Pan
Pan
  23 września 2011 (pierwszy post)

Wydaje mi się, że jednym z obowiązków użytkownika posiadającego odznakę On Air będącego nawet w tym momencie na okresie próbnym jest przebywanie w kinie, a tymczasem widzę tylko moją narzeczoną Apasionade ;] I moje pytanie: Czy nie lepiej byłoby dać odznaki osobom, które w tym kinie mają "kartę stałego klienta"? Nie mówię o sobie, tylko, żeby wybrano osoby, które w kinie przebywają parę godzin dziennie. Okres próbny to okres próbny, wiem.. Ale po prostu trochę tego nie rozumiem. Wybrano osoby, które w kinie pojawiają się na parę minut dziennie. I wydaje mi się, że tu odgrywa pewną rolę znajomość z tymi osobami... Ale mogę się mylić. Apasionada mogłaby zostać, bo ona w kinie przebywa bardzo długo.

TiredOFbeingKWL
TiredOFbeingKWL
  8 października 2011

Nie ma co marudzić, że OP Airów mało, bo jeśli byłoby ich za dużo, byłby chaos i nikt nie ogarniałby gdzie, kto ma się podziać.

Jednak może warto przeszkodzić paru ludzi, żeby opanować jakoś sytuację w kinie..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.