SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  16 września 2011 (pierwszy post)

Niechce pisa o konkursie a raczej zachowaniu Xeen widocznie niezbyt mnie lubi skoro nawet na wybiegu obrzucał mnie poduszkami ale nie o tym pisze pisze o tym że za komentarz mój cytat "Po co się stroić jak wygrywają banalne stroje" zostałem zablokowany w pokoju ok pokój jego ale bylem podczas 2 konkursu wiec już na 3 nie wejde dzx super a co do zachowania to xeen jak piszesz o swini która padla od nadmiernego sex-u i dupa ja boli to ty możesz tak ?? a miniejsze żarty innych liczone są 10-krotnie ?/ nie wiem kto dawał ci tu prawa na MF ale skoro tak działasz to ok bede teraz uważał na Ciebie bo jestes dość nieobliczalny a dla mnie to nawet nie wypowiem sie ale w skrucie nie blyszczysz niczym szczególnym i dzx za zablokowanie i uniemożliwienie brania udziału w 3 etapie.

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Xeen
Xeen
  16 września 2011

Nie było 3 etapu.

http://fraa.blox.pl/resource/Facepalm_jesusfacepalmfacepalm.jpg


Wywaliłem bo sam się o to prosiłeś...
Xeen
Xeen
  16 września 2011
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  16 września 2011

prosi sie świnia to po primo a po 2 to po prostu przyznaj nietrawisz mnie i tyle bo ty zes jechal równo żarty rżne a ja napisałem z 6 razy na cały pobyt u Ciebie więc chyba coś w tym jest ale ok ja nie chce się kłócić już po prostu wiem swoje wiec temat i tak bedzie ten usunięty.Pozdrawiam

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  16 września 2011

Wybaczcie, że się wtrącam, ale imho forum to nie miejsce do załatwiania prywatnych porachunków, proponuje porozmawiać na spokojnie na PW i wyjaśnić to między sobą...
A temat raczej do zamknięcia

aneta130a
aneta130a
  16 września 2011

To widzę że nie jestem jedyną osobą która została wyrzucona z pokoju. W dodatku za to że odgadłam 2 pierwsze piosenki na pierwszym z konkursów. Jakbym wiedziała że znajomość nut na tym konkursie jest zabroniona to nie brała bym w nim udziału. Gratuluje za bezpodstawne wykluczenie mnie z konkursu.

Xeen
Xeen
  16 września 2011

Powiedz to jemu, jeżeli krytykuje konkurs bo przegrał
KTOŚ NIE UMIE PRZEGRYWAĆ?

SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  16 września 2011

Ja nie chce oceniac jest jak jest ale skoro 91 lev z super strojem nie zajela nawet 3 miejsca to coś w tym nie gra ale to tylko moje zdanie i mam do tego prawo .Dziekuje jedno słowo się narzuca żenada !!!

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Xeen
Xeen
  16 września 2011
SebiQ
SebiQ: żenada

Jak widzę twój wpis to samo słowo mi się narzuca
Ty myślisz, że tu o lvl chodzi DOROŚNIJ
Xeen
Xeen
  16 września 2011
SebiQ
SebiQ: nadmiernego sex-u i dupa

MATKO BOSKA SŁUCHAJ UCHEM A NIE BRZUCHEM
I ĆWICZ CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM
NIC NIE MÓWIŁEM O SEKSIE!
I NIE NAPISAŁEM DUPA LECZ PUPA RÓŻNICA
OtulonaDymem
Posty: 56 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
OtulonaDymem
  16 września 2011
SebiQ
SebiQ: skoro 91 lev z super strojem nie zajela nawet 3 miejsca to coś w tym nie gra

Tu akurat Xeen nie decydował kto wygra, a kto nie i przypominam po raz drugi, że skoro Tobie podoba się jakiś strój to nie oznacza, że musi się podobać osobie, która ocenia stroje w konkursach.
Xeen
Xeen
  16 września 2011

Dodatkowo to był MÓJ POKÓJ PRYWATNY miałem prawo zablokować
każdego również tego co stali na środku a nie brali udziału w konkursie.
Więc to był mój pokój prywatny coś jeszcze?

To, że nie mam "fejsa" czy jak to to napisałeś nie twoja sprawa
takiej golizny na MF nie zrobisz nigdy.

Temat do zamknięcia:)

Ainess
Posty: 63 (po ~110 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
Ainess
  16 września 2011
Tu nie chodzi o lvl ... ani o kasę .. widocznie zwykły człowiek ,prosto ubrany spodobał się nam bardziej ... nie liczy się ilość :x

A to Aneto było dziwne nawet 3 s nuty nie przeleciało a Ty wszystko pięknie napisałaś ... widać było , ze kopiowane . Dlatego zostałaś wyrzucona
.
Xeen
Xeen
  16 września 2011

@aneta130a:

Aneta pochwal się oszukiwanie w konkursie "Zaleveluj zwierzaka" jak i "Jaka to melodia" :)
Nuta się nie rozpoczęła a ty już piszesz długi wyraz - kancelaria zabiorę Cię
samo napisane zajmuje z 15 sekund a ty to przed filmem napisała widocznie na yt wyszukałaś filmików gratuluję rozumu.

Piotrus
Posty: 315 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Piotrus
  16 września 2011

Temat do zamkniecia :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.