Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 listopada 2012 (pierwszy post)

Szukam tabletu w okolicach 500 zł, dobrego, potrzebnego do celów głównie przegladania stron. Potrzebuje w sumie najbardziej go po to , żeby w razie przyjazdu do Polski ( mieszkam za granica ) nie dzwigac laptopa, tylko wlazyc do torebki małe cacko, i polaczyc sie z internetem:) Co możecie mi polecic ?

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  14 listopada 2012

Chyba tak zrobię :) Dzięki za rady :)

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: NicZaFriko

Nie wiesz jak jest Aurorze 2 z WIFI i dotykiem ? Bo cos czytam,że internet masakra, no chyba ze juz cos pozmieniali ..
NicZaFriko
NicZaFriko
  14 listopada 2012
http://www.youtube.com/watch?v=pNranm_TK6w
tutaj masz filmik z zabawy tym tabletem , słuchaj za 500zl to nie oczekuj az tak wiele.
IPad 4 kosztuje 2000zl , a samsung galaxy tab 2 1600zł ,
Moja dziewczyna tez korzysta z mojego tabletu i mówi ze jest dotyk do kitu bo nie reaguje na paznokcie i musi tak na płasko dotykać pacem bo jej długie szpony przeszkadzają , nie wiem poczekaj też na kogoś innego może ktoś zaproponuje Ci coś lepszego niż ja bo ja nie wiem już jak dogodzić.
Są osoby którym i tak można mówić ze to jest dobre a wybiorą co innego bo taką mają intuicje , ale to w tedy po co sie pytać na forum o poradę .
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  14 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: NicZaFriko

Ogólnie dotyk mało mi przeszkadza, bo z tym sobie można poradzic, aczkolwiek internet to trochę większy problem : D .
No jasne, że nie oczekuje cudów za taka kasę. I wiem jedno,że nie ma idealnego sprzętu. Nawet w najdrozszym i "najlepszym" znajdzie się jakaś wada. :)
Dzięki.
Martin
Posty: 75 (po ~573 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 6
Martin
  14 listopada 2012

W takim przypadku większość tabletów, nawet te najwyższej półki będą miały "dotyk do kitu"... wytłumacz swojej dziewczynie różnice pomiędzy panelem dotykowym oporowym(w skrócie reaguje na nacisk) a pojemnościowym (reaguje na zmianę pojemności elektrycznej).

Konto usunięte
Konto usunięte: Moja dziewczyna tez korzysta z mojego tabletu i mówi ze jest dotyk do kitu bo nie reaguje na paznokcie i musi tak na płasko dotykać pacem bo jej długie szpony przeszkadzają

ziew...

SensitiVe
Posty: 2028 (po ~65 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 61
SensitiVe
  18 listopada 2012

Ja Tobie polecam dozbierać i kupić IPad'a.
Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń i jest zdecydowanie wart swojej ceny.

Reggae w moim sercu :w00t: Zapraszam do klanu :mrgreen:
DagixFire
DagixFire
  18 listopada 2012
SensitiVe
SensitiVe: Ja Tobie polecam dozbierać i kupić IPad'a. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń i jest zdecydowanie wart swojej ceny.

zdecydowanie lepiej kupic np nexusa 7 za 1000zl lub galaxy taba
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.