Fotkowo
Fotkowo
  8 grudnia 2012 (pierwszy post)

Witam! Poszukuje dobrego,bezproblemowego smartfona w rozsądnej cenie.Najważniejsze by posiadał wbudowane mapy GPS oraz Wi-Fi. Marka nie ma znaczenia choć skłaniałbym się ku Nokii.
Co proponujecie?

DagixFire
DagixFire
  10 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: goryle rysują się mniej, ale stwierdzenie ze wcale jest przesadą.

potwierdzam, moj sgs2 noszony caly czas w pokrowcu, po roku ma kilka mikrorysek widocznych pod swiatlo, jednak trzeba sie na prawde przyjzec zeby je dostrzec, przy uzytkowaniu kompletnie nie przeszkadzaja, nie wiem jakby bylo bez pokrowca
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  10 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bez pokrowca

bez pokrowca, z kluczami itp ;) Mam 2 mikroryski jak to nazywasz :) Telefon mam już ponad rok co świadczy o tym że jest twardy ;>

Jak ktoś młotkiem napiernicza to będzie miał normalne rysy ;P

Wypowiadam się na podstawie tego co widzę na swoim fonie ;) Więc nie hejtować :) Moja dziewczyna ma LG i... zmieniając folię go zarysowała... Cóż...
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  12 grudnia 2012

Sony Ericsson? Te nowsze tak. Ale jak na początku xperii powstał model X10i,nie polecam,ekran bardzo się rysuje mimo folii na wyświetlaczu i etui.. Dlatego wziąć nowy model i lepiej troche dopłacić to potem jest spokój.

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  12 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Sony Ericsson?

Inaczej
Sony ericsson :nie:
Sony :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.