Fenomenka
Fenomenka
  31 stycznia 2011 (pierwszy post)

Ktokolwiek widział.. ktokolwiek wie..

Ostatnio nanosiliśmy poprawki w quizach. Jeśli coś umknęło naszej uwadze, wpisz w tym wątku felerne pytanie i prawidłową odpowiedź/sugestię zmiany.

Za każdą usterkę (którą uznam za usterkę), wypłacam 30 Fame Points!

Sprawdź czy ktoś nie zgłosił błędu wcześniej, zanim go tu wpiszesz!

(Do tego wątku zaglądam co środę)

DangerousRelations
DangerousRelations
  22 kwietnia 2011

Aaa i na pyt. 'Kto gra główną rolę w filmi terminal' rowniez pojawiaja sie te znaki '' przy wpisywaniu odpowiedzi Tom Hanks ;)

Tawariel
Tawariel
  23 kwietnia 2011

nie wiem czy to błąd ale..
na pytanie "w jakim państwie wydobywa się 75% światowej ropy naftowej (czy coś takiego)" odpowiedź brzmi "południowej Afryce" od kiedy to państwo :O ?! to już bardziej RPA

DangerousRelations
DangerousRelations
  24 kwietnia 2011

Na pytanie 'jaką dyscypline sportu uprawia Robert Partyka' zamaist skok w zwyż jest 'skok wzwyż'

DangerousRelations
DangerousRelations
  24 kwietnia 2011

Literówka w pytaniu:
'Jak nazywa się zwarta grupa JAACYCH rowerzystów w wyścigu kolarskim' - czy jakos tak ;)

DangerousRelations
DangerousRelations
  27 kwietnia 2011

Na pytanie ' Ilu zawodników liczy druzynaa piłkarska' przy wpisywaniu odpowiedzi '11' pojawiają się ""

ZaciagamSieToba
ZaciagamSieToba
  1 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Często się tak zdarza nie raz się z tym spotkałam :)
Fenomenka
Fenomenka
  6 maja 2011

Uznałam 1 błąd wychwycony przez Tawariel i 1 przez Dangerous Relations! fps przyznane!

FireStarter2
FireStarter2
  14 maja 2011

Błędem jest ilterówka w teście wiedzy gdzie chodzi o krokodyla i trzeba napisać kododyl:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.