OtulonaDymem
Posty: 56 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
OtulonaDymem
  15 października 2011 (pierwszy post)

Pisze pewnie w sprawie, która na pewno denerwuje nie tylko mnie.
Po co tak właściwie są odznaki "ON AiR"? Od pilnowania porządku w kinie, czy od rządzenia telebimem i dbaniu o to, by w kinie nie leciały ciągle te same filmy?


Po tym wpisie zaczął się szał ze zmianami w kinie... powstał regulamin, zostały rozdane odznaki "ON AiR", jednak punkt 2 mówi...



Więc na co to wszystko, skoro "Delikatna", "Chłopaki nie płaczą" lub inne filmy mogą lecieć 10ty raz tego samego dnia, a "ON AiR" nie mogą go wyłączyć? Są osoby, które najwięcej czasu spędzają właśnie w kinie i już na nerwy działa kiedy po raz setny są zmuszeniu oglądać ciągle te same filmy. Teraz jest jeszcze większy bałagan niż był, więc proponuję dopracować ten regulamin bardziej albo rzucić wszystko i wrócić do tego jak było :and:

Aeternus
Aeternus
  16 października 2011

hmm a nie możecie zrobić repertuaru tygodniowego ? prawdą jest ze na YT jest masa filmów,... wystarczy poszukać, ustalić kiedy co leci i po problemie

OtulonaDymem
Posty: 56 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
OtulonaDymem
  16 października 2011

Ale przychodzą nowe osoby, które wrzucą "Chłopaki nie płaczą", a wtedy "ON AiR" filmu wyrzucić nie może, bo regulamin mu nie pozwala, a nam właśnie o to chodzi, żeby mogli usuwać...

Fujin
Fujin
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm a nie możecie zrobić repertuaru tygodniowego ? prawdą jest ze na YT jest masa filmów,... wystarczy poszukać, ustalić kiedy co leci i po problemie


dokładnie ;] ja mam repertuar na otwarcie kina dzisiaj o 19 z filmów, których nigdy w kinie nie widziałem. (Nosferatu, Mortal Kombat, Nie zaznasz spokoju)
Fujin
Fujin
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale przychodzą nowe osoby, które wrzucą "Chłopaki nie płaczą", a wtedy "ON AiR" filmu wyrzucić nie może, bo regulamin mu nie pozwala, a nam właśnie o to chodzi, żeby mogli usuwać...


zapisywać daty puszczania danego filmu na kartce czy coś i odliczyć 2 tygodnie i wtedy dopiero będzie możliwość
stvn
stvn
  16 października 2011

Komu będzie się chciało bawić w takie spisywanie filmów puszczonych? I to w dodatku jako wolontariat? No komu?

Fujin
Fujin
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Komu będzie się chciało bawić w takie spisywanie filmów puszczonych? I to w dodatku jako wolontariat? No komu?


mi jak będę miał czas. macie moje słowo :D
Fujin
Fujin
  17 października 2011

Odświeżam temat, bo mam jednak chyba istotną sprawę. Jeśli wpis, który dodałem pójdzie wyjątkowo na Miasto Fotki to będę szczęśliwy. Chodzi właśnie o sprawę kina. Zacząłem zapisywać filmy na listę od wczoraj. 2-tygodniowe przerwy między kolejnym włączeniem tego samego filmu mogą tylko mi się wydawać dobre.. Sam nie wiem. Proszę Administratorów naszego Smeet o wyrozumiałość... Propozycja jest taka jaka jest zaznaczona na czerwono (wprowadzenie tego w regulamin kina). I to tylko propozycja, bo ja jako zwykły użytkownik nie mam nic do gadania.

Xeen
Xeen
  17 października 2011

Regulamin ustala mloden, póki co nie ma jej teraz przez 2 tygodnie.
Nikt nie będzie ustalał (chyba, że mloden lub przemus) jakie filmy będą czy mogą się powtarzać itd.

Fujin
Fujin
  17 października 2011
Xeen
Xeen: Regulamin ustala mloden, póki co nie ma jej teraz przez 2 tygodnie. Nikt nie będzie ustalał (chyba, że mloden lub przemus) jakie filmy będą czy mogą się powtarzać itd.


chyba decyzja należy do admina coś mi się zdaje
stvn
stvn
  22 października 2011

Więc wszyscy OnAir czy jak tam się nazywają te ich role, będą musieli mieć aktualną rozpiskę kiedy co leciało i sobie obliczać czy minął już okres, by dany film znów leciał. I tak za każdym razem, gdy coś zostanie puszczone.

Komu się będzie chciało? W dodatku jak można czytać, że małe zainteresowanie niektórych OnAirów, by siedzieć w kinie. Popatrzcie realnie jak to wygląda. Oczywiście, chwalebne, że chcesz rozpiskę zrobić itd. Ale to dopiero powiedzenie A. A gdzie powiedzenie B, C itd? A pomysł musi być opracowany od A do Z, żeby był sens go wdrożyć. Bo później znowu będą niewiadome jak teraz.

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  23 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, chwalebne, że chcesz rozpiskę zrobić itd


Robienie rozpiski tego co leci w kinie, to robota masakryczna.
Może tydzień wydolisz, ale dłużej. No nie wiem. yhy yhy ja próbowałam...

Z góry przeogromne gratki jeśli, jeśli jednak :brawo:
:brawo: :brawo: :brawo:

Szczerze :woot: :
W tej chwili jest na prawdę spoko, rewelacyjnie w kinie.
Dzięki za TO :calusek:

KoCham Was

OtulonaDymem
Posty: 56 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
OtulonaDymem
  25 października 2011

Afera... jedna prośba, nie pisz, że jest rewelacyjnie, bo jestem w kinie codziennie po parę godzin, a Ty wpadniesz raz na ruski rok, a rewelacji nie ma. Filmy i tak się powtarzają i powtarzać będą jeżeli nikt nic z tym nie zrobi...

stvn
stvn
  26 października 2011

Może jak Afera wchodzi to grzecznieją wszyscy.

To tak jak ze zdjęciami dla prasy w obozach koncentracyjnych, że co to za wspaniałe warunki mają. Dziennikarze wyjeżdżają i wszystko dalej toczy się swoim rytmem.

Fenomenka
Fenomenka
  29 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale przychodzą nowe osoby, które wrzucą "Chłopaki nie płaczą", a wtedy "ON AiR" filmu wyrzucić nie może, bo regulamin mu nie pozwala, a nam właśnie o to chodzi, żeby mogli usuwać...


Nie może, bo dla osób nowych dany film jest nowy. Żaden z pokoi publicznych nie jest niczyją własnością ani niczyim terytorium. Warto nauczyć się trochę tolerancji i pójść na kompromis. Jeśli ktoś nie chce oglądać danego filmu zawsze może wyjść z kina. Może także puścić u siebie na telebimie inny filmik. Może dodać do kolejki swój film i wrócić później.

On Air nie jest od pilnowania porządku.
On Air dba o rozrywkę w kinie, np. organizując seanse filmowe. Warto docenić "Niedziele z kinem" które organizują co tydzień.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.