Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 listopada 2012 (pierwszy post)

Szukam tabletu w okolicach 500 zł, dobrego, potrzebnego do celów głównie przegladania stron. Potrzebuje w sumie najbardziej go po to , żeby w razie przyjazdu do Polski ( mieszkam za granica ) nie dzwigac laptopa, tylko wlazyc do torebki małe cacko, i polaczyc sie z internetem:) Co możecie mi polecic ?

NicZaFriko
NicZaFriko
  13 listopada 2012

Ainol Elf II , mam polecam kupiłem za 420zł :)

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ainol Elf II , mam polecam kupiłem za 420zł :)

A jak z internetem ? Jak z wgrywaniem stron ? Ekranem ? Rozdzielczoscia ? :D
NicZaFriko
NicZaFriko
  13 listopada 2012
http://www.tabletowo.pl/2012/07/15/ainol-novo-7-aurora-ii-i-elf-ii-recenzja-porownawcza/
tutaj masz 2 tablety , aurora to prawie to samo co elf II , Aurora ponoc ma wyswietlacz w technologi IPS czyli duzo lepszej od elfa , rodzielczosci tam masz podane ,
Internet wiadomo wi fi ii co jest dobre mozna podłaczyć modem 3g np z orange czy tmobile blueconnect. WIem ze działa to na 100% na aurora a czy na elfie tez ? w sumie to jedno prawie i to samo , tylko inna obudowa i ekran takto reszta wszystko to samo.
Nie mam modemu 3g na usb wiec nie sprawdze czy działa , ale sadze ze tak .
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: NicZaFriko

Dzięki :)
A ktoś mi może powiedziec cos na temat Tracer OVO 1.2 ?
NicZaFriko
NicZaFriko
  13 listopada 2012

z tego co przeczytałem , to tak , miedzy tracer a tym np ainol
Tracer - gorszy procesor = słabsza wydajnosc , mniej pamieci ram tez wplywa na szybkość , gorszy ekran problemy z widzeniem pod kątem , mniejsza rozdzielczość ekranu co za tym idzie gorsza jego jakość przy np czytaniu :)

znalazłem taka strone
http://www.dobreprogramy.pl/Porownanie-tabletow-w-cenie-od-do-zl,Blog,35673.html
z tego co widze fajne informacje ,

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 listopada 2012

Cholera, tylko ze ten ainol kosztuje ponad moje załozenie cenowe :and: :D

NicZaFriko
NicZaFriko
  13 listopada 2012

yy do 500zł szukałas.

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 listopada 2012

A gdzie Ainol kosztuje 500 ? Na allegro widzę drożej,

NicZaFriko
NicZaFriko
  13 listopada 2012

Ainol auror II jest za 509zł a elf II jest za 409zł http://allegro.pl/tablet-ainol-elf-ii-dual-core-1-5ghz-1gb-ram-hdmi-i2781373946.html

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 listopada 2012

A czym sie rozni Ainol I od Ainola II ?

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 listopada 2012

to lepszy elf, aurora I czy aurora II ? :D

NicZaFriko
NicZaFriko
  13 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A czym sie rozni Ainol I od Ainola II ?


Aniol 1 od 2 rozni sie tym ze ma jednordzeniowy procesor , czyli bedzie wolniejszy , ja bym osobiście dozbierał i kupił aniola II ale jak nie potrzebujesz mocnego sprzetu dobrego to bierz 1 .. tylko zeby potem sobie w brode nie pluć bo google market ma 500 tysiecy oplikacji .. i na pewno cos znajdziesz dla siebie co Cie zaintersuje nie ma opcji ze nie .. a na gorszym sprzecie moze dany program wolniej działać , duzo wolniej.

NIe ma tak ze aa tylko internet i czytanie.. ciekawość , zobaczysz fajne aplikacje i polecisz : D wiem cos o tym :)
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  13 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Aniol 1 od 2 rozni sie tym ze ma jednordzeniowy procesor , czyli bedzie wolniejszy , ja bym osobiście dozbierał i kupił aniola II ale jak nie potrzebujesz mocnego sprzetu dobrego to bierz 1 .. tylko zeby potem sobie w brode nie pluć bo google market ma 500 tysiecy oplikacji .. i na pewno cos znajdziesz dla siebie co Cie zaintersuje nie ma opcji ze nie .. a na gorszym sprzecie moze dany program wolniej działać , duzo wolniej. NIe ma tak ze aa tylko internet i czytanie.. ciekawość , zobaczysz fajne aplikacje i polecisz : D wiem cos o tym :)


Kuzwa, ciezki wybór.. :( :D
NicZaFriko
NicZaFriko
  14 listopada 2012

Prześpij sie z tym :P :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.