johnson
johnson
  25 września 2012 (pierwszy post)

Czesc,

Chcialbym za niedlugo kupic konsole, prosze mi poradzic co wybrac, wskazcie mi wady i zalezy konsole PS3 oraz XB360. Wiem tylko ze zaleta PS3 jest ze mozna ogladac czasami filmy w Bluray, to na wstepie mi juz sie podoba. Slyszalem rowniez ze na xb360 sa najlepsze gry, nie wiem czy to prawda ale chyba sie dowiem w tym watku. Chcialbym poznac opinie ludzi ktorzy posiadaja konsole albo ktorzy nie posiadaja ale maja wiedze na ten temat. : ) Bardzo prosze o pomoc. Dziekuje i pozdrawiam.

SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  27 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: cholera zapomniałem znów dopisać, że dlatego można poczekać do końca października bo wtedy mozliwe, że w pakiecie z X360 będzie dołączona Forza Horizon bo wychodzi wlasnie pod koniec pazdziernika :)

wchodzi nowa wersja ps3 możesz mieć problemy z dobrą cenią za nią.
SHADOWofULTIMA
SHADOWofULTIMA
  27 września 2012

problemy ze sprzedażą starej.

whitestok
whitestok
  27 września 2012

Słyszałem o tym, że nowa PS wychodzi ale zanim wyjdzie to jeszcze trochę czasu minie :D

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  28 września 2012

Nowe PS3 już jest w sprzedaży, i w końcu dają dwa pady+move do zestawu, design jest znakomity, miałem okazje 'wymacać' w sklepie. Generalnie polecam PS3 bo jest bardziej uniwersalne a Sony Entertainment Network - każdy znajdzie tam coś dla siebie, generalnie Sony ma najbardziej rozbudowany pakiet multimediów dołączany do konsoli, jeśli masz sieć Wi-Fi w domu lub przynajmniej masz możliwość podpięcia routera do PS3 kablem RJ45 to będziesz miał kupę świetnej zabawy na TV. Mam porównanie Kinecta z Move i mimo to dalej obstaje przy PS3 Move (trzeba trzymać pad Move w ręce ale precyzja reakcji na ruch jest milion razy dokładniejsza niż w Xbox Kinect). Sam posiadam wersję 320GB i w życiu nie zamieniłbym na Xboxa. A czy na Xbox są lepsze gry? To już kwestia indywidualnych upodobań, ale więszy wybór gier w sklepach masz zawsze na PS3.

whitestok
whitestok
  28 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

hehe chodzi Ci o PS3 500GB? :D przecież to ten sam złom w innej obudowie z większym dyskiem :D a Twój nick do Ciebie jak najbardziej pasuje i widać to zwłaszcza gdy mówisz, że PS3 ma najbardziej rozbudowany pakiet multimediów dołączany do konsoli :D chyba nigdy nie korzystałeś z X360 skoro tak twierdzisz :D Co do PS3 Move to spoko, z tym się zgodzę, jest jak najbardziej OK ale cała reszta jest lipa :) sam posiadam PS3 320gb i dzisiaj dokupiłem X360 i szczerze? jestem zachwycony iksem, żałuję jedynie, że wcześniej kupiłem PS3 bo mogłem od razu iksa wziąć bo był nawet tańszy...

Jakby ktoś chciał pograć na multi w Forza4 alfo Fifa 13 to pisać PW :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.