek i po ostatniej wizycie w jednym z polskich klubów pomyślałem, że może się okazać,
że szukanie drugiej połówki w internecie nie jest najgłupszym pomysłem.

Jakim jestem człowiekiem; Myślę, że jestem człowiekiem niedoskonałym, stale rozwijającym się.
Z wolną wolą oraz własnym rozumem, ograniczonym lecz w pełni świadomym.
Rozwija mnie świadomość, a nie karmi iluzja. Żyję w świecie, w którym kreuję rzeczywistość.

Żyję wedle pewnych reguł;
1. Nie wymagam od drugiej osoby, więcej niż sam mógłbym jej ofiarować.
2. Szanuję Cię, jeżeli ty szanujesz mnie.
3. Samo podjęcie walki jest mi obojętne, jednakże walka, którą zdołam przewidzieć i doprowadzić do jej uniknięcia, jest walką wygraną.
4. Zawsze moja pierwsza myśl jest myślą najlepszą, bo jest myślą przemyślaną.
5. Kreuję swoje ciało tak, aby ograniczać jego ruchy jedynie do "bodziec - reakcja". w trybie "automat" dopasowując je do możliwie najlepszej pozycji w możliwie najkrótszym czasie, (w związku z czym większość czasu w ciągu mojego dnia zajmują mi różnego rodzaju treningi rozwijające moje ciało oraz umysł ).
6 .Kończę dzień* dopiero, gdy wszystko co miałem do wykonania zostało wykonane. (*dzień może trwać więcej, niż 24h)
7. Zawsze docieram do celu nie ważne co lub kto się pojawi na mojej drodze, jeżeli nie zdołam tego zniszczyć- ominę to.
8. Gdy już docieram do celu robię krok dalej podążając ku kolejnemu.
9. Ból jest chwilowy, a chwała wieczna.
10. Zachowaj spokój bez względu na okoliczności.
11. Kieruje się instynktem żyjąc w zgodzie i harmonii z naturą.
12. Więcej słuchaj, niż mów po to masz dwoje uszu, a jeden język.
13. Nie wychylaj się przed "szereg".
14. Nie zataczaj kół- wyjdź poza koło.(Oby do przodu)
15. Ludzie w kosmos latają, więc jaki to ja miałem problem?!
16. Kontroluj swoje emocje i ruchy. Nie działaj impulsywnie.
17. Zdrowie jest priorytetem. Ciało narzędziem do wykonywania i ochrony myśli, które się w nim gromadzą, a także miejscem gdzie mieszka dusza.
18. Pieniądze dają możliwości, ale są tylko środkiem płatniczym pomagającym się rozwijać.
19. Rób to co lubisz i chcesz..

...oczywiście ta lista jest dłuższa, ale nie chcę jej tu całej wypisywać. (ma ona za zadanie przybliżyć wyobrażenie o moim charakterze i sposobie myślenia)
Ciężko jest lekko żyć, ale ja lubię ciężary, to one sprawiają, że z biegiem czasu stają się lżejsze, a ja silniejszy:)
Nie chodzę drogami na skróty. Lubię podróżować i sporo podróżuję. Moimi pasjami jest m.in. muzyka(niemal każdy gatunek) i filozofia. Oczywiście nie oczekuję byś miała 2% bodyfatu, ale jeżeli jesteś osobą z nadwagą, która nie uprawia żadnych sportów to przykro mi, ale się nie dogadamy.Szukam kobiety z długimi włosami, co najmniej 170 cm wzrostu z pięknym uśmiechem i magicznymi oczami. Chcesz mnie więcej poznać to pisz, może to właśnie siebie szukamy:> spróbować zawsze można:)

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  17 maja 2017

Szansa, że przeczyta to dziewczyna, która wygląda tak jak opisałeś, nie jest upośledzona i w dodatku odważy się pierwsza napisać jest raczej niewielka, ale zawsze warto spróbować. Powodzenia :D

CuteNinja
CuteNinja
  17 maja 2017

Ja tam przeczytałam, ale brakuje mi centymetrów, odpowiedniego stanu cywilnego i ogólnie rzecz biorąc, nie mój typ - za dużo reguł d83dde0f

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  17 maja 2017

No właśnie, czyli nie spełniłaś już pierwszego kryterium :D

CuteNinja
CuteNinja
  17 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: pierwszego kryterium

Pierwszym były włosy! Włosy akurat mam długie :D
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  17 maja 2017

Takim najbardziej pierwszym to był brak nadwagi :D

Lehar
Lehar
  17 maja 2017

Dobry tytuł "Szukam samicy". Raczej to nie na dział z randkami ludzkimi. :(

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  17 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: za dużo reguł

Przyznaj się wolisz je łamać d83dde0f
CuteNinja
CuteNinja
  18 maja 2017
LockOn
LockOn: Przyznaj się wolisz je łamać

No co Ty, jestem przecież szeryfem! d83cdf1f
Ale unikam miejsc i osób, które narzucają zbyt dużo reguł. Jak tu żyć, jak z góry ma się ustalone, co wolno a czego nie wolno? d83dde0f
Panthera
Panthera
  18 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pochodzę ze stolicy.


Ou... W sumie to juz wystarczy xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Z wolną wolą oraz własnym rozumem, ograniczonym lecz w pełni świadomym.


ograniczonym... Nie trawie ograniczonych ludzi :D mam nadzieje ze to skromnosc kazala ci to napisac :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kieruje się instynktem żyjąc w zgodzie i harmonii z naturą.


mamy 21 wiek i zamiast rozumiem kierujesz sie instynktem... Czyli jesli uwiedzie cie piekna kobieta a ty bylbys juz w zwiazku z inna, a instynkt podpowiadalby ci "bierz ją, twoja sie nie dowie!" To bys go posluchal?

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wychylaj się przed "szereg


a niby czemu? Nietuzinkowe osoby sa ciekawsze a jak sie nie boja pokazac jakie sa to jeszcze lepiej.

ogolnie reszta dosc ciekawa ale brzmia jak cytaty z kalendarza :)
Niemniej dobrze ze opisales sie jakos bo wiekszosc panow pisze "poznam kobiete z XYZ" w tytule a ponizej "jakas chetna?"
I nie wiadomo z kim ma sie do czynienia. Wiec obszerna prezentacja na twoj plus (sporo kobiet tego nawet nie przeczyta ale to pustaki wiec sie nie przejmuj)

Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam kobiety z długimi włosami, co najmniej 170 cm wzrostu z pięknym uśmiechem i magicznymi oczami


a charakter to co? Nie musi miec? Wystarcza oczy i wlosy?

swoja droga brak mi 3 cm, odpadlam haha xd
Panthera
Panthera
  18 maja 2017

W sumie tytul odstrasza ;]

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  18 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: co wolno a czego nie wolno?

Naginaj zasady ale ich nie łam d83dde01
CzlowiekOswiecony
CzlowiekOswiecony
  18 maja 2017

@ Panthera
1.ogranicza mnie świadomość jaźni.
2. lojalność przede wszystkim!, nie uda jej się tego zrealizować, ponieważ wedle, których żyję zobowiązują do zachowywania się jak człowiek. Szacunek za szacunek. Oczekując czegoś najpierw daję to od siebie- wierność, lojalność.
3. W niektórych ludziach różnice wzbudzają zazdrość a, nawet Herkules kupa jak ludzi kupa.
4. Najpierw wygląd, mam dobry wzrok i chce zobaczyć co to za materiał, żeby byle czego nie brać... niemniej jednak, gdyby się coś złego przytrafiło samicy np. nieszczęśliwy wypadek to ja nie z tych co uciekają, gdy poczują ból, smutek, żal;] i'm a warrior bro i fight till i die

CzlowiekOswiecony
CzlowiekOswiecony
  18 maja 2017

@cuteninja
Może się podobać ta sama rzecz/ osoba dwóm osobom jednocześnie, ale jednej mniej, a drugiej bardziej intensywnie. Ja szukam stanu równowagi.

Panthera
Panthera
  18 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Najpierw wygląd, mam dobry wzrok i chce zobaczyć co to za materiał, żeby byle czego nie brać...


byle czego?? Czlowieku mowisz o zywej czujacej osobie!
jesli wyglad jest dla ciebie najwazniejszym kryterium wyboru to nie swiadczy o tobie za dobrze... Kobieta o z zlotym sercu ale srednia z wygladu to tez dla ciebie "byle co"?
chcialbys byc oceniany jak towar w sklepie?

Konto usunięte
Konto usunięte: W niektórych ludziach różnice wzbudzają zazdrość a, nawet Herkules kupa jak ludzi kupa


trudno, niech zazdroszcza jesli chca. Ja nie mam zamiaru slepo biec za stadem d83dde0f
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.