xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  2 marca 2012 (pierwszy post)

Co kto by wybrał i dlaczego ?

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  7 marca 2012

whitestok co ty porównujesz sprzęt który miał premierę pod koniec 2006 roku do kart graficznych z tego roku weź jakiegokolwiek pc z tamtych czasów i porównaj gry jak na dzisiejsze czasy nie jest tragicznie wygląda przyzwoicie nie wiem w co ty grasz ale jest dużo gier z ładna grafiką,xNumber1x jak na kinekcie interesuja cie jakieś bąbelki i różne pierdoły jak ganianie motyli to bierz X360 nic innego na kinekta nie znajdziesz tylko jakies gry familijne jak chcesz do gier poważniejszych jak np killzone 3, Grand Slam Tennis 2 iwiele innych bierz ps3, prawie każda nowa gra korzysta z opcji Move

whitestok
whitestok
  8 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: whitestok co ty porównujesz sprzęt który miał premierę pod koniec 2006 roku do kart graficznych z tego roku weź jakiegokolwiek pc z tamtych czasów i porównaj gry jak na dzisiejsze czasy nie jest tragicznie wygląda przyzwoicie nie wiem w co ty grasz ale jest dużo gier z ładna grafiką

nie porównuję sprzętu tylko wykonanie gier na PS3 i na PC, te na PS3 wyglądają po prostu słabo i są okrojone w wiele opcji, które są w wersjach PC. W jakie gry gram? sprawdź sobie sam, mój nick na PSN to Artur87PL,z posiadanych przeze mnie gier to jedynie GT5 wygląda ładnie ale i tak jest parę zastrzeżeń...
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  8 marca 2012

sprzedaj konsole nie graj dla milionów ludzi grafika jest zadowalająca X360 ,przy najnowszych grach na pc tez nie błyszczy ,różnica miedzy x360 a ps3 jest prawie żadna,wyjdzie ps4 i przez kilka lat gry na pc nie będą jej dorównywać graficznie minie kilka lat i będzie na odwrót taka jest kolej rzeczy to są konsole do gier i spełniają swoja role doskonale ,pc to studnia bez dna jak chodzi o gry najdalej bez modernizacji 2 lata potem zmiana bebechów wole słabsza grafikę ale można nacieszyć się każdym tytułem a nie patrzeć czy mi pudzie .

ULTIMATEshadow
Posty: 2929 (po ~202 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 3
ULTIMATEshadow
  8 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: sprzedaj konsole nie graj dla milionów ludzi grafika jest zadowalająca X360 ,przy najnowszych grach na pc tez nie błyszczy ,różnica miedzy x360 a ps3 jest prawie żadna,wyjdzie ps4 i przez kilka lat gry na pc nie będą jej dorównywać graficznie minie kilka lat i będzie na odwrót taka jest kolej rzeczy to są konsole do gier i spełniają swoja role doskonale ,pc to studnia bez dna jak chodzi o gry najdalej bez modernizacji 2 lata potem zmiana bebechów wole słabsza grafikę ale można nacieszyć się każdym tytułem a nie patrzeć czy mi pudzie .

szczerze? jestem starym konsolowcem z przyczyn finansowych jednak gram na PC. Różnica technologiczna szybko jest wyrównywana na pc. w takiej ps3 siedzi ekwiwalent 8800. Dlaczego wiec przewaga pc pojawiła się dużo później? Lepiej zoptymalizujesz grę pod kątem zamkniętego sprzętu niż w sytuacji gdy konfiguracji może być multum, Poza tym pc pozwala na dodatkowe wodotryski o których na obecnych konsolach możesz zapomnieć. Pomijam fakt jak nv potraktowała ludzi seriami 9xxx 1xx 2xx i w sumie 3xx dopiero 4xx były konkretnymi grafikami.
PC to studnia bez dna? Ryly? jak dobrze postawisz kompa przez długie lata jedynymi częściami do wymiany jest grafika i ram. Fakt teraz jak chce się myśleć o prostej rozbudowie komp musi mieć i5 2500k(a ze ceny w tym roku wyższe niż w poprzednim) i fakt na start wydasz 3,5k+1k za monitor. (ew 2k za tv)
Przyjmijmy ze rokrocznie zakupisz jedną grę miesiecznie a wymianę podzespołów robisz co 2 lata przecietną nowość uplasujmy na poziomie 140zł co daje nam jakieś 3360zł na gry
teraz konsola 1300 na konsolę + jakaś dobra 42 z niskim imput lagiem i takim któy bedzie się dobrze sprawował czyli 2k tu również przez dwa lata zakupimy 12 gier jednak w cenie 250 bo po tyle bodaj chodzą nówki zazwyczaj cena = 6000zł za różnicę kupujesz kartę graficzną, starą sprzedajes i masz ram i kasę na gry.
Konsola tylko pozornie wydaję się być tańszą opcją. mogłem przecież policzyć mniej gier co prawda i pc z adekwatną mocą do konsoli:)

Ore wa, yurusaretai n da to omou. Un, ore wa yurusaretai

Ore ni wa, dare mo tasukerarenai to omou n da. Kazoku darou ga, nakama darou ga. Dare mo.

BigJoint85
BigJoint85
  8 marca 2012

Xbox i kinect..
dlaczego?? nie wiem hehe bo od kilku lat mam xboxa i sporą kolekcje oryginalnych gierek.
Sam kinect super sprawa, jest lekki lag, ale nowsze gry eliminują tego laga. a zabawa całym ciałem naprawde super sprawa na imprezy, wszyscy są zachwyceni.
Co do przewagi PS na Iksem i odwrotnie się nie wypowiadam , bo dla mnie to jest bez sensu, a temat wiecznie wałkowany. Iks ma zalety i PS ma zalety.
A dla tych co piszą, że xbox LIVE gold jest płatny to chyle czoła bo 99zł na 12 miesięcy to połowa ceny nowej gierki, a aplikacje i kontabilność z windowsem bardzo dobra.
Pozdrawiam

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  11 marca 2012

czyli ogólnie każdy ma swoje zdanie.. ktos ma xboxa stawia na xbox ktos ma PS3 stawia na PS3..

Chyba wybiore PS3..

whitestok
whitestok
  11 marca 2012
xNumber1x
xNumber1x: ktos ma xboxa stawia na xbox ktos ma PS3 stawia na PS3..

ja mam PS3, wolałbym mieć Xboxa 360 :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.