BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  19 October 2010 (pierwszy post)

Na temat podrywania można by dyskutować całymi godzinami...

Przypatrując się ludziom w ich "miłosnych podchodach", łatwo można dostrzec, na jak wiele sposobów można podrywać drugą osobę. Generalnie można wysunąć wniosek, że istnieją dwie grupy ludzi:
1. Osoby obdarzone naturalnym talentem, czujące i potrafiące odbierać intencje innych osób, łatwo nawiązujące kontakty towarzyskie
2. Osoby, pozbawione tego talentu (w tym ludzie nieśmiali, aspołeczni oraz ci, którzy zwyczajnie potrzebują schematu działania)

Uwagę zwraca też światopogląd, gdzie również wyłaniają się dwie główne grupy
1. Osoby uważające, że miłość istnieje, które szukają 'romantycznych' doznań i w tym poszukują szczęścia.
2. Osoby, które miłość uznają za przejaw jakiegoś instynktu, czy wzmożonej pracy chemii mózgu podchodzący do sprawy dużo bardziej racjonalnie.
Z takim pojmowaniem miłości wiążą się kwestie sporne dotyczące wyborów (tego czy wygląd determinuje powodzenie podczas podrywu czy nie? Czy seks zajmuje w związku miejsce dominujące czy jest jego dopełnieniem?)

Oczywiście kwestią bezsporną pozostaje to, że trzeba się drugiej stronie podobać by udało się cokolwiek ;) - nie ma związków gdzie jedna strona ignoruje wygląd drugiej na rzecz "pięknego wnętrza".

A jak to wygląda w Waszym przypadku?:
1. Wolicie podrywać czy być podrywanymi?
2. Macie jakieś sprawdzone metody na skuteczne zwrócenie uwagi drugiej osoby?
3. Jaka forma podrywu działa na Was najbardziej?
4. Jak sądzicie, czego należy unikać by nie zrazić do siebie osoby, która Was interesuje?
5. Co Was jest w stanie zrazić, do osoby, która Was podrywa?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
onpogada
Posty: 91 (po ~451 znaków)
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 42
onpogada
  23 November 2016

Nie jestem jakimś supermenem , ot zwykly przeciętny facet. Zawsze jednak podobały mi się kobiety pewne siebie, atrakcyjne i inteligentne. Nie ma co podchodzić bo i tak mnie nie zechce, nie dla psa kiełbasa... Nic bardziej mylnego!!! Większość facetów tak myśli i wola startować do dziewczn przeciętnych. A tych atrakcyjnych nikt nie podrywa, a hak juz to nawaleni kolesie w końcu sie odważają lub jakiś Seba który rzadzi w dzielnicy. Wystarczy normalnie podejść przedstawić się i zaprosić na kawę, nawet jesli na poczatku odmówi to po kolejnych kilku zdaniach w 90% dostaje sie nr telefonu. Wiec odwagi. A podryw w necie, wystarczy byc 100% szczerym i naturalnym.

PatrycjaMudrak
Posty: 8 (po ~19 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 61
PatrycjaMudrak
  27 November 2016

Hej

pitrerekwlkp
Posty: 54 (po ~57 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 1
pitrerekwlkp
  18 December 2016

Hej, poznam z wlkp :)

BosoTancze
BosoTancze
  20 January 2017

Najbardziej urzekł mnie jegomość, który nie rozpoczął rozmowy od zwykłego "hej, cześć, jak tam" (przepraszam bardzo ale co mam odpowiedzieć na pytanie "jak tam?"!!! "za oknem śnieg i właśnie ustawiam się z moją snajperką bo poluję na kury sąsiada???") Pan ten urzekł mnie tekstem : "Podoba mi się Twoja podłoga,mam nadzieję, że drewniana, a nie panele, lustro też super" haha :D na co mu odpowiedziałam " Podłoga pozdrawia, a lustro się kłania" i tak rozpoczęła się dosyć ciekawa konwersacja :)

Moim skromnym zdaniem panom jak również i paniom zalecam więcej kreatywności. W sieci również można spotkać niebanalną osobę :)

GrzywaczD
GrzywaczD
  22 January 2017

Hej szukam nawet fajnej loszki 14-15 lat pozdro :*:*

kotipozdrawia
Posty: 5 (po ~20 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 4
kotipozdrawia
  29 January 2017

Poznam kolegę

LAvYarosLAV
LAvYarosLAV
  4 February 2017

Mieszkam w Warszawie. Szukam miłości ! Ale jeśli pani po prostu chce się bawić to możemy zorganizować spotkanie. Gdy masz wolne czhas to można spotkać. Potrafię zrobić masaż relaksacyjny oraz erotyczny dla Ciebie wykonywany za pośrednictwem olejków eterycznych pozwalający na całkowite odprężenie. Gde i jak możemy się spotkać?

tree7
tree7
  22 March 2017

a ja chyba was lubie xd

silentiumuniversi
Posty: 812 (po ~155 znaków)
Reputacja: 9 | BluzgometrTM: 6
silentiumuniversi
  6 April 2017

Ja pier.... jakie panopticum :D

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  16 April 2017
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Na temat podrywania można by dyskutować całymi godzinami... Przypatrując się ludziom w ich "miłosnych podchodach", łatwo można dostrzec, na jak wiele sposobów można podrywać drugą osobę. Generalnie można wysunąć wniosek, że istnieją dwie grupy ludzi: 1. Osoby obdarzone naturalnym talentem, czujące i potrafiące odbierać intencje innych osób, łatwo nawiązujące kontakty towarzyskie 2. Osoby, pozbawione tego talentu (w tym ludzie nieśmiali, aspołeczni oraz ci, którzy zwyczajnie potrzebują schematu działania) Uwagę zwraca też światopogląd, gdzie również wyłaniają się dwie główne grupy 1. Osoby uważające, że miłość istnieje, które szukają 'romantycznych' doznań i w tym poszukują szczęścia. 2. Osoby, które miłość uznają za przejaw jakiegoś instynktu, czy wzmożonej pracy chemii mózgu podchodzący do sprawy dużo bardziej racjonalnie. Z takim pojmowaniem miłości wiążą się kwestie sporne dotyczące wyborów (tego czy wygląd determinuje powodzenie podczas podrywu czy nie? Czy seks zajmuje w związku miejsce dominujące czy jest jego dopełnieniem?) Oczywiście kwestią bezsporną pozostaje to, że trzeba się drugiej stronie podobać by udało się cokolwiek ;) - nie ma związków gdzie jedna strona ignoruje wygląd drugiej na rzecz "pięknego wnętrza". A jak to wygląda w Waszym przypadku?: 1. Wolicie podrywać czy być podrywanymi? 2. Macie jakieś sprawdzone metody na skuteczne zwrócenie uwagi drugiej osoby? 3. Jaka forma podrywu działa na Was najbardziej? 4. Jak sądzicie, czego należy unikać by nie zrazić do siebie osoby, która Was interesuje? 5. Co Was jest w stanie zrazić, do osoby, która Was podrywa?
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  16 April 2017

Eleganckie zagajenie .Nie mozna mu odmowic stwierdzenia ze jest piekne :)

Niemniej pokusze sie o uzupelnienie, z racjonalnego punktu widzenia .

Ponad 40 lat temu pojawily sie pierwsze teorie na temat tzw psychologii ewolucyjnej ktora jest niezwykle interesujaca nauka. Nie ma bezposrednich dowodow na jej slusznosc , ale tez ciezko zanegowac i podwazyc jej tezy.Dowodow posrednich jest mnostwo i pochodza z nauk pokrenych glownie socjologii i medycyny.
Mysle ze kazdego kogo interesuja problemy relacji damsko-meskich powinno zainteresowac co ta wiedza ma do zaoferowania
Podaje link ktory jest tylko namiastka wielce ciekawej wiedzy
https://pl.wikipedia.org/wiki/Psychologia_ewolucyjna
Osobiscie polecam zapoznanie sie z ksiazka Davida Bussa" Psychologia ewolucyjna"

Nawiazalem ten watek dlatego, ze nie wolno rozmawiac o ralacjach miedzy plciami,bez znajomosci psychologii ewolucyjnej,Daje ona wglad , bardzo poglebiony w to co tak naprawde sie dzieje miedzy obiema plciami i jakie sa motywy nawiazywania relacji .
Mamy do dyspoycji zintegrowana wiedze i z pewnosci wniesie ona wiele w zrozumienienie czym jest uwodzenie.:) Pozdrawiam

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  16 April 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak to wygląda w Waszym przypadku?: 1. Wolicie podrywać czy być podrywanymi? 2. Macie jakieś sprawdzone metody na skuteczne zwrócenie uwagi drugiej osoby? 3. Jaka forma podrywu działa na Was najbardziej? 4. Jak sądzicie, czego należy unikać by nie zrazić do siebie osoby, która Was interesuje? 5. Co Was jest w stanie zrazić, do osoby, która Was podrywa?1. Od dawna wiadomo, że pierwszy krok zależy od ruchu faceta. Mało jest kobiet które mają odwagę napisać jako pierwsze, zacząć rozmowę, ponieważ jest to krępujące. A wiele kobiet potrzebuje faceta odważnego przy którym będzie czuła się bezpiecznie.2. Tak mamy - Zachowywać się normalnie a nie grać w przysłowiowe "karty". Np. Nie jechać przeróżnymi cytatami, tekstami wyrwanymi z kontekstu wszelkich poradników internetowych. Po prostu zacząć rozmowę i słuchać co mówi druga osoba, na podstawie tego dalej kontynuować. Przez ostatni czas wiele pojawiło się metod podrywu w stylu PUA, NLS. Jaka jest różnica między PUA,NLS-neurolingwistyczne uwodzenie a naturalnym podrywem? NLS - jest to gra na psychice kobiety aby facet zrobił jej sieczkę w mózgu i zaimponował bogatymi jak że to sformułowaniami wykutymi na pamięć - te metody są dla gości którzy chcą wyrwać kobietę na jedną noc lub by być tzw. przysłowiowym "sexfriend". Podam przykład jednego stwierdzenia który tłuką osobą na technikach NLS gdy mają "zbajerować" kobietę: „Ciekawe jak często zastanawiasz się nad tym, jakby to było, gdybyś pozwoliła sobie oddać się w doświadczone ręce mężczyzny, który poprowadzi cię w krainę doznań, o których do tej pory nawet nie marzyłaś ?” - Jeśli kobieta to "łyknie" zacznie rozmawiać ale facet musi mieć przygotowane "otwieracze" aby wywołać u niej kolejne zainteresowanie i nie może dopuścić do tego, że powstanie cisza. Czy któraś kobieta chciała by takiego faceta aby bajerował ją tak dzień w dzień? Czegoś takiego nie stosuje się gdy chcemy znaleźć osobę do normalnego związku.3. Zasada - Jeżeli facet spodoba się kobiecie i jest nim zainteresowana - nie ważne co zrobisz. Liczy się po prostu odwaga aby podejść, zagadać. Prosty przykład np. Uczelnia, impreza: Zazwyczaj jeżeli kobieta jest zainteresowana to spogląda na faceta - można to dostrzec. Wystarczy podejść z uśmiechem i rozpocząć rozmowę - liczy się aby zrobić to na luzie a nie w stresie bo wtedy czujemy strach, panikę i 1000 myśli o czym rozmawiać.4. Na pewno nie poruszać od razu drażliwych tematów jeśli ktoś ma inny pogląd na temat: wiary, rodziny, przeszłych związków.5. Tutaj wszystko zależy od preferencji obydwojga stron. Jeśli ktoś nie lubi wulgaryzmów i druga osoba je używa, zabija to zainteresowanie, brak kontaktu wzrokowego przy rozmowie na żywo - rozumiem, że ktoś nie ma doświadczenia czy też odwagi aby utrzymywać kontakt wzrokowy ale całkowity brak to już przesada. Podsumowując: Podrywanie nie polega na zaimponowaniu kobiecie - trzeba poznać osobę o podobnych zainteresowaniach, poglądach, planach na życie. Natomiast, nigdy nie będzie tak, że facet i kobieta będzie miała takie samo zainteresowanie. Są faceci którzy lubią motoryzację, sport itd. Są kobiety które lubią motoryzacje ale nie będą rozmawiały na sprawy techniczne. Dla tego ważne jest aby nie poruszać tematów w których druga osoba będzie czuła się zestresowana i zakłopotana. To zabija naszą atrakcyjność. Kobiety potrzebują faceta o silnym charakterze który zapewni jej pomoc, opiekuńczość, rozrywkę oraz bez fochów - chociaż czasami sztuką jest pokonać kobietę jej własną bronią - to już tak na wesoło. Z tego co obserwuję na fotce, są faceci którzy piszą komentarze pod zdjęciami kobiet w stylu: Napisz do mnie proszę.........., Hej, czemu się nie odzywasz/czemu do mnie nie napiszesz? - Panowie - jedna sprawa, od kiedy czarne jest białe? Jeśli podoba się kobieta, napisz pierwszy - uruchom swoją wyobraźnię, pokaż że masz odwagę ale też nie bądź desperatem - Kobiety nie zwrócą uwagę na faceta który się prosi, błaga - one potrzebują twardych i zdecydowanych gości - Nie bądź typem "needy" czyli potrzebującym. Jeśli napiszesz do kobiety pierwszy, zainteresujesz ją osobowością, wyglądem - to albo odpiszę jeśli będzie zainteresowana albo nie - Proste jak drut :) To samo tyczy się ze zabieraniem numeru telefonu - jeśli jest zainteresowana to albo poda lub nie/ bądź poda zły jeśli nie sprawdzisz. Druga sprawa, umawianie się na spotkania z kobietą: To facet powinien być przewodnikiem kobiety ponieważ one czasami czują się zakłopotane. Podam prosty przykład: - To może umówimy się w tygodniu Co Ty na to? - Wiesz co, ten tydzień mam zajęty ale coś pomyślimy w następnym. Taka odpowiedź świadczy o tym, że osoba nie jest nami zainteresowana a dla czego? Nie wzbudziłeś zainteresowania przy wcześniejszych rozmowach. Po drugie, słowo "może" zabija tutaj atrakcyjność - albo jesteś zdecydowanym człowiekiem albo potrzebujesz spotkać się bo nie masz co robić w domu. Druga osoba, odpisała "coś pomyślimy w następnym...." tutaj świadczy o tym, że kobieta nie chce urazić drugiej osoby i stara się w delikatny sposób uświadomić, że nie jest zainteresowana. Jak powinna wyglądać rozmowa odnośnie spotkania? - Słuchaj, spotkajmy się w środę w mieście X o godzinie 18:30 na rynku. Słyszałem, że otwarli tam jedno ciekawe miejsce i zobaczymy czy jest warte uwagi. - W porządku, o tej godzinie na pewno znajdę czas aby się spotkać. - W takim razie do zobaczenia jutro. - Ok, do zobaczenia. Cześć Co tutaj było takiego nie zwykłego? Osoba przedstawiła sprawę jasno, zaproponowała spotkanie. Druga wyraźnie jest zainteresowana. Prosto krótko i na temat. Powodzenia wszystkim :)
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  16 April 2017

Bardzo dobry post. Praktyczny ! :) Polecam wnikliwie przestudiowac i stosowac :)
Masz w 100% racje i pozdrawiam !

falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  16 April 2017
kajametrowska
kajametrowska: Powiem Wam,że sama zauwazyłam,ze na mężczyzn bardzo duże działanie ma nasz zapach. To jak ładnie pachniemy :) Jakiś czas temu miałam okazję przetestować perfumy z feromonami i byłam zaskoczona tym jak wiele komplementów od facetów dostałam. Mam Love & Desire. Ładny zapach, delikatny oraz kwiatowy. Powiem Wam,że również nieźle się trzyma .


Temat feromonow to temat rzeka ! ale dobrze ze go poruszylas. Moim zdanie z pewnoscia pomaga byc atrakcyjnieszym .Przyciaga uwage i ulatwia tym samym nawiazanie kontaktu.Ulatwia rozmowe, uwodzenie. Mezczyzna z pewnoscia staje sie smielszy i latwiej mu prowadzic rozmowe gdy poczuje to " cos" w nosie :) .Wlasciwie to poczuje jego podswiadomosc bo zapachu to "cos" nie nie ma :) ale dziala!
falowod
Posty: 64 (po ~726 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 1
falowod
  16 April 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: TheBright:tazdradakrwiwymaga:wolę być podrywany bowiem jestem wstydliwy i nie śmiały by się odważyć i zarywać LASKI gdybym był inny Co ty robisz? Ty nawet nie powinieneś tak myśleć a co dopiero pisać czy mówić. Kobieta marzy o tym, ze jednego dnia z nikąd pojawi się facet, który zatrzęsie jej światem. Taka nowa wersja księcia z bajki. Tajemniczy, pewny siebie, zadbany i dobrze wychowany. On dla niej pogromi smoki i będą żyli razem długo i szczęśliwie. Ty masz być facetem a ona kobieta a nie na odwrót. Nie czekaj az jakaś laska cie kiedyś poderwie, bo wyrządzasz sobie i wielu kobieta krzywdę. Niska pewność siebie jest uleczalna trzeba tylko chcieć. Też nigdy nie podrywam, bo jestem nieśmiały i nie mam w zwyczaju zaczepiać obcych osób, szczególnie obcych dziewczyn (podrywanie to zaczepianie). Mężczyznom bardziej zależy, bo mają większy popęd płciowy. Większości mężczyzn wystarczy widok ładnej kobiety, nawet ubranej i już są podekscytowani. Większość kobiet nawet podczas seksu udaje i nie jest podniecona. I komu tutaj będzie bardziej zależało i zacznie szukać?