Fenomenka
Fenomenka
  31 stycznia 2011 (pierwszy post)

Ktokolwiek widział.. ktokolwiek wie..

Ostatnio nanosiliśmy poprawki w quizach. Jeśli coś umknęło naszej uwadze, wpisz w tym wątku felerne pytanie i prawidłową odpowiedź/sugestię zmiany.

Za każdą usterkę (którą uznam za usterkę), wypłacam 30 Fame Points!

Sprawdź czy ktoś nie zgłosił błędu wcześniej, zanim go tu wpiszesz!

(Do tego wątku zaglądam co środę)

Qde
Qde
  2 kwietnia 2011

nie załadowały się wszystkie tekstury:

stvn
stvn
  2 kwietnia 2011

Ale tu chodzi o błędy w quizach.

muminek1524
muminek1524
  2 kwietnia 2011

1. Na pytanię o stolicę Hiszpanii: jest Madryd. powinno być Madryt, a jeśli z "d" na końcu to tylko po hiszpańsku Madrid.

muminek1524
muminek1524
  2 kwietnia 2011

2. Na pytanie o Emipire State Building odpowiedź jest w Nowym Yorku, popwrawnie by było albo Nowym Jorku lub New York.

Missieeqq
Missieeqq
  4 kwietnia 2011

[color=violet]Było pytanie kto był twórcą Mazurka Dąbrowskiego to napisałam Józef Wybicki . a to było że Jan Wybicki :zonk:

czarnulka20l
czarnulka20l
  7 kwietnia 2011

W pytaniu "podczas której wony odbyła się bitwa pod caporetto" gdy wpisuje się i woja światowa nie zalicza, gdy wpisuje się ii wojna światowa, zalicza odpowiedź jako poprawną a wyskakuje "gratulacje, poprawna odpowiedź to i wojna światowa"

Smyk7Sweet
Smyk7Sweet
  8 kwietnia 2011

Test wiedzy - SPIWÓR zamiast ŚPIWÓR

czarnulka20l
czarnulka20l
  9 kwietnia 2011

W pytaniu o język obowiązujący na łotwie odpowiedź to łotewski , a prawidłowa odpowiedź wg quizu to lotewski , a przecież używamy polskich znaków

czarnulka20l
czarnulka20l
  10 kwietnia 2011

Jest pytanie o problem słonia Trąbalskiego, ale od razu jest też w pytaniu podpowiedź bo po znaku zapytania jest od razu "zapominalski".
Kilka razy też nie zalicza pierwszej osobie która napisze prawidłową odpowiedź, tylko drugiej np w pytaniu o metal wykorzystywany do termometrów

Sebastian28KrK
Sebastian28KrK
  12 kwietnia 2011

W pytaniu o stolicę Izraela poprawna odpowiedź to Jerozolima nie Tel Aviv :)

Fenomenka
Fenomenka
  13 kwietnia 2011

oj, chyba w zeszly poniedzialek na serwer dotarla stara bledna wersja.

Dziekujemy za wylapanie bledow! Fps dotarly :-)

MalaCzarna94
MalaCzarna94
  17 kwietnia 2011

Jak dla Mnie wwszystko jest ok xD

ZabiliMiPsa
ZabiliMiPsa
  17 kwietnia 2011

W Quzie jest dużo błędów. W matematycznym ostatnio poszedłem i było działanie :
24 * 3 + 10 ( czy coś w tym stylu ) wszyscy pisali prawidłowy wynik czyli 82 i nikomu nie uznało a poprawny wynik dało 10 osób po chwili "Niestety nie udało się, poprawny wynik to 82" ...

kiss157
kiss157
  18 kwietnia 2011

VIP
kupiłam sobie VIP-a i wzieło mi coinsy(150) a VIP - a już nie dostałam

DangerousRelations
DangerousRelations
  22 kwietnia 2011

Na pytanie ' W którym kraju wydobywa się najwiecej zlota' wpisujac poprawną odpowiedzz 'Chiny' wyskakują znaki '' ;))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.