Marss
Posty: 9 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marss
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)

NIE PODOBA MI SIĘ ŻE OP USUWAJĄ PIOSENKI NIE KTÓRYM GRACZOM A INNYM POZWALAJĄ I JAK JEST DŁUGA PIOSENKA TO TEŻ USUWAJĄ

Xeen
Xeen
  30 czerwca 2011
Marss
Marss: tak bronisz op to sobie ich bron ale ja im nie podaruje

:) Jak sobie chcesz tylko nie łam regulaminu
bo oni tobie nie podarują :) Temat wyczerpany
do zamknięcia
Marss
Posty: 9 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marss
  30 czerwca 2011

Ja tego tak nie zostawię bo op za dożo sobie pozwalają

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  30 czerwca 2011

Nikt nikogo nie broni, Admin, Operator, czy Przewodnik też człowiek i się nie rozdwoi, nie da rady być wszędzie i na każde zawołanie ...

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 czerwca 2011
Marss
Marss: Tak jestem w kawiarni i leci nutka już 20minut i op napisałem to mi napisał ze narazi niec z tym nie zrobi to co to ma być syff

A nie pomyślałeś, ze aktualnie jest czyms zajety ten konkretny OP ? Jest kilkadziesiąt innych osob ktore sa w stanie wylaczyc TV, a niebedzie OP przerywał robote w innym pokoju, w srodku spiny tylko dlatego, iz leci sobie gdzie indziej 20 min muzy. Nie pojawi sie w 2 miejscach jednoczesnie.

Xeen
Xeen: http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/13147,Lista_Operatorow_i_P

Masz link i sprawdź kto może wyłączyć TV.
Marss
Posty: 9 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marss
  30 czerwca 2011

Takie z was cwaniaki op siedział i nic nie robił w kinie i żadnych przekleństw nie było
to był wolny i nic z tym nie zrobił bronicie op to sobie to róbcie ja mam to gdzieś tak im nie odpuszczę:diabel:

Xeen
Xeen
  30 czerwca 2011

Rób co chcesz ale nie klnij bo Cię zbanują i nie powtarzaj się ;-)

stvn
stvn
  30 czerwca 2011
Marss
Marss: Takie z was cwaniaki op siedział i nic nie robił w kinie

Może wcinał popcorn.
Aeternus
Aeternus
  30 czerwca 2011

żałuję, że nie zrobiłem rozmowy PW z panem Marss którą prowadziłem... Napisałem Ci Marss, że jeżeli jeszcze raz ktoś wyłączy Twoją " regulaminową " nutę i pozwoli komuś innemu słuchać to masz się do mnie zgłosić tak ? Rozmawialiśmy o długości klipów pamiętasz ? Więc przypomnij sobie co Ci odpisałem i nie zaczynaj nadawać, że wszyscy prócz Ciebie to ZUO.

Nie rozumiem do czego pijesz... Dostałeś PW ? Pogadaliśmy ? Więc...

stvn
stvn
  1 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: CO CI SIE NIE PODOBA W MF

Nie podoba mi się, że smeet nie do końca dopracowuje swój produkt. Co chwilę odkrywane są/pojawiają się nowe błędy, ostatnio BARDZO psujące grywalność. Błedy te są zgłaszane u nas, "nasi" zgłaszają to Niemcom, ale jak staliśmy w miejscu z owymi błędami, tak stoimy.

Kryształ na ścianę naprawili niemal ad hoc, fajnie, ale poważniejsze błędy jak znikanie listy zadań do wykonania po zrobieniu któregoś z nich - naprawione nie jest. Dochodzi do tego problem z głównym oknem rozmowy, gdzie kursor sobie wesoło znika z okna pisania w trakcie stukania w klawisze, a emotki równają do prawej, zamiast do lewej, dopiero poeksperymentowanie z wielkością okna przywraca je na swoje miejsce.
Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  7 lipca 2011

Nie podoba mi się, że nie można teraz tańczyć na basenie u góry

Tak było kiedyś. Fajnie było.

KoCham Was

Kamaa0696
Kamaa0696
  12 lipca 2011

A mi tam się wszytsko podoba ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.