xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  2 marca 2012 (pierwszy post)

Co kto by wybrał i dlaczego ?

Alucard
Alucard
  2 marca 2012

PS3.
Dlaczego:
- Darmowy playstation network, za xbox live musisz płacić abonament.
- Nie mam zbyt dużego pokoju na kinect, a kontroler mowi jest na tyle ciekawy że możesz nawet dokupić karabin

- PS3 ma lepszą grafikę.
- Ma blue ray.
- PS3 jest cichutki.

w xboxie podoba mi się tylko pad, posiadam go do gier na kompie.

znajduch
znajduch
  2 marca 2012

Odpowiedz sobie na jedno ale to zajebiście wazne pytanie. Co będzie sprawiać Ci przyjemność, machanie łapami czy machanie łapami z wibratorem w ręku?:woot:

Ziomek0017
Ziomek0017
  2 marca 2012

kinect ma duze lagi .. move chodzi duzo plynniej i lepiej.. no i PS3 zdecydowanie.. sam miałem i xboxa360 i teraz mam ps3 i jestem duzo bardziej zadowolony z PS3 .. internet za free jak ktos wyzej napisal etc.

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  2 marca 2012

I na pewno dłuższe wsparcie sony niżeli microsoftu jak wyjdą w przyszłości ich następne wersje doskonałym przykładem jest ps2 które na rynku jest już 12 lat i ciągle jest produkowane gier mało wychodzi ale wychodzi ze starym xboxem jest inaczej gdy pojawił sie nowy x360 zaprzestali produkowania konsol i gier w roku 2007 a technicznie był 2 razy mocniejszy jak ps3 tak samo bedzie z x360 wiec wybór na ps3 sam posiadam mój nick to przemek28incz jakby ktoś był chętny pograć w BF3.

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  2 marca 2012

wkradł się błąd,,ze starym xboxem jest inaczej gdy pojawił sie nowy x360 zaprzestali produkowania konsol i gier w roku 2007 a technicznie był 2 razy mocniejszy jak PS2 oczywiście

whitestok
whitestok
  3 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: - PS3 ma lepszą grafikę.

tutaj można podyskutować...W wielu grach PS3 może jedynie possać laskę dla Xbox360 np. Mafia II, Assassins Creed Revelations, Dirt 3 i wiele innych tytułów...Porównując te same gry na Xbox360 i na PS3 to widać bardzo dobrze, że gry na PS3 są konkretnie okrajane a wersje na Xbox360 wyglądają dużo lepiej a nawet prawie albo i tak samo jak na PC. Osobiście mam PS3, kupiłem ze względu na GT5 i na darmowe granie online ale zastanawiam się nad dokupieniem Xbox360 lub po prostu tą kasę zainwestować w jakąś konkretniejszą kartę graficzną do PC bo szczerze mówiąc to na PS3 ani grafika ani gamepady nie są zbyt rewelacyjne.

Co do Move w PS3 to działa to dość precyzyjnie i płynnie, można śmiało machać kontrolerem bez obaw, że konsola nie wyłapie któregoś ruchu.

Co do Kinect w Xbox360 to niestety nie mogę nic powiedzieć bo grałem tylko przez chwilę w sklepie.
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  3 marca 2012

zgadza się grafika jest lepsza na x360 w co niektórych grach lepsza ale ale nie jest to jakaś większa różnica,można na youtube sprawdzić te różnice prawie żadne.

whitestok
whitestok
  3 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ,można na youtube sprawdzić te różnice prawie żadne.

to porównaj sobie Mafia II na Xbox360 i na PS3 i powiedz czy na prawdę to są "żadne" różnice?
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  4 marca 2012

tu się zgodzę, ale większość tych samych tytułów wygląda tak samo lub minimalnie i to bardzo minimalnie lepiej na x360 ,nie ma się co podniecać ze miażdży bo tak nie jest ,zależy od gry jedna lepiej wygląda na ps3 a druga na x360 i nie jest to z winy sprzętu tylko dlatego ze gry które się pisze pod ps3 tworzy TU Cytuję pewien artykuł,,,-By tworzyć na PlayStation 3, trzeba mieć ogromną wiedzę i umieć wykorzystywać sztuczki programistyczne, których wielu deweloperów po dziś dzień nie zna. To konsola nieprzyjazna dla twórców. Fakt, RAGE w wersji dla konsoli PlayStation 3 działa i wygląda w niektórych miejscach lepiej niż na X360, ale dzieje się tak tylko dzięki ogromnemu wysiłkowi iD Software oraz mocy Cella, który jest w stanie wykonać dużo więcej operacji na sekundę, aniżeli procesor zaimplementowany w konsoli Microsoftu. Zapewniam jednak, że mimo bólu jakiego nabawiło nas PS3, obie wersje RAGE wyglądają identycznie, nie ma żadnych różnić na korzyść bądź niekorzyść którejś z platform...

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
whitestok
whitestok
  5 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

To nie zmienia faktu, że w większości gier na PS3 tekstury wyglądają jak z gier sprzed 10 lat na PC, tylko trochę bardziej pokolorowane i pokazano trochę więcej detali. Poza tym w wielu grach jest "walka kwadratów", może na iksie też tak jest...nie wiem, wiem jednak, że po przesiadce z PC na PS3 jestem trochę bardzo zawiedziony i przy najbliższym nadmiarze gotówki kupuję konkretniejszą kartę graficzną do PC a PS3 chyba po prostu sprzedam...
xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
xNumber1x
  6 marca 2012

Mam do wyboru:

Playstation 3 160 GB 1 pad + Move z grą i z dwoma kontrolerami za 1299 zł
Playstation 3 320 GB 1pad za 1299 zł
xbox360 250 GB 1 pad + kinect i gra za 1299 zł

co wybrac waszym zdaniem ?

xNumber1x
Posty: 406 (po ~276 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 7
wpis jest ukryty
whitestok
whitestok
  7 marca 2012
xNumber1x
xNumber1x:

bierz Xbox'a :D a jak chcesz PS3 to i ja mam do sprzedania :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.