SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  16 września 2011 (pierwszy post)

Niechce pisa o konkursie a raczej zachowaniu Xeen widocznie niezbyt mnie lubi skoro nawet na wybiegu obrzucał mnie poduszkami ale nie o tym pisze pisze o tym że za komentarz mój cytat "Po co się stroić jak wygrywają banalne stroje" zostałem zablokowany w pokoju ok pokój jego ale bylem podczas 2 konkursu wiec już na 3 nie wejde dzx super a co do zachowania to xeen jak piszesz o swini która padla od nadmiernego sex-u i dupa ja boli to ty możesz tak ?? a miniejsze żarty innych liczone są 10-krotnie ?/ nie wiem kto dawał ci tu prawa na MF ale skoro tak działasz to ok bede teraz uważał na Ciebie bo jestes dość nieobliczalny a dla mnie to nawet nie wypowiem sie ale w skrucie nie blyszczysz niczym szczególnym i dzx za zablokowanie i uniemożliwienie brania udziału w 3 etapie.

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

aneta130a
aneta130a
  16 września 2011

Jakie 3 sekundy. Wy chyba na oczy źle widzicie.
2 tytuł podany po ukończeniu utworu też było na nic.
I co skąd miałam kopiować. Skąd miałam wiedzieć jakie będą piosenki.
Po prostu było nie puszczać nut znanych. Słucham dużo muzyki to i zapamiętuje się samo z siebie. Dajcie mi dowody na to że miałam gotowe odpowiedzi.
To że dałam radę z 2 pierwszymi piosenkami nie oznaczało że i resztę będę znać.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.