XxJakabxX
XxJakabxX
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)

Witam chciał bym kupić ten właśnie tablet (Manta mid 05) cena nie wysoka ale nie jestem pewien czy to dobry wybór. Może ktoś się zna na tym i powie czy warto kupować go i jakie aplikacje dźwignie ów Tablet firmy Manta. (jeśli ktoś go ma to chciał bym się dowiedzieć czy jest z niego zadowolony)

Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  6 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: kupiłem ze strony manty wiec mam chyba 2 tygodnie na zwrot pieniędzy (chyba takie mam prawo) ;p

Nie 2 tygodnie, a 10 dni od dnia wydania towaru na odstąpienie od umowy.

{y*x=40
{x+y=10:woot:

XxJakabxX
XxJakabxX
  6 czerwca 2012
Pafel
Pafel: Nie 2 tygodnie, a 10 dni od dnia wydania towaru na odstąpienie od umowy.

tak wiem wiem już zapoznałem się z regulaminem dokładniej :) i z tego co zrozumiałem nie mogę otwierać paczki heh ;)
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  6 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co zrozumiałem nie mogę otwierać paczki heh ;)

Hm, przeczytaj to: http://www.f-lex.pl/?p=3131.

{y*x=40
{x+y=10:woot:

XxJakabxX
XxJakabxX
  6 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zgodnie z naszym hasłem: TOMSOFT = ZERO RYZYKA każdy* produkt zakupiony w naszym sklepie internetowym drogą wysyłkową mogą Państwo zwrócić w ciągu 10 dni nie podając przyczyny pod warunkiem że nie był używany i jest zapakowany oryginalnie**. Wystarczy, że odeślą nam go Państwo na adres naszego biura handlowego wraz z numerem Państwa konta bankowego a pieniądze zapłacone za produkt (bez kosztów wysyłki, które nie podlegają zwrotowi) zostaną Państwu zwrócone w terminie 14 dni od momentu otrzymania zwrotu. *Nie dotyczy oprogramowania a także sprzętu zawierającego zainstalowane oprogramowanie (w szczególności notebooków).**Nie dotyczy zakupów dokonywanych przez podmioty gospodarcze.


:zonk::zonk::zonk::zonk::zonk::zonk:
NicZaFriko
NicZaFriko
  7 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: *Nie dotyczy oprogramowania a także sprzętu zawierającego zainstalowane oprogramowanie (w szczególności notebooków).


Czyli jesteś w dupie. :D
XxJakabxX
XxJakabxX
  7 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli jesteś w dupie. :D

heh no wiem :) czytałem to dokładnie
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  8 czerwca 2012

zakup manty to dupa a nie zakup.

XxJakabxX
XxJakabxX
  9 czerwca 2012

no musze wam powiedziec ze jednak nie jest taki zly jak mowicie. Tablet szybko dziala strony zmieniaja sie ekspresowo aplikacje dzialaja typy gg, skype. Gry tez dzialaja na poczatek mniej wymagajace zainstalowalem pozniej 3D i tez dzialaja bez problemu, mam zainstalowana cala mase aplikacji a tablecik dalej hula bez problemow. Co do rozdzielczosci to nie jest tak zle jak mowiliscie wszysto widac bardzo dobrze stron nie musze przyblizac aby cos przeczytac, a i obsluga manty jest bardzooo mila wykonalem do nich telefon i wszytko mi wyjasnili ba nawet oddzwonili domnie zebym nie tracil kasy (tego posta pisze z tabletu manty i nie mam zamiaru narazie przesiadac sie na kompa jest idealny i póki co dziala )

BigBabyJesus
BigBabyJesus
  10 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: póki co

Dobrze napisane...
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  10 czerwca 2012

wlasnie póki co,napisz wątek za pół roku o mancie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.