BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
lamiluzje89
lamiluzje89
  22 grudnia 2011

Pojde z chęcia na wesele, studniówke, sylwestra. Mława, Płońsk, Ciechanów, Nidzica kontakt priv

HelloInTheDarkSide
HelloInTheDarkSide
  26 grudnia 2011

Potrzebuję partnerki na studniówkę ... Na 14 stycznia. Okolice Opola, Kluczborka, Kępna... Zapewniam dojazd i nocleg w hotelu. Mogę nawet nie pić alkoholu. Zależy mi na dobrej zabawie. Nie chcesz iść sama bo nikogo nie znasz? Weź koleżankę. Napisz a na pewno się dogadamy. Proszę pomóżcie...

Warszawwa
Warszawwa
  27 grudnia 2011

Tez sie gdzies by przeszedl chetnie w mily towarzystwie :)

Pawelekslodziutki
Pawelekslodziutki
  27 grudnia 2011

Potowarzyszę na sylwestrze studniówce bądź innej imprezie :*. Jestem Paweł. Mam 18 lat i mieszkam w centrum Zabrza.
Nie ważne z kim, ważne żeby dobrze się bawić :*.

java15
Posty: 4 (po ~68 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
java15
  28 grudnia 2011

Wybiorę się na studniówkę na terenie warszawy :)

KAMIL1989lbn
Posty: 31 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
KAMIL1989lbn
  31 grudnia 2011

mam dwie wejściówki do klubu w Lublinie, któraś chętna?

joseboom
joseboom
  4 stycznia 2012

ja mam studniówkę za 13 dni i nie mam partnerki D: RYbnik
Jakieś propozycje? ;)

Siemek7
Siemek7
  8 stycznia 2012

A Co mi tam Również chętnie po towarzysze na studniówce czy weselach :)
Wiek 25
Woj. Śląskie
Pozdrawiam!

JUWENUS
JUWENUS
  9 stycznia 2012

hej chetnie moge towarzysząc na studniówkę czy weselu

Sirocco121
Sirocco121
  9 stycznia 2012

Szukam dziewczyny na studniowke z Lublina:)

Phanaticus
Phanaticus
  10 stycznia 2012

Szukam partnerki na studniówkę, KRAKÓW!

Wiola799
Wiola799
  18 stycznia 2012

Szukam chłopaka z okolic Krosna na STUDNIÓWKĘ 28stycznia , bez zobowiazan. Dwu dniowa impreza. Chętni piszcie PW.

maurismo
maurismo
  19 stycznia 2012

Potrzebuję dziewczyny na studniówkę, 21 stycznia Białystok.Koleżanka poinformowała mnie dopiero ,że nie moze iść... Super!!! Która dziewczyna jest chętna to PW.

tomeczek21nh
tomeczek21nh
  21 stycznia 2012

szukasz partnera na studniówkę?? oczywiscie za free napisz gg 6819900 nie pije alkoholu mam auto nie pale lubie tańczyć i ukonczyłem kursy tańca mam 180 cm wzrostu i jestem z KRAKOWA I najważniejsze nie będziesz sie wstydzić mojego wyglądu :D :p będziesz chętna napisz :)

XXMALUTKIXX
Posty: 50 (po ~84 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
XXMALUTKIXX
  22 stycznia 2012

Chętnie potowarzyszę na studniówce, weselu lub innej imprezie w Częstochowie lub okolicy :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.