AquaVidax3
AquaVidax3
  30 sierpnia 2011 (pierwszy post)

Coś chciała bym napisać, może zostanę zganiona za ten post .Może on nawet nie zawidnieje na blogu, ale cóż mi szkodzi . Nasze piękne Miasto, Miasto Fotki zmienia się dzień za dniem zmieniają sie też ludzie .. Jestem pewna, że gdybym nie grała przez jakieś 5/6 miesięcy, nie poznała bym tej gry. Ogólem ? ludzie nie poznali by mnie tylko najlepsi przyjaciele. Tych ludzi, zmieniają się nicki, zmieniają sie lvl, i co najważniejsze zmieniają się strefy ! Doszły też te pokoje, boosts ;], nowe i nowe i nowe ciuchy ! wszystkiego jest dużo !? Nie mówię ,że przesada .. albo tak mowie xD Nie żebym narzekała ! Są bardzo fajne konkursy ; > Ale troszkę przytłaczają mnie te wszystkie rzeczy ; > Może jestem jedyna jakaś dziwna czy coś no, ale tak mam ; d Cu można jeszcze powiedzieć ? ; o No chyba nic ciekawego .. Nie jest źle ; d Zaostrzony regulamin i wg ; > dobrze jest, a i jeśli to pojawi się na blogu, w co oczywiście wątpię to piszcie co chcecie ! To tylko moje zdanie ; ) Pewnie pojawią się teksty "skoro się nie podoba to nie graj !" tak tak znam to , ale nie mówię że się nie podoba! ;]. Gram bo mam jeszcze dla kogo grać .

Ps. i jeszcze jedno, ludzie się zmieniają i tego nie można powstrzymać.. najgorsze że wszystko się tak bardzo zmieniło ..i pewnie mnie za to zjedziecie, ale ja jedyna napisałam co myślę i z tym mi dobrze ;]

Pzdr AquaVidax3

Xeen
Xeen
  30 sierpnia 2011

Miasto Fotki musi się rozwijać :)

MayQi14
MayQi14
  30 sierpnia 2011

Koniecznie ! :brawo:

stvn
stvn
  30 sierpnia 2011

Ano zmienia się. Pamiętam czasy, gdy było tylko 5 zadań.
-zmiana w pokoju
-jutuby
-4 gry
-3 quizy
-wyślij prezent

Później doszły zadania w pokojach publicznych, doszły pupile, teraz Boosts. Dla kogoś nowego, może to wszystko być przytłaczające. Dla nas, starych graczy, to po prostu dodawanie nowości, by nie wiało nudą.

No i doszły konkursy (o których wspomniałaś), co jest wspaniałą rzeczą.

Zaostrzony regulamin? Dlaczego?

AquaVidax3
AquaVidax3
  30 sierpnia 2011

Dlaczego nie mogę powiedzieć .. ; d
tajemnica państwowa ; >

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem pewna, że gdybym nie grała przez jakieś 5/6 miesięcy, nie poznała bym tej gry.

Zgadza się.

Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkiego jest dużo

Też się zgadza.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zaostrzony regulamin i wg ; >

Żarujesz ? O_o To teraz nie mogę chodzić ubrany na czarno i pisać swoich myśli ? ; >

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego nie mogę powiedzieć .. ; d tajemnica państwowa ; >

Czyli nic się nie zmieniło.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pewnie pojawią się teksty "skoro się nie podoba to nie graj !


Konto usunięte
Konto usunięte: i pewnie mnie za to zjedziecie

Szczerze to ja nie wiem co tu jeździć.
W ogóle to ja nie wiem co ten post miał wprowadzić xD
stvn
stvn
  30 sierpnia 2011

Zaczęłaś temat, to dokończ!:jezyk:

AquaVidax3
AquaVidax3
  30 sierpnia 2011

prezenty - te dające fp przeniosły się dla wyższych poziomów, wiem czasem sprawdzam czy jest coś nowego

tak samo jest się z przenoszeniem do innej strefy, trzeba dać dowód aby potwierdzić swój wiek ? hem hem hem

Zaostrzony regulamin to nie znaczy że nie możesz wyrażać swojego zdania ; ]
czy ubierać sie jak chcesz ;> wisz? ; >

Wiesz co miał wprowadzić ? ;> Małą dyskusje jakie miasto fotki jest ?
Lepsze teraz czy kiedyś ? ; )

stvn
stvn
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prezenty - te dające fp przeniosły się dla wyższych poziomów

Nie ma dymu bez ognia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepsze teraz czy kiedyś ? ; )

Nie wiem. Zawsze miło wspomina się coś, co było. Ale teraz też jest dobrze.
xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaostrzony regulamin to nie znaczy że nie możesz wyrażać swojego zdania ; ] czy ubierać sie jak chcesz ;> wisz? ; >

To może będziemy banowani jak ktoś napisze cwel dla jaj, albo jak będzie obgadywał "wyżej" postawione osoby.
Pod zaostrzony kryje się wiele spekulacji, wiesz ? ;]
AquaVidax3
AquaVidax3
  30 sierpnia 2011

jeśli znasz osoby które piszą cwel dla jaj to .. to masz znajomych ; ] ciekawe kto sie z tego uśmieje i nie chodzi o to i tak może być wiele spekulacji, ale to już twoja sprawa co wymyślisz ; >

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli znasz osoby które piszą cwel dla jaj

Tu już nie chodzi czy znam czy nie, ale dla tego, który to pisał i dla tego, który tak zostanie nazwany będzie dla jaj ( normalna, koleżeńska rozmowa ), ale dla takiego np. OPa, który wejdzie w połowie rozmowy, to już jest obraza i może będzie tak właśnie, że kaput z kontem automatycznie.

To tak w kwestii wyjaśnienia o co mi chodziło ;>
stvn
stvn
  30 sierpnia 2011


Pa pa paaaa pa pa paaaa, tak się w Mieście Farsy gra,
Pa pa paaaa pa pa paaaa, Fame Points, Boosts, Coins, farsa trwa!

Starczy komedii. Pora na szczerość.

Gdzie jest Tomasz? Gdzie jest kHRYSTAL? Gdzie jest h1313? Osoby o bardzo wyrazistej osobowości, miastowe kryształy - że tak tu ujmę - których blask widział każdy! Gdzie oni są? Odeszli na zawsze. Albo tylko czasowo. I wchodzą przejazdem, nie podnosząc wzroku od szarego chodnika, bo po co sobie nerwy szargać.

Co komu po trzech graczach, skoro są ich dziesiątki tysięcy i codziennie przybywają nowi? Otóż nie. Nie tędy droga, w rozumowaniu.

Po co to piszę? Chyba po nic. Potrzeba napisania. Wyrażenia swojego zdania, do którego mam przecholerne prawo.

Bez wskazywania palcem. Uogólniam.

Popatrzcie na innych, popatrzcie na siebie.

Pomyślcie jak uczynić to miasto przyjaźniejszym dla każdego z graczy. By chętnie w nim przebywał. Bo miasto nie tworzą pokoje publiczne, zadania za 25FP, czy też złote zwierzaki. Miasto tworzymy my. Ja, który to piszę i Wy, którzy to czytacie.
Ewenement922
Posty: 21 (po ~235 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Ewenement922
  30 sierpnia 2011

No właśnie, co można zrobić , by czuć się tu miło i przyjaźnie ?
Czy to tylko virtualny świat ? .... i tak i nie... , przecież te awatarki , to realne osoby .
I tak samo jak w realnym świecie , wymagana jest kultura... , zresztą sam o sobie wystawiasz wizytówkę , to - jaki jesteś i jak się odnosisz do innych .
Wiem i potrafię to zrozumieć , że czasami... puszczają nerwy ( kiepski dzień , jakieś niemiłe wydarzenie itp. ) , to się później przenosi również na MF , ale przecież można się chociaż troszkę postarać .
Czy tak trudno wprowadzić na MF , humor ?
Nie jest trudno, ale trzeba tego chcieć , a o ileż przyjemniejszy byłby wtedy pobyt
gdybyśmy byli milsi dla siebie , gdybyśmy potrafili przeprosić , jeśli słowem uraziliśmy ( utopia ? ).

SebiQ
Posty: 85 (po ~345 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SebiQ
  30 sierpnia 2011

Dokładnie stvn i to właśnie sens bycia na MF a nie korzyści płynące z pokazanie sie kto i co ma lepszego znajomości i miła zabawa nawet z 1 lev biegając daje satyswakcję przynajmniej mi ale stvn też ma taki punkt widzenia wiec zajrzyjcie bardziej w głąb siebie i zapytajcie czy rzeczy ważne czy to z kim się tu jest i jak bawi?? stvn BRAWO

życie jest jak prezerwatywa działa do czasu póki się nie wytrze!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.