OtulonaDymem
Posty: 56 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
OtulonaDymem
  15 października 2011 (pierwszy post)

Pisze pewnie w sprawie, która na pewno denerwuje nie tylko mnie.
Po co tak właściwie są odznaki "ON AiR"? Od pilnowania porządku w kinie, czy od rządzenia telebimem i dbaniu o to, by w kinie nie leciały ciągle te same filmy?


Po tym wpisie zaczął się szał ze zmianami w kinie... powstał regulamin, zostały rozdane odznaki "ON AiR", jednak punkt 2 mówi...



Więc na co to wszystko, skoro "Delikatna", "Chłopaki nie płaczą" lub inne filmy mogą lecieć 10ty raz tego samego dnia, a "ON AiR" nie mogą go wyłączyć? Są osoby, które najwięcej czasu spędzają właśnie w kinie i już na nerwy działa kiedy po raz setny są zmuszeniu oglądać ciągle te same filmy. Teraz jest jeszcze większy bałagan niż był, więc proponuję dopracować ten regulamin bardziej albo rzucić wszystko i wrócić do tego jak było :and:

BrokenAngel20999
BrokenAngel20999
  15 października 2011

Nuśka zgadzam się z Tobą.. 100% odznaka ON AIR miala słuzyc po to aby w kinie lecialy same filmy.. bo w koncu od tego jest kino.. ale to nie znaczy ze maja leciec te same filmy po kilka razy dziennie.. to robi sie nudne.. ;/;/

LUDZIE NA YOU TUBE NIE MA 10 FILMÓW.. JEST ICH MNÓSTWO WYSTARCZY DOBRZE POSZUKAĆ.. ;]
to tyle z mojej strony..

Xeen
Xeen
  15 października 2011

Tak, dokładnie jako ON AIR siedzę długo w kinie i nudzi mnie czasem 10 film Delikatnej bo jest łatwo dostępny. No, ale to nie ja układałem regulamin:

Więc robię, to co muszę.

stvn
stvn
  15 października 2011

A jak film leci trzeci raz? Co wtedy?

Shrek
Shrek
  15 października 2011

zgadzam się z wami mnie tez już denerwuje puszczanie ciągle i tych samych filmów ile można. jeszcze chwila i nikt nie będzie do niego wchodził

Kuba2906
Posty: 22 (po ~158 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
Kuba2906
  15 października 2011

Podpisuje się pod tym ;]

Od KoŁySkI TaK siĘ KrĘcI FaNaTyCzNiE P***DoLnIęCi ...
www.lechpoznan.bloog.pl
...a na drzewach zamiast lisci wisiec będą legioniści...
OtulonaDymem
Posty: 56 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
OtulonaDymem
  15 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak film leci trzeci raz? Co wtedy?

To też nie mogą go usunąć, bo im na to regulamin nie pozwala. Więc chodzi o to, żeby ten regulamin trochę zmienić i dopracować...
stvn
stvn
  15 października 2011

To kto pisał ten regulamin?

OtulonaDymem
Posty: 56 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
OtulonaDymem
  15 października 2011

Pewnie OP RTL.

Fujin
Fujin
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc na co to wszystko, skoro "Delikatna", "Chłopaki nie płaczą" lub inne filmy mogą lecieć 10ty raz tego samego dnia, a "ON AiR" nie mogą go wyłączyć? Są osoby, które najwięcej czasu spędzają właśnie w kinie i już na nerwy działa kiedy po raz setny są zmuszeniu oglądać ciągle te same filmy. Teraz jest jeszcze większy bałagan niż był, więc proponuję dopracować ten regulamin bardziej albo rzucić wszystko i wrócić do tego jak było


w końcu się ktoś odważył napisać o tym na forum.

MOJA PROPOZYCJA: Ten sam film może lecieć raz na dwa tygodnie.
Fujin
Fujin
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak film leci trzeci raz? Co wtedy?


Jest teraz taki regulamin, że może być np 5 osób i każda będzie przypadkowo wchodziła po lecącej np Delikatnej i będzie chciała go obejrzeć i wrzuci. Wychodzi więc na to, że dany film może lecieć 5 razy pod rząd.
stvn
stvn
  16 października 2011
Fujin
Fujin: Wychodzi więc na to, że dany film może lecieć 5 razy pod rząd.

To jest jakieś nieporozumienie chyba!
Fujin
Fujin
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest jakieś nieporozumienie chyba!


No niestety na to wygląda. Delikatna, Eksperyment i inne filmy mogłyby lecieć raz na dwa tygodnie. A najlepiej zrobić tak, żeby zakazać przede wszystkim Delikatną...
Apasionada
Apasionada
  16 października 2011
Fujin
Fujin: To jest jakieś nieporozumienie chyba!


2x pod rzad nie moze leciec ten sam film

Konto usunięte
Konto usunięte: To kto pisał ten regulamin?


mloden i przemus007 :)
Fujin
Fujin
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2x pod rzad nie moze leciec ten sam film


Za to może lecieć 20 razy co drugi film....?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.