BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  19 October 2010 (pierwszy post)

Na temat podrywania można by dyskutować całymi godzinami...

Przypatrując się ludziom w ich "miłosnych podchodach", łatwo można dostrzec, na jak wiele sposobów można podrywać drugą osobę. Generalnie można wysunąć wniosek, że istnieją dwie grupy ludzi:
1. Osoby obdarzone naturalnym talentem, czujące i potrafiące odbierać intencje innych osób, łatwo nawiązujące kontakty towarzyskie
2. Osoby, pozbawione tego talentu (w tym ludzie nieśmiali, aspołeczni oraz ci, którzy zwyczajnie potrzebują schematu działania)

Uwagę zwraca też światopogląd, gdzie również wyłaniają się dwie główne grupy
1. Osoby uważające, że miłość istnieje, które szukają 'romantycznych' doznań i w tym poszukują szczęścia.
2. Osoby, które miłość uznają za przejaw jakiegoś instynktu, czy wzmożonej pracy chemii mózgu podchodzący do sprawy dużo bardziej racjonalnie.
Z takim pojmowaniem miłości wiążą się kwestie sporne dotyczące wyborów (tego czy wygląd determinuje powodzenie podczas podrywu czy nie? Czy seks zajmuje w związku miejsce dominujące czy jest jego dopełnieniem?)

Oczywiście kwestią bezsporną pozostaje to, że trzeba się drugiej stronie podobać by udało się cokolwiek ;) - nie ma związków gdzie jedna strona ignoruje wygląd drugiej na rzecz "pięknego wnętrza".

A jak to wygląda w Waszym przypadku?:
1. Wolicie podrywać czy być podrywanymi?
2. Macie jakieś sprawdzone metody na skuteczne zwrócenie uwagi drugiej osoby?
3. Jaka forma podrywu działa na Was najbardziej?
4. Jak sądzicie, czego należy unikać by nie zrazić do siebie osoby, która Was interesuje?
5. Co Was jest w stanie zrazić, do osoby, która Was podrywa?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  30 September 2015
veraalie
veraalie: Głupich tekstów, które czesto wychodzą z ust chłopaków "Jesteś z Alaski? Bo tam są takie laski"


tez tego nie lubie ;)
choc przyznam, ze tego z 'Alaska' nie znalam :P
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Sodex55
Sodex55
  30 September 2015

też tego nie znałem ale się uśmiałem hahahh

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 October 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: też tego nie znałem ale się uśmiałem hahahh

Są jednak jeszcze rzeczy, które potrafia zaskoczyc ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
slayer24
Posty: 2 (po ~25 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
slayer24
  22 October 2015
Ostatnio edytowany: in 3 December 2557

witam serdecznie263a
razor89
razor89
  21 November 2015
A jak to wygląda w Waszym przypadku?:
1. Wolicie podrywać czy być podrywanymi?
2. Macie jakieś sprawdzone metody na skuteczne zwrócenie uwagi drugiej osoby?
3. Jaka forma podrywu działa na Was najbardziej?
4. Jak sądzicie, czego należy unikać by nie zrazić do siebie osoby, która Was interesuje?
5. Co Was jest w stanie zrazić, do osoby, która Was podrywa?


1. Od dawna wiadomo, że pierwszy krok zależy od ruchu faceta. Mało jest kobiet które mają odwagę napisać jako pierwsze, zacząć rozmowę, ponieważ jest to krępujące. A wiele kobiet potrzebuje faceta odważnego przy którym będzie czuła się bezpiecznie.

2. Tak mamy - Zachowywać się normalnie a nie grać w przysłowiowe "karty". Np. Nie jechać przeróżnymi cytatami, tekstami wyrwanymi z kontekstu wszelkich poradników internetowych. Po prostu zacząć rozmowę i słuchać co mówi druga osoba, na podstawie tego dalej kontynuować.
Przez ostatni czas wiele pojawiło się metod podrywu w stylu PUA, NLS.
Jaka jest różnica między PUA,NLS-neurolingwistyczne uwodzenie a naturalnym podrywem?
NLS - jest to gra na psychice kobiety aby facet zrobił jej sieczkę w mózgu i zaimponował bogatymi jak że to sformułowaniami wykutymi na pamięć - te metody są dla gości którzy chcą wyrwać kobietę na jedną noc lub by być tzw. przysłowiowym "sexfriend".
Podam przykład jednego stwierdzenia który tłuką osobą na technikach NLS gdy mają "zbajerować" kobietę:
„Ciekawe jak często zastanawiasz się nad tym, jakby to było, gdybyś pozwoliła sobie oddać się w doświadczone ręce mężczyzny, który poprowadzi cię w krainę doznań, o których do tej pory nawet nie marzyłaś ?” - Jeśli kobieta to "łyknie" zacznie rozmawiać ale facet musi mieć przygotowane "otwieracze" aby wywołać u niej kolejne zainteresowanie i nie może dopuścić do tego, że powstanie cisza.
Czy któraś kobieta chciała by takiego faceta aby bajerował ją tak dzień w dzień?
Czegoś takiego nie stosuje się gdy chcemy znaleźć osobę do normalnego związku.

3. Zasada - Jeżeli facet spodoba się kobiecie i jest nim zainteresowana - nie ważne co zrobisz. Liczy się po prostu odwaga aby podejść, zagadać. Prosty przykład np. Uczelnia, impreza: Zazwyczaj jeżeli kobieta jest zainteresowana to spogląda na faceta - można to dostrzec. Wystarczy podejść z uśmiechem i rozpocząć rozmowę - liczy się aby zrobić to na luzie a nie w stresie bo wtedy czujemy strach, panikę i 1000 myśli o czym rozmawiać.

4. Na pewno nie poruszać od razu drażliwych tematów jeśli ktoś ma inny pogląd na temat: wiary, rodziny, przeszłych związków.

5. Tutaj wszystko zależy od preferencji obydwojga stron.
Jeśli ktoś nie lubi wulgaryzmów i druga osoba je używa, zabija to zainteresowanie, brak kontaktu wzrokowego przy rozmowie na żywo - rozumiem, że ktoś nie ma doświadczenia czy też odwagi aby utrzymywać kontakt wzrokowy ale całkowity brak to już przesada.

Podsumowując:
Podrywanie nie polega na zaimponowaniu kobiecie - trzeba poznać osobę o podobnych zainteresowaniach, poglądach, planach na życie. Natomiast, nigdy nie będzie tak, że facet i kobieta będzie miała takie samo zainteresowanie. Są faceci którzy lubią motoryzację, sport itd. Są kobiety które lubią motoryzacje ale nie będą rozmawiały na sprawy techniczne. Dla tego ważne jest aby nie poruszać tematów w których druga osoba będzie czuła się zestresowana i zakłopotana. To zabija naszą atrakcyjność.
Kobiety potrzebują faceta o silnym charakterze który zapewni jej pomoc, opiekuńczość, rozrywkę oraz bez fochów - chociaż czasami sztuką jest pokonać kobietę jej własną bronią - to już tak na wesoło.
Z tego co obserwuję na fotce, są faceci którzy piszą komentarze pod zdjęciami kobiet w stylu: Napisz do mnie proszę.........., Hej, czemu się nie odzywasz/czemu do mnie nie napiszesz? - Panowie - jedna sprawa, od kiedy czarne jest białe? Jeśli podoba się kobieta, napisz pierwszy - uruchom swoją wyobraźnię, pokaż że masz odwagę ale też nie bądź desperatem - Kobiety nie zwrócą uwagę na faceta który się prosi, błaga - one potrzebują twardych i zdecydowanych gości - Nie bądź typem "needy" czyli potrzebującym. Jeśli napiszesz do kobiety pierwszy, zainteresujesz ją osobowością, wyglądem - to albo odpiszę jeśli będzie zainteresowana albo nie - Proste jak drut :) To samo tyczy się ze zabieraniem numeru telefonu - jeśli jest zainteresowana to albo poda lub nie/ bądź poda zły jeśli nie sprawdzisz. Druga sprawa, umawianie się na spotkania z kobietą: To facet powinien być przewodnikiem kobiety ponieważ one czasami czują się zakłopotane. Podam prosty przykład:
- To może umówimy się w tygodniu Co Ty na to?
- Wiesz co, ten tydzień mam zajęty ale coś pomyślimy w następnym.
Taka odpowiedź świadczy o tym, że osoba nie jest nami zainteresowana a dla czego? Nie wzbudziłeś zainteresowania przy wcześniejszych rozmowach. Po drugie, słowo "może" zabija tutaj atrakcyjność - albo jesteś zdecydowanym człowiekiem albo potrzebujesz spotkać się bo nie masz co robić w domu.
Druga osoba, odpisała "coś pomyślimy w następnym...." tutaj świadczy o tym, że kobieta nie chce urazić drugiej osoby i stara się w delikatny sposób uświadomić, że nie jest zainteresowana.

Jak powinna wyglądać rozmowa odnośnie spotkania?
- Słuchaj, spotkajmy się w środę w mieście X o godzinie 18:30 na rynku. Słyszałem, że otwarli tam jedno ciekawe miejsce i zobaczymy czy jest warte uwagi.
- W porządku, o tej godzinie na pewno znajdę czas aby się spotkać.
- W takim razie do zobaczenia jutro.
- Ok, do zobaczenia. Cześć
Co tutaj było takiego nie zwykłego? Osoba przedstawiła sprawę jasno, zaproponowała spotkanie. Druga wyraźnie jest zainteresowana. Prosto krótko i na temat.

Powodzenia wszystkim :)
MikeOne
Posty: 721 (po ~135 znaków)
Reputacja: -102 | BluzgometrTM: 3
MikeOne
  21 November 2015

Kiedyś jak byłem przystojny i młody nie było problemem wyrwać kobiete
dziś jestem za leniwy.

Marzę o cof­nięciu cza­su. Chciałbym wrócić na pew­ne roz­sta­je dróg w swoim życiu,...

spoko77wysoki
spoko77wysoki
  22 November 2015

ja chyba onismielam dziewczyny jak zagadam to taka robi sie czerwona jak grzebien indora hihi

PierwszyMilion
PierwszyMilion
  26 November 2015

Siemanko.
1. Lubię podrywać, lubię robić to na wiele sposobów, bo każda dziewczyna jest inna, ale wiele dziewczyn odbiera źle wiele rzeczy, niepotrzebnie, niektórym po prostu brakuje dystansu bądź luzu, być podrywanym? Na pewno w jakiś inteligentny sposób.
2. Nie lubię sztucznego zwacania uwagi na siebie, chociaż zaczepianie obcych dziewczyn nie jest mi rzeczą nieznaną, haha. Myślę, ze nie ma na to metod, po prostu trzeba do tego podejść z dystansem, nie oczekiwać niczego, nic na siłę i dodać trochę humoru.
3. Tak jak w pierwszym punkcie.
4. Trzeba unikać wulgaryzmów i prostactwa, chyba, ze dziewczyna jest taka, ale z takich zazwyczaj drwię, powiedzcie mi lepiej czego nie unikać!
5. Fatalne maniery odrzucają mnie na sto kilometrów z samego wejścia, brak klasy nie tylko charakteru ale i w wyglądzie.

Mógłym pisać więcej, ale to mój pierwszy post.
Dziękuję i pozdrawiam.

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  12 December 2015

1. wolę być ,,podrywany'' ;p
2.nie
3.taka forma, kiedy kobieta podejdzie, zagada, ja sam tego nie robie bo jestem nieśmiały i chyba już taki pozostane ;p
4. przede wszystkim nie można być nachalny, nie można przeklinać i wykazywać patologicznych zachowań, nie należy się niczym chwalić, trzeba umieć słuchać drugiej osoby...
5.po prostu w tym przypadku działa instynkt, kiedy widzę że jest coś nie tak, to od razu urywam kontakt

Wiki90
wpis jest ukryty
PiotrKulpa
Posty: 28 (po ~88 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 5
PiotrKulpa
  17 January 2016

pare wskazówek do sukcesu z kobietami.
Bądź pewny siebie.
Uśmiechaj się.
Nawiązuj kontakt wzrokowy
Nie bój się przebywać blisko niej. Nie bój się fizyczności. Nie pozwól żeby rozmowe zastaila niezreczna cisza
Bądź uprzejmy, ale bez przesady nie do bulu.
Częstuj ją szczerymi komplementami,
Zawsze, kiedy nawiążesz kontakt wzrokowy z piękną kobietą, patrz na nią tak długo, aż ona pierwsza nie odwróci wzroku.wtedy zobaczy ze podoba ci się
Staraj się zawsze wyglądać dobrze.
Nie próbuj zostać przyjacielem kobiety
bądź pewny siebie
Kiedy widzisz nadarzającą się szansę, skorzystaj z niej..
kieruj cała swojej uwagi na nia jedną Ułóż sobie jakiś plan na zblizenie
skup swoją uwagę na niej.
BADZ WYLUZOWANY ZABAWNY I SOBA . Tyle :P

MenBrawa
MenBrawa
  25 January 2016
Elo
mozna napisać dla niej piosenke ;)

Chciałbym zademonstrować mój kawałek o moim związku teraźniejszym który ma już rok i miesiąc;) wiem ze mało osób to obchodzi, ale posłuchajcie :)
https://www.youtube.com/watch?v=3xI5hZ4igjA

Proszę o suba, lajki i komentarze ;)
Dzięki ! ;)
matejek
Posty: 3 (po ~61 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
matejek
  28 January 2016

witam chetnie poznam mila atrakcyjną kobietę próbuje wszedzie i nic napisz nie gryze pozdrawiam d83dde0dd83dde0d

Kaczuska
Kaczuska
  5 February 2016

Witajcie! Oj już jakiś czas szukam swojej drugiej połowy, a może zbytnio nie szukam a tylko mi się wydaje, że szukam bo w sumie nic w tym kierunku tak naprawdę nie robiłam, warto chodzić np. do tych miejsc które wymieniają w artykule? http://kobieco.pl/18-pomyslow-na-randke/ zarejestrowałam się też na Fotka i może tutaj uda mi się kogoś poznać jednak nie chcę aby to był ktoś z drugiego końca Polski a lepiej ktoś lokalny, mieszkam w Wielkopolsce. Z góry dzięki za rady

GrzesiekWiesztal
GrzesiekWiesztal
  11 March 2016

ja z puław jakom dziewczyne