damian5
Posty: 59 (po ~168 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
damian5
  4 kwietnia 2012 (pierwszy post)

Witam, z powodu, że mam problem z komputerem od dosyć dawna, ale nie ważne. chodzi o to, że mój komputer nie chcę się w ogóle włączyć - powtarzam w ogóle. Chciałem logować się na swoje konto, nic, założyłem inne konto, też nic. Pozostał mi tryb awaryjny, na którym śmiga, lecz idą święta, toteż przydałby się normalnie komputer. Wiem, że jest on zepsuty i trzeba naprawić, ale teraz nie będę zawracał głowę informatykom. Dodam, że komputer jak się włącza np. po godzinie robi się czarny ekran i nic. Tylko reset i tak w kółko. Liczę na pomóc. Z góry dziękuje

whitestok
whitestok
  4 kwietnia 2012

zainstaluj nowsze sterowniki do karty graficznej, to tak na początek i powiedz czy coś się poprawiło.

Avatar użytkownika tomastomas
Posty: 4038 (po ~171 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 36
tomas
  4 kwietnia 2012
damian5
damian5: odam, że komputer jak się włącza np. po godzinie robi się czarny ekran i nic.

Zdejmij boczną pokrywę, wyczyść komputer z kurzu i brudu. Zainstaluj program EVEREST, następnie wklej info: wartości napięć i temperatur z zakładki czujnik.
W trybie awaryjnym działa, ponieważ nie zostaje zainicjowany sterownik urządzenia. Może to być przegrzewająca, lub uszkodzona już karta grafiki, niewykluczone również usterki począwszy od płyty głównej.
Konto usunięte
Konto usunięte: zainstaluj nowsze sterowniki do karty graficznej,

Może spróbować na alternatywnych sterownikach Omegi jeszcze, gdyby na oryginalnych się "wysypywała" grafika :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.