Fotkowo
Fotkowo
  8 grudnia 2012 (pierwszy post)

Witam! Poszukuje dobrego,bezproblemowego smartfona w rozsądnej cenie.Najważniejsze by posiadał wbudowane mapy GPS oraz Wi-Fi. Marka nie ma znaczenia choć skłaniałbym się ku Nokii.
Co proponujecie?

Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  8 grudnia 2012

Co rozumiesz przez określenie rozsądna cena? Skoro Nokia, to może coś z serii Lumia?

ziew...

Fotkowo
Fotkowo
  8 grudnia 2012

do 750zł.
która lumia?

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  8 grudnia 2012

lumia na pewno nie bedzie bezproblemowa. jezeli juz to bierz cos z samsungow z serii galaxy albo sony ericssonow. napisz cos wiecej czego oczekujesz od telefonu i co ma byc wazne

Fotkowo
Fotkowo
  8 grudnia 2012

Podstawa to żeby miał możliwość łączenia się przez Wi-Fi oraz zbudowane mapy GPS-mają działać bez łączenia się z internetem.Co do marki nie mam szczególnych upodobań.Słyszałem że Nokia się podciągnęła ostatnio z jakością dlatego napisałem że skłaniałbym się ku nokii.W ericssonach podobno baterie lipne,nie wiem czy to prawda?
Ma to być po prostu bezawaryjny,dobry telefon.Nie chce też żeby się rozleciał gdy mi przypadkiem upadnie.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  8 grudnia 2012

w nokii lumiach ciezko jest cokolwiek dodac/zmienic w oprogramowaniu. tak samo z aplikacjami,dobrze wykonane telefony ale ograniczone wiec nie polecam. w sony ericssonach baterie maja sie dobrze ale tylko w oryginałach. jak kupujesz uzywanego se to faktycznie baterie trzymaja slabo. na twoim miejscu jak ma to byc uzywany telefon to bralbym samsung galaxy 2 lub HTC ,bardzo trwałe są.

NicZaFriko
NicZaFriko
  8 grudnia 2012

Jedynie Nokia posiada dodatkowo Nokia Maps czyli darmowa nawigacja gps , zaden inny fon tego nie posiada trzeba wszystko kupować w marketach , seria lumia jest dla tych co lubia dostac gotowy produkt i z niego korzystac , nie da sie zmieniac oprogramowania itp na ( custom romy tak zwane) chyba ze masz odblokowany telefon za 100zł :) Sam posiadałem lumie 800, 900 a teraz czekam na 920 . Fakt narazie market windowsa jest lekko ubogi w porownaniu do Andorida , ale ile android jest na rynku a ile windows phone . Co do lumi 800 bo w tej cenie znajdziesz ja , twarda dobra mocna obudowa , zbity telefon ja osobiscie bardzo za nim tesknie ;P Mapy mozna pobrac na telefon i uzywac offline bez uzycia neta ;)

NicZaFriko
NicZaFriko
  8 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nokia Maps

Nokia Drive , przepraszam :P
johnson
johnson
  9 grudnia 2012

Samsung Galaxy. Ale za te 750 zl nie znajdziesz.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 grudnia 2012

to weź sobie SE Xperia Neo V

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  9 grudnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: SE Xperia Neo V

Ogólnie Xperie są nieśmiertelne.. Można je flashować złymi kernelami, OS'ami itp.. i tak zawsze da sie je naprawić przez orginalny program na PC :) Co do samych telefonów są wykonane z dobrych materiałów (np. Mój SE Xperia LwW - ma ekran z takiego szkła że nie da się zarysować), nic nie trzeszczy, nic się nie psuje itp.. :) Co innego mogę powiedzieć o innych markach..
johnson
johnson
  9 grudnia 2012
MTF
MTF: ma ekran z takiego szkła że nie da się zarysować

Nie ma czegos takiego jak "nie da sie zarysowac"... gorylla glass sie rysuje z uplywem czasu. Wszystko sie psuje na tym swiecie. Jezeli mowimy o wytrzymalosc ok zgadzam sie z tym ale nie jest niezniszczalny. Piasek wszystko moze niszczyc ;)
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  10 grudnia 2012

z lumi to póki co lepiej czekać 620 jak wyjdzie bedzie droga a cena spadnie, o 720 wiadomo tyle ze kiedyś będzie. reszta za droga.
Jak nie stać Cię na xperię p,u sola, to daruj androida, bo poniżej zawsze będzie coś nie tak, za wolne, za gówniane, za kijowy dotyk, lepiej kupić lumie 710 i nie mieć problemu z wydajnością:) choć WP7.5 to upierdliwy os

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  10 grudnia 2012
johnson
johnson: Piasek wszystko moze niszczyc ;)

plaża(piasek) + kieszeń nic mu nie zrobiły więc uważam że ekran jest mocny ;)
Co innego gdy miałem LG.. Rysował się nawet o spodnie :X
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  10 grudnia 2012
MTF
MTF: (np. Mój SE Xperia LwW - ma ekran z takiego szkła że nie da się zarys

serio? słyszałeś o diamencie co nie?
Przesadzam, ale niejeden user pisał o zarysowaniu goryli która była jedynym elementem kieszeni. goryle rysują się mniej, ale stwierdzenie ze wcale jest przesadą.
NuTiiiiii
NuTiiiiii: to weź sobie SE Xperia Neo V

Nie rozumiem za tą cenę można przecież dostać lepszego arca a tu lecą z neo. pomijam ze neo i arca nie wziąłbym nawet jakby mi płacili. Jak dla mnie to fajans, wygląda fajnie, ale spasowanie, jakość woła o pomstę do nieba już nawet samsung na którego zawsze wszyscy marudzą ze jest słabej jakości nie ma takich dziadówek w swojej ofercie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Najważniejsze by posiadał wbudowane mapy GPS

Motorola ma motonav ale tylko w testowej wersji, potem trzeba płacić.
jeżeli ma być z mapami to chyba tylko nokie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.