Marss
Posty: 9 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marss
  29 czerwca 2011 (pierwszy post)

NIE PODOBA MI SIĘ ŻE OP USUWAJĄ PIOSENKI NIE KTÓRYM GRACZOM A INNYM POZWALAJĄ I JAK JEST DŁUGA PIOSENKA TO TEŻ USUWAJĄ

Xeen
Xeen
  29 czerwca 2011

Po 1 piosenka mogła być wulgarna - a to wpływa negatywnie na graczy.
Po 2 Jeżeli piosenka trwa z 7 minut lub jest to jakiś film mają prawo skrócić trochę inni, też chcą puścić własną muzykę.

xSamAlone18x
xSamAlone18x
  29 czerwca 2011
Xeen
Xeen: Po 2 Jeżeli piosenka trwa z 7 minut lub jest to jakiś film mają prawo skrócić trochę inni, też chcą puścić własną muzykę.

Bez przesady :) 7 minutowych piosenek nie wyłącza się, co innego kiedy klipy mają po 30 i więcej minut :) wtedy jak najbardziej, każdy powinien mieć swobodny dostęp do tv :)
Xeen
Xeen
  29 czerwca 2011
http://www.youtube.com/watch?v=Q7aF_FhALzs
Spróbuj puścić ten filmik zobaczysz jak się wszyscy wkurzą:]
xSamAlone18x
xSamAlone18x
  29 czerwca 2011
Xeen
Xeen: Spróbuj puścić ten filmik zobaczysz jak się wszyscy wkurzą:]

dlatego napisałem 30 minut i więcej :P Ty pokazałeś filmik (o ile można to tak nazwać) o długości 4784804 :szok: wiadomo że z miejsca by poleciał :krzeslo:
Marss
Posty: 9 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marss
  30 czerwca 2011

tak ale nie którym pozwalają poszczać nutki co przeklinaj w nich i długie po 20minut jak tak to niech blokują wszystkie a nie tylko niektóre:nie::martuska::diabel: bo op myślą ze na mf żądzom a to nieprawda

xXXxGumisxXXx
xXXxGumisxXXx
  30 czerwca 2011
Marss
Marss: tak ale nie którym pozwalają poszczać nutki co przeklinaj w nich i długie po 20minut

Powiedz np. który tak robi ?
Propo wulgaryzmów - jak pojawią się 2-3 na całą piosenkę i to w odstępstwach no to nie będę się czepiał w końcu polski rap, bez klnienia nie ma racji istnienia ( ale zrymowałem ;P ); jeżeli klną na całego i co drugie słowo to BEEP to sory, ale tego nie idzie odpuścić.
A sama muza może trwać do 10 min.

Marss
Marss: bo op myślą ze na mf żądzom a to nieprawda

Taaaaa.....OP to samo zło, rządzą ( nie żądzom ) MF-em i należy tępić, tak, tak, już czytałem ;>
Marss
Posty: 9 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marss
  30 czerwca 2011
:krzeslo: op są porostu myślą że są bogami na mf
Marss
Posty: 9 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marss
  30 czerwca 2011

Tak ale ja puściłem nutkę co był 3 przekleństwa i mi usunęli a słyszałem na mf nutkę co 3 słowo było przeklinane i tego nie usunęli to pytam się o co tu chodzi

stvn
stvn
  30 czerwca 2011
Marss
Marss: op są porostu myślą że są bogami na mf

Tak. W zastępstwie Administratorów.

Grzeszysz, synu. Ale wybaczamy. I liczymy na poprawę.
Marss
Posty: 9 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marss
  30 czerwca 2011

To oni mogą sobie robić co chcą to jak ma być tu sprawiedliwość ja się pytam co ta ma być

Xeen
Xeen
  30 czerwca 2011
Marss
Marss: To oni mogą sobie robić co chcą to jak ma być tu sprawiedliwość ja się pytam co ta ma być

Może w tym czasie nie było OP-a jeżeli będzie taka piosenka wezwij przewodnika
z dostępem do TV lub operatora a jak nie to nawet Administratora
tu masz liste:
http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/13147,Lista_Operatorow_i_P
Marss
Posty: 9 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marss
  30 czerwca 2011

Tak jestem w kawiarni i leci nutka już 20minut i op napisałem to mi napisał ze narazi niec z tym nie zrobi to co to ma być syff

Xeen
Xeen
  30 czerwca 2011
Marss
Marss: Tak jestem w kawiarni i leci nutka już 20minut i op napisałem to mi napisał ze narazi niec z tym nie zrobi to co to ma być syff

Jeżeli tak jest zrób screena(zrzut ekranu) tu masz napisane jak: http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/6763,PORADNIK_Jak_zrobic_
i wyślij to Administratorowi Miasta Fotki
Marss
Posty: 9 (po ~127 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Marss
  30 czerwca 2011

tak bronisz op to sobie ich bron ale ja im nie podaruje

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.