Pan
Pan
  23 września 2011 (pierwszy post)

Wydaje mi się, że jednym z obowiązków użytkownika posiadającego odznakę On Air będącego nawet w tym momencie na okresie próbnym jest przebywanie w kinie, a tymczasem widzę tylko moją narzeczoną Apasionade ;] I moje pytanie: Czy nie lepiej byłoby dać odznaki osobom, które w tym kinie mają "kartę stałego klienta"? Nie mówię o sobie, tylko, żeby wybrano osoby, które w kinie przebywają parę godzin dziennie. Okres próbny to okres próbny, wiem.. Ale po prostu trochę tego nie rozumiem. Wybrano osoby, które w kinie pojawiają się na parę minut dziennie. I wydaje mi się, że tu odgrywa pewną rolę znajomość z tymi osobami... Ale mogę się mylić. Apasionada mogłaby zostać, bo ona w kinie przebywa bardzo długo.

stvn
stvn
  23 września 2011

W sumie masz rację. Może jeszcze się rozkręcą.

FireStarter2
FireStarter2
  23 września 2011

A może należało by im dać odrobine więcej czasu...?? A nie tak od razu źle oceniać.
Okres próby to okres próby i ktoś ma piecze nad nimi :)
Poczekajmy a zobaczymy:)

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  25 września 2011
Pan
Pan: Nie mówię o sobie, tylko, żeby wybrano osoby, które w kinie przebywają parę godzin dziennie


Wałkowane to było !!!!
No tak mi sie zdaje

KoCham Was

stvn
stvn
  25 września 2011

Po co w kinie On Air, skoro od rana dostaję skargę od użytkownika, że leci hh z wulgaryzmami, a OnAir sobie wesoło stoi. Po co to wszystko? RTL OP, OnAir?

Apasionada
Apasionada
  25 września 2011

Oprócz mnie stara sie SebiQ .. oboje mamy ze soba dobry kontakt , gdy ja nie moge byc w kinie on wchodzi i tak na zmiane juz przez 2 dni . Oczywiscie Platinum cos tam.. i LadyHardElectro nie widzialam ani razu w kinie przez ten weekend . Moze sie to zmieni - miejmy nadzieje . Dobrze ze mloden i Przemus wprowadzili dobry i odpowiedni harmonogram ( narazie jego zarys ) i dzieki temu moze cos ruszy .. ;)

SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  25 września 2011

To powiem teraz ja kilka słów dopóki nie byliśmy przeszkoleni i bez opcji nadzoru nad ekranem to po co mamy siedzieć to po primo a po 2 to fakt z tego co widze tylko Apasionada i ja jesteśmy w kinie reszty nie widziałem ani razu choć już szkolenie było wczoraj chyba że to się zmieni wiec prosze o cierpliwość i branie pod uwagę życia realnego nie każdy no life :D wiec spokojnie !!!

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

stvn
stvn
  25 września 2011

No to chociaż Wy się staracie jakoś trzymać to wszystko w kupie.

Pan
Pan
  25 września 2011

ON Airów jest czterech wydaje mi się po to, żeby każdy był w jakąś godzinę tak, żeby cały dzień ktoś nadzorował to kino, a tymczasem Platniumx i LadyHardElectro logują się codziennie a ja ich nie widziałem ani sekundy w kinie. Tylko SebiQ i Apasionada. mloden nie licze, bo ona miała pomysł na te odznaki (chyba)

mloden
mloden
  26 września 2011

eee On Airów

mloden
mloden
  26 września 2011

on airow, jest sześciu jeśli chodzi o ścisłość..

stvn
stvn
  26 września 2011

Fajnie, że w kinie leci sobie czarli czaplin, nie ma RTL OP, nie ma żadnego On Air, OP będący w kinie nie ma zdecydowania czy wyłączyć czy nie i ja jestem wołany. Coś pięknego!

Apasionada
Apasionada
  27 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma RTL OP, nie ma żadnego On Air, OP będący w kinie nie ma zdecydowania czy wyłączyć czy nie i ja jestem wołany. Coś pięknego!


kiedys sam pisałes ze nie kazdy musi siedziec po 12h na fotce i grac w MF ;)
jest tez realne zycie ..
ja siedze odrazu jak wroce ze szkoly :) a czasem jak mam na pozniej to rano od 5-6 do 7 moge posiedziec :P
stvn
stvn
  27 września 2011

Musisz wziąć poprawkę na to, że stvn lubi sobie pomarudzić na wszystko i na wszystkich.

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  8 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja siedze odrazu jak wroce ze szkoly :) a czasem jak mam na pozniej to rano od 5-6 do 7 moge posiedziec :P

Jakie śliczne deklaracje :pavarotti: poezja.
Ciekawe co napiszesz za trzy mies. albo nawet już za mies.? :mrgreen:

KoCham Was

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.