RudaBarmanka
RudaBarmanka
  24 października 2012 (pierwszy post)

Cześć :)
Dzisiaj nabyłam ten telefonik i mam taki problem: mianowicie..
Jak ściągnąć motyw na telefon? To znaczy tak: mam motywy na pulpicie i nie wiem w co jest wsadzić jak otwieram menu telefonu. Nie ma tam ikonki THEMES.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  25 października 2012

po co ci motyw skoro android 4.0 ładnie wygląda? Tak poza tym- na głównym ekranie klikasz prawy przycisk takie 4 kreski i wyskoczy osobne menu i powinnaś mieć tam zakładkę tapety( i w tapetach powinno wszystko być).
Menu możesz sama sobie zrobić tylko jest trochę szarpania z tym. Masz root na telefonie?

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  25 października 2012

jak ja nie czaję tych producentow telefonow pamiec ram ma sporo,procek dobry jak na ten tel,bateria 1500 liion tez dobra a aparat wcisneli 3.2 .. FACEPALM

RudaBarmanka
RudaBarmanka
  25 października 2012

fakt aparat jest kiepski ale to nie szkodzi,bo mam swojego Nikusia i nim robię zdjęcia. A z tymi tapetami kombinowałam ale się nie da.

DagixFire
DagixFire
  25 października 2012

sciagnij sobie jakis launcher i do niego dopiero motywy, na przyklad go launcher pro z google play ;)

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  25 października 2012

Widze ze juz szalejesz ze swoim tipo... Jak kolega napisal.. Do pobrania z Google Play

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  25 października 2012

czyli masz "android market" albo samo "market" wchodzisz klikasz na lupe na gorze i wpisujesz go launcher ex,pobierasz instalujesz,potem znowu do marketu i wpisujesz np tapeta 3d,

RudaBarmanka
RudaBarmanka
  26 października 2012

translate please :D ale ja ściągam z komputera.

Babsy
Babsy
  26 października 2012

motywow jako takich jak na sony erysiach z windowsem nie uswiadczysz:) mozesz zmienic tapete, lub pobrac wspomninego wyzej launchera i kombinowac. ja sie nie moglam z nim ogarnac i odinstalowalam.

RudaBarmanka
RudaBarmanka
  26 października 2012

na mobile9 i zedge jest mnóstwo motywów na sony xperia tipo. ściągam je na kompa a później na komórkę nie wiem gdzie wsadzić.

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  26 października 2012

Z windowsem ? SE ? Pierwsze, slysze...grunt to wiedziec jaki sie ma system w swoim telefonie...

No widocznie mozna pomylic Andka z Winda
:crylol:

RudaBarmanka
RudaBarmanka
  26 października 2012

ano androida ma.

Babsy
Babsy
  26 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem gdzie wsadzić

w ktorykolwiek folder, bylebys pamietala w ktory i potem znalazla te motywy:)
RudaBarmanka
RudaBarmanka
  26 października 2012
Babsy
Babsy: w ktorykolwiek folder, bylebys pamietala w ktory i potem znalazla te motywy:)

właśnie nie idzie..niestety.
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  26 października 2012

Zrób tak jak napisałem wcześniej wejdź w menu telefonu w "market" otworzy się strona,kikasz na lupę(to wyszukiwarka) i ściągasz go launcher ex. Klikasz na ramkę "pobierz i zainstaluj". I potem jak już masz ten program to znowu powtarzasz czynność: wchodzisz w "market" i wpisujesz np "go launcher ex theme,cyanogen" itp

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.