RudaBarmanka
RudaBarmanka
  24 października 2012 (pierwszy post)

Cześć :)
Dzisiaj nabyłam ten telefonik i mam taki problem: mianowicie..
Jak ściągnąć motyw na telefon? To znaczy tak: mam motywy na pulpicie i nie wiem w co jest wsadzić jak otwieram menu telefonu. Nie ma tam ikonki THEMES.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  26 października 2012

Uwierz mi android to bardzo prosty w obsłudze system. Potem jak ściągniesz ten np go launcher ex theme,wychodzisz z marketu(środkowy przycisk) i odpalasz go launcher ex,tam masz do wyboru pobrane,automatycznie ci wyszuka.

Babsy
Babsy
  26 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie nie idzie..niestety.

?? to nie wiem...
RudaBarmanka
RudaBarmanka
  26 października 2012

tak btw bardzo dobra bateria jest. Miałam ćwiartkę od środy rano i już trzeci dzień trzyma.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  27 października 2012

Do czasu. Bo to jest li-ion a nie li-pol. Tak więc w razie problemów pobierz aplikację z marketu "juice defender" naprawdę polecam,zamieniłem się ostatnio telefonami i goły telefon trzymał mi 12 godzin O.o . Po zainstalowaniu tej aplikacji(kupiłem klucz premium) chodzi już 19 godzin a bateria ciągle jest na stałym poziomie.

RudaBarmanka
RudaBarmanka
  27 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Do czasu.

W sumie ja nie gram na telefonie,nie słucham muzyki etc etc. Tylko piszę sms i dzwonię :D
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  27 października 2012

Ale to niezależnie od tego co robisz,chodzi o to,że tą baterię w jakiś sposób wyładowujesz. Lipol jest trwalsza od li ion dlatego ściagnij juice defender gdy bateria bedzie trzymac 1-2 dni.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.