AquaVidax3
AquaVidax3
  30 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Coś chciała bym napisać, może zostanę zganiona za ten post .Może on nawet nie zawidnieje na blogu, ale cóż mi szkodzi . Nasze piękne Miasto, Miasto Fotki zmienia się dzień za dniem zmieniają sie też ludzie .. Jestem pewna, że gdybym nie grała przez jakieś 5/6 miesięcy, nie poznała bym tej gry. Ogólem ? ludzie nie poznali by mnie tylko najlepsi przyjaciele. Tych ludzi, zmieniają się nicki, zmieniają sie lvl, i co najważniejsze zmieniają się strefy ! Doszły też te pokoje, boosts ;], nowe i nowe i nowe ciuchy ! wszystkiego jest dużo !? Nie mówię ,że przesada .. albo tak mowie xD Nie żebym narzekała ! Są bardzo fajne konkursy ; > Ale troszkę przytłaczają mnie te wszystkie rzeczy ; > Może jestem jedyna jakaś dziwna czy coś no, ale tak mam ; d Cu można jeszcze powiedzieć ? ; o No chyba nic ciekawego .. Nie jest źle ; d Zaostrzony regulamin i wg ; > dobrze jest, a i jeśli to pojawi się na blogu, w co oczywiście wątpię to piszcie co chcecie ! To tylko moje zdanie ; ) Pewnie pojawią się teksty "skoro się nie podoba to nie graj !" tak tak znam to , ale nie mówię że się nie podoba! ;]. Gram bo mam jeszcze dla kogo grać .

Ps. i jeszcze jedno, ludzie się zmieniają i tego nie można powstrzymać.. najgorsze że wszystko się tak bardzo zmieniło ..i pewnie mnie za to zjedziecie, ale ja jedyna napisałam co myślę i z tym mi dobrze ;]

Pzdr AquaVidax3

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  31 sierpnia 2011

Jasne, że MF się zmienia. I suuper :D
MF się komplikuje !!! z dnia na dzień i też ok.
Ja pamiętam jakim szokiem było, jak pojawiły się 4style.
Potem 7 styli.
Tą histerię: jakie to trudne !!! itd.
Jak musiałam się przełamać :D
I jak idzie teraz luz, ok, spoko.
Trzeba pokonywać nie tylko poziomy !!!
Są inne bariery do pokonywania też :D
Każde jakieś ambitniejsze zadanie spotyka się tutaj z OPOREM :D

Zmieniło się MF na tyle, że trzeba wybierać !!!
Nie można zaspokoić wszystkich !!!!
Nie da się !!!
Ale czy to jest źle?

Oj !
Oj !
Pamięta się o ludziach, którzy tu byli nawet pół roku temu.
Pamięta się.
No chyba, ze ktoś lubi zmienić nick.
Pamiętam BielinekRospustnik, kRYSTAL, Delfinek, majchel20, tęsknimy za aneta130a, H1313, OnaWroc (państwo),o MAGDA pamiętam też, Dick4Dick (również :D). Długo by wymieniać, a tu zaraz będzie masa pretensji od osób pominiętych :D

KoCham Was

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  31 sierpnia 2011

Głupie pytanie: "skoro się nie podoba to nie graj !"
Głupia odpowiedź: "dziękuję za info" !!!!

KoCham Was

stvn
stvn
  31 sierpnia 2011
Afera74
Afera74: BielinekRospustnik

Ten nick czasem obija się o moje uszy, ale nic więcej.

Afera74
Afera74: Delfinek

Nie kojarzę.

Afera74
Afera74: majchel20

Na wakacje pojechał, ale pusto w komentarzach na blogu. I coś długie te wakacje. Nie wiem co jest grane.

Afera74
Afera74: aneta130a

Ma prawo wygrywać w konkursach, jak każdy, ale wygrywając, ciśnienie mi podnosi jak nikt! Za krótko jej nie ma, by odczuwać brak. Oczywiście jest elementem naszego miasta jak każdy. Elementem wyróżniającym się, zauważalnym. Jakoś chyba na dniach wraca.

Afera74
Afera74: Dick4Dick

Nie kojarzę. Może z okien w pokojach użytkowników, że poklikał zwierzaki.
Silla
Silla
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie jest Tomasz? Gdzie jest kHRYSTAL?

Dobre pytania.

MF zmienia się, dla starych graczy na lepsze(więcej nowości), dla nowych może nie za bardzo(zapewne uważają, że "za dużo tego"). Czasy kiedy było tylko 5 zadań, pamiętam. Teraz jest ich więcej i raczej to nikomu nie przeszkadza, tylko cieszy, że robiąc je zdobywa FP. MF się rozwija, a my musimy po prostu nadążać za jego rozwojem.

;-)
Xeen
Xeen
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a my musimy po prostu nadążać za jego rozwojem.

Nie możemy być cofnięci w rozwoju :pavarotti:
xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  31 sierpnia 2011
Xeen
Xeen: Nie możemy być cofnięci w rozwoju

I tak jesteśmy 100 lat za muRZYDAMI ;P
Ewenement922
Posty: 21 (po ~235 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ewenement922
  31 sierpnia 2011

I jeszcze jedno istotne pytanie .......ile jeszcze odejdzie stąd , osób ?

Aeternus
Aeternus
  31 sierpnia 2011
Ewenement922
Ewenement922: I jeszcze jedno istotne pytanie .......ile jeszcze odejdzie stąd , osób ?


retoryczne kolego :P
SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  2 września 2011

Moim zdaniem niektórzy może po prostu robią przerwę a niektórzy odpuścili sobie bo czas na real wiec i jedno i drugie na + dla człowieka na - dla użytkowników MF

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

stvn
stvn
  5 września 2011

No niby gra się dalej. Ale tak puściej trochę.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.